Tavsiye Iphone 5s Almayi Düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5s Almayi Düşünüyorum
Selamlar

Anddroidden sıkıldığım ve farklılık aradığım için Note 2 cihazimi satip 5S çıktığında almak istiyorum fakat bazi sorularim var..

Geldigi zaman fiyati kaç olur ? ( Tahmin olarak )
Note 2'yi satip almaya değer mi ?
Eger 2.300 den fazla girerse fiyatinin düşmesi uzun zaman alir mi
?Hic beklemiyip 1.900 e iphone 5 mi almali veya ? Ya da 400 500 fazla verip 5S mi?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Selamlar

Anddroidden sıkıldığım ve farklılık aradığım için Note 2 cihazimi satip 5S çıktığında almak istiyorum fakat bazi sorularim var..

Geldigi zaman fiyati kaç olur ? ( Tahmin olarak )
Note 2'yi satip almaya değer mi ?
Eger 2.300 den fazla girerse fiyatinin düşmesi uzun zaman alir mi
?Hic beklemiyip 1.900 e iphone 5 mi almali veya ? Ya da 400 500 fazla verip 5S mi?
iPhone 5 al, iOS 7'ye güncelle :D

mehmettech

mehmettech

Üye
alabiliyorsan al bimde 2229lira herhalde öyle hatırliyorum e şube başına 3-4tane ona görealabiliyorsan al bimde 2229lira herhalde öyle hatırliyorum e şube başına 3-4tane(emin değilim) ona göre

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Aslinda o hikayeydi ya acayip 5S alasim var :D

Peki kardeşim bimdekinde garanti durumu ne ? O benim icin onemli telpa genpa vs vs..

Pasaport sim durumu da var tabi pek güvenemiyorum bime

mehmettech

mehmettech

Üye
Aslinda o hikayeydi ya acayip 5S alasim var :D

Peki kardeşim bimdekinde garanti durumu ne ? O benim icin onemli telpa genpa vs vs..

Pasaport sim durumu da var tabi pek güvenemiyorum bime
Valla kardeşim tam bilmiyorum ama dün öyle bir konu vardı forumda 1, 2 sayfa geri git bulursun herhalde ayrıntılı bilgi bulamazsan konu sahibine bi danış

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Bimden almam imkansiz gibi birsey suan 20 25 gün beklemem lazım almam icin zaten de giriş fiyati önemli benim için

theeternal

theeternal

Üye
amerikadan al ;)

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Zor be kardeş...

MaxipmaN

Üye
milletin gözü dönmüş be :blink:

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
milletin gözü dönmüş be :blink:

Valla kardeşim başka sebepler de var benim kardeşe ipad 4 alindi o peformansi tasarimi akiciligi app store vs vs. gördükten sonra hakikaten gözüm döndü..
Şimdi iphone tasarimi, Touch ID olayı iSight mükemmel ötesi kamerası beni çok cezbetti :)

MaxipmaN

Üye
Valla kardeşim başka sebepler de var benim kardeşe ipad 4 alindi o peformansi tasarimi akiciligi app store vs vs. gördükten sonra hakikaten gözüm döndü..
Şimdi iphone tasarimi, Touch ID olayı iSight mükemmel ötesi kamerası beni çok cezbetti :)
25pp ile uğraşınca da sıkılırsın :) bende c6-01 kardeşimde iphone5 var ama ben android alırım alsam şu an çok ta takılma note2 zaten sağlam cihaz

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
25pp ile uğraşınca da sıkılırsın :) bende c6-01 kardeşimde iphone5 var ama ben android alırım alsam şu an çok ta takılma note2 zaten sağlam cihaz

25 PP'yi iPad için kullandım.. Kolay , baya kolay yavaş inmesi ve bazi aradığım şeylerin olmaması tek sorun. Telefon görüşüm değişti birden nedense tasarıma ve karizmasina önem verir hale geldim ondan dolayı bu iPhone isteği :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Alacaksan bekleyip 5s al.

mehmettech

mehmettech

Üye
Pek emin değilim ama 2500-3200gibi bişeyler okudum....

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
İngiltere'den getirme imkanim oldu şu an. İngiltere'de ki fiyati türk parasıyla 1700 1800 gibi duyumlar aldım doğru mudur ?

Bir de orda çıktı mı hiç bir bilgim yok birisi aydınlatabilir mi :D

Üst Alt