Haber Nokia 9'un Render Görüntüsü Cihazın Tasarımını Ortaya Çıkardı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 9'un Render Görüntüsü Cihazın Tasarımını Ortaya Çıkardı
Nokia 9 modeline ait en net render görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüye göre çerçevesiz ekran paneli ile gelecek olan Nokia 9 aynı zamanda çift ön kameraya sahip olacak.

Yakında piyasaya çıkacak olan Nokia 9 amiral gemisi akıllı telefon FCC sertifikasında ortaya çıkmıştı. Bugün FCC üzerinde bazı özellikleri listelenen amiral gemisi Nokia 9 bu sefer render görüntüsü ile tekrar ortaya çıktı. Cihazın ön taraftan tam olarak nasıl bir tasarıma sahip olacağını aşağıda yer alan Nokia 9 render görseli üzerinden görebilirsiniz.

https://www.maxicep.com/nokia-9-gelecek-ay-nokia-8-2018-ile-birlikte-gelebilir
Nokia 9, Gelecek Ay Nokia 8 (2018) ile Birlikte Gelebilir
Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, HMD Global'in bu yılın en önemli trendi olan çerçevesiz ekran panelini yeni cihazında kullanıyor olması. Nokia 9 muhtemelen 2018'in ilk aylarında resmi olarak duyurulacaktır. Bir önceki amiral gemisi Nokia 8 modeline kıyasla kesinlikle daha küçük üst ve alt çerçevelere sahip olan Nokia 9 modeli kullanıcılar tarafından beğenilecek bir model gibi görünüyor.

Nokia 9 render görselinden cihazın yan çerçevelerinde metal materyal kullanıldığını anlayabiliyoruz. Kullanılan metalin rengi mavi gibi görünüyor. Telefonun cam veya metal olacağını bu görsele bakarak söylemek şuanda imkansız gibi duruyor. Nokia 9'un 19 Ocak gibi erken bir tarihte resmi olarak tanıtılması bekleniyor, ancak cihazın daha ileri bir tarihte satışa sunulacağı da söyleniyor.

FCC belgelerinde paylaşılanlara göre Nokia 9 özelliklerinden bahsedecek olursak cihazda 5.5 inç boyutunda 2K çözünürlükte OLED ekran paneli, 12 MP + 13 MP çözünürlüğünde çift arka kamera kurulumu, Snapdragon 835 işlemci, 128GB UFS 2.1 dahili depolama alanı, 18 W gücünde hızlı şarj adaptörü, 3,250 mAh kapasiteli pil ve Android 8.0 Oreo işletim sistemi gibi özellikler bulunacak. FCC listesinde 5 MP çözünürlüğünde ön kamera listelenmiş fakat bunun sadece çözünürlük belirtmek için olduğunu düşünüyoruz. Büyük ihtimalle Nokia 9 modelinde 5 MP + 5 MP olmak üzere çift ön kamera bulunacak.
Nokia 9'un Render Görüntüsü Cihazın Tasarımını Ortaya Çıkardı

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Öncekilerden baya farklı bu
Şahsen çok daha iyi kıvrımlı ekranları sevmiyorum birde ekran 18-9 gibi
Şöyle bakınca photoshop ile yapılmış gibi dursa da umarım değildir de böyle gelir
Arka tasarım da Nokia 6 gibi olsa tadından yenmez :D

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Öncekilerden baya farklı bu
Şahsen çok daha iyi kıvrımlı ekranları sevmiyorum birde ekran 18-9 gibi
Şöyle bakınca photoshop ile yapılmış gibi dursa da umarım değildir de böyle gelir
Arka tasarım da Nokia 6 gibi olsa tadından yenmez :D
Bu tasarımı nubia z17s modeline çok benzetiyorum ben. zaten haberde de belirttim :D

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Bu tasarımı nubia z17s modeline çok benzetiyorum ben. zaten haberde de belirttim :D

onun 18:9 versiyonu gibi
eh umarım sd845le yenileyip tanıtırlar şimdiye kadar 835le geleceğini duysakta hiçbir benchmark testinde 835le görünmedi sadece fccde göründü ki umarım sonradan değişir

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt