Karşılaştırma İphone 5S Vs Samsung Galaxy Note 3

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bak lg g2 al o zaman hem büyük ekran hem ucuz ekrana jelatin çek ve slim armor kilif al :D

ArMaGeDdOn_87

Üye
şu kılıf ve ekran için koruma alanları hiç anlamıyorum resmen cihazı öldürüyo

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
yaa iphone ve note3 konumuz lg nedir ya metin konusunu oku kırmızı yazıyla yazdım

onurbakirkaya

Üye
Bence samsung galaxy note 3 Birçieye yaramaz...Zaten i Phone 5s çok sade bu iki telefona vereceğim parayla kesinlikle hTc öne alırdım

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
bu yüzden konu uzuyor sohbet sayfası gibi oldu burası resmen sadece iphone5S ve note3Lütfen konuyu uzatmayalım sadece iphone5S ve note3

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Hangisini alırsan al pişman olacağına eminim çünkü birkaç ay içinde yeni iPhone ve Galaxy Note 4 gelecek muhtemelen. O yüzden benim tavsiyem hazır elinde 2500 lira para varken yeni modelleri beklemendir.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hangisini alırsan al pişman olacağına eminim çünkü birkaç ay içinde yeni iPhone ve Galaxy Note 4 gelecek muhtemelen. O yüzden benim tavsiyem hazır elinde 2500 lira para varken yeni modelleri beklemendir.

1 ay mı :D note 3 daha ekim Kasım gibi tanıtıldı ne 1 ay sonra note 4 olması her sene ağustosta veya ekim gibi tanıtılıyor. :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türe

Türe

Üye
Note 4 ? :hmmm daha bir 6 ayı var onun rahat. sonbahar sonu tanıtıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Note 2 agustos note 3 ekim veya kasımdı note 4 de aralık olur her yıl 1 ay erteliyorlar :D

Türe

Türe

Üye
Note 2 agustos note 3 ekim veya kasımdı note 4 de aralık olur her yıl 1 ay erteliyorlar :D

Ne kadar geç o kadar iyi bence. Sonra etrafta cihazlar uçuşuyor. Keşke 2 yılda 1 model çıksa.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
1 ay mı :D note 3 daha ekim Kasım gibi tanıtıldı ne 1 ay sonra note 4 olması her sene ağustosta veya ekim gibi tanıtılıyor. :D

1 ay demedim, birkaç ay dedim. Ayrıca Note 3 Eylül'de anons edildi.

Zaten ben de birkaç ay dedim orada. Şahsen benim 2500 lira param olsaydı eğer, birkaç ay sonra tanıtılacak olan modeli beklerdim. Her neyse kişisel bir şey tabi ki bu. Daha güncel bir telefon almak isterim ben.

Türe

Türe

Üye
1 ay demedim, birkaç ay dedim. Ayrıca Note 3 Eylül'de anons edildi.

Zaten ben de birkaç ay dedim orada. Şahsen benim 2500 lira param olsaydı eğer, birkaç ay sonra tanıtılacak olan modeli beklerdim. Her neyse kişisel bir şey tabi ki bu. Daha güncel bir telefon almak isterim ben.
6 ay da pek kısa değil. Onu beklersen öbürü çıkıyor.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
6 sayfa mesaj umarım yeterli olmuştur.:locked2:

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle, 2en, smh60 ve 1 kişi daha

Üst Alt