Yardım İphone 6 Da Kasma Sorunu Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

2 Nesil önce çıkan İphone almak mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    2
omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 Da Kasma Sorunu Var Mı?
Merhabalar iphone 6 32 gb almayı düşünüyorum ios 10 güncellemesini yükleyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Cihazda herhangi bir kasma var mı? İlerde gelecek güncellemelerle kasmaya başlar mı? Oynadığınız herhangi bir oyunda takılma kasma sorunları yaşıyor musunuz? Bu soruyu sormamın sebebi daha önceden iphone 4 almıştım içinde ios 6 vardı ve arayüz çok kasıyordu menü geçişlerinde falan sürekli takılma yaşamıştım 2 ay kullanıp iade etmiştim. Aynı sorunun tekrar olmasını istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler :)

FK5896

FK5896

Üye
Merhabalar iphone 6 32 gb almayı düşünüyorum ios 10 güncellemesini yükleyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Cihazda herhangi bir kasma var mı? İlerde gelecek güncellemelerle kasmaya başlar mı? Oynadığınız herhangi bir oyunda takılma kasma sorunları yaşıyor musunuz? Bu soruyu sormamın sebebi daha önceden iphone 4 almıştım içinde ios 6 vardı ve arayüz çok kasıyordu menü geçişlerinde falan sürekli takılma yaşamıştım 2 ay kullanıp iade etmiştim. Aynı sorunun tekrar olmasını istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler :)
bu videoya bakabilirsin ios 10.3 iphone 6'nın son durumu. bence fena değil, gayet hızlı. ama sonraki güncellemelerle ne olur, oyunlarda nasıl bilmiyorum. oyun testleride vardır youtube'da. bu arada son çıkan serilerde devam ediyor mu bilmiyorum ama iphone 6 eğiliyordu. bana sorarsan alabilirsen 6s al. minimum 2 yıl kafan rahat olur :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

omeremre23

omeremre23

Üye
    Konu Sahibi
İphone 7 almaya karar verdim cevap için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: FK5896