Karşılaştırma İphone 5S Vs Samsung Galaxy Note 3

Sponsorlu Bağlantılar

berkoto38

berkoto38

Üye
ikisinide alma xperia z1 al

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
telefonu alıp inceledim zaten ben saglamlık konusunu diyordum.. Söyledigini yaptım zaten daha önce

ozakin70

ozakin70

Üye
Anlasilan yakinda nickini Note3 yada iPhone5 olarak gorcez;) fiyat onemli degilse ikisinide beğeniyorsan en iyi yontem icine sinmesi eline al bak almadan önce

0MG90

0MG90

Üye
Bende onu diyorum ben elime alıp bakmadan telefon alamam açıkçası.

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
aklıma nick gelmedi biraz arsızım galiba :Dbende diyorum ikisi eşit geldi hangisi daha iyi konu bu zaten

Türe

Türe

Üye
İhtiyacını karşılayacak olanı al.

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
ihtiyacımı hangisi karşılar :P

ozakin70

ozakin70

Üye
Onu ihtiyaclarin belirler;)

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
İhtiyacım uzun süreli kullanacagım telefon dayanıklı olması önemli benim için..
Her yorumdada bunu yazdım tahminen 8 veya 9 uncu yazışım:birak:Yorum yapmadan önce başlık metnini okuyun ... :dry:

Türe

Türe

Üye
Dayanıklı derken fiziksel anlamda sanırım ? Eğer öyleyse Note " bir tık " önde.

Yok uzun süreli kullanım olarak diyorsan da iPhone " bir tık " önde.

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar007
Türe

Türe

Üye
Oyunlar android de kasıyor mu ki :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve B.A.R.O.N
Türe

Türe

Üye
Discovery de de kasmiyor ? :zzz:

• Beğen
Tepkiler: smh60 ve Invoke
nokia_belle

nokia_belle

Üye
Ayni ikilem de bende kaliyorum,para hazirda istesem alirim ama bu kez sabredicegim yaz'a kadar bekleyip yeni modellerin cikmasindan sonra kararimi vericegim cunku yakin zamanda yapilan cep telefonu fuari yuzunden biliyorum ki bu bahsi gecen iki daha iyisi olacak oylelikle tuh keske almasaydin dememem icin sabredicegim. 5s gidecek yaz gibi 6'nin durumu kesinlesecek. Note 3 desek cikali azda bir zaman olmadi onunda bir ust modeli yakindir boyleliklede hem aklim daha cok karismasin hemde yaz'a yeni modeller kesinlessin diye bekliyorum

yusuf1998x

Üye
bence tercihlerini çoğalt illa iphone 5s veya note3 mü istiyorsun o fiyata bir sürü cihaz var ve daha yeni cihazlar geliyor

Üst Alt