Tavsiye Huawei Mate 20 Pro vs. iPhone 8 Plus


babayorgun24

Üye
    Konu Sahibi
Herkese merhaba, 3 yıldır kullandığım samsung galaxy note 3 telefonumun yavaşlaması sebebiyle değiştirmeye karar verdim. Bugüne kadar aklımda 3 telefon vardı Note9, Mate20 Pro ve Iphone 8 Plus. Fakat forumlarda gezdiğim araştırdığım kadarıyla Mate20 Pro'da kronik yeşil ekran sorunu varmış. Bu sebeple almakta çekingenim biraz. Yeşil ekran sorunu olmasaydı direkt mate 20 alacaktım fakat şu an kararım biraz değişti sanırım. Note9a gelecek olursak 12 mp kamerası varmış bu benim için yetersiz. Note9 gibi bi telefon için bence az bir kamera. Son olarak Iphone 8 Plus kalıyor. Bu 3 telefon arasında seçim yapacak olsaydınız hangisini seçerdiniz?

not: mate20 pro diyecekler için telefon alındıktan sonra 1 hafta içinde ekran yeşilleşmeye başlayabiliyormuş lg ekranlı telefonlarda bu kronik bir sorunmuş. Değişim yapıp yapmadıkları hakkında bir fikrim yok maalesef. Düşünceleriniz nelerdir?
 
MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Sadece yavaşladığı için değiştireceksen google play store ve hizmetlerini devre dışı bırakabilirsin. Eski cihazlarda planlı eskitme bu ikiliden sorulur.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt