Telefon Tavsiyesi İphone 4 Mi Samsung Galaxy S II mi ?????

Sponsorlu Bağlantılar

Apple İphone 4 Mü Samsung Galaxy s II mi?

• Apple İphone 4

Kullanılan: 29 26.1%
  • Samsung Galaxy s II

Kullanılan: 82 73.9%

• Kullanılan toplam oy
    111
AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
iphone alanların çoğu İOS gibi süper bir işletim sistemi için alıyorlar ikincisi telefonun hiç değeri düşmüyor biraz zengin işi olsada her zaman kaliteyi ön plana koyuyor apple önümüzdeki eylül ayında sunulacağı söylenen iphone 5 Galaxy S2 i bence gömecek gibi duruyor Apple Kalitesi Başkadır:oke:

ARKADAŞIM BİZ APPLE İPHONE 4 den bahsediyoruz....hem iphone [ios] androidle eşit bence çünkü bi baksan androidde olan iosdada oluyor yani biri oyun üretirse diğeride üretiyor ikiside birbirinden eksik kalmıyor.......apple kalitesi para kalitesi :D allahıskına intel core i3li bilidsyar 3000 TL :D onu alan kusura bakmayın kafasını oynatmıs...........AMA SANA SORUORUM.GLAXY S 2 Çağın Telefonu .d

----------Eklendi @ 10:58:30 ---------- Yazıldı @ 10:57:22 ----------

BNCEE İphone 5 gs2 yi biraz zor geçer

OğuzcanAbi

Üye
ARKADAŞIM BİZ APPLE İPHONE 4 den bahsediyoruz....hem iphone [ios] androidle eşit bence çünkü bi baksan androidde olan iosdada oluyor yani biri oyun üretirse diğeride üretiyor ikiside birbirinden eksik kalmıyor.......apple kalitesi para kalitesi :D allahıskına intel core i3li bilidsyar 3000 TL :D onu alan kusura bakmayın kafasını oynatmıs...........AMA SANA SORUORUM.GLAXY S 2 Çağın Telefonu .d

----------Eklendi @ 10:58:30 ---------- Yazıldı @ 10:57:22 ----------

BNCEE İphone 5 gs2 yi biraz zor geçer

:evet:

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
:((( iphone 5 Galaxy s 2 Karşılastırdık ona bakın

mstf262

Üye
Iphone isim yapmıs telefon diye geziyor ortada galaxy s 2 nin yanında telefon bile deil bence.

• Beğen
Tepkiler: coacoa
levasinay

levasinay

Üye
koçum jailbreaksiz istesem çatır çatır jailbreak yaparım, jailbreaksiz oynuyoruz , azıcık okuda sonra aç böyle saçma yetersiz karşılaşmamı olur
sana ne diyorum migrosda 1600 tl bimde 1850 16gb az dışarı çıkda bak
neymiş bir hafta kullanmışmış lan ben kaç senedir kullanıyorum ios banamı anlatıyorsun jailbreak ios yi , daha geçen 1080p oynatımı paylaştık bölümde benim gözüm açıktır koçum yorma sen kendini , ayrıca gingerbread yüklemişliğim var n900 e sen nerde buldunda denedin gingerbread sıkıyorsun yalanı

daha terim sıkıntın var ön kamera 2mb yazmışsın--- mb ne megapixel ne biliyormusun koçum

ayrıca apple için wireless aktarım var bluetoothdan çok daha ileri , hani yazmışsınya illa bağlayacaksın diye , ayrıca bağlamanada gerek ios5 beta ile direk kablosuz bağlantı sunuluyor veri aktarımında

birde yazmışsın iphone4 8gb??? 2000tl ?? benim bildiğim hatta emin olduğum 16gb lığı 1600 32 gb lığı 2100 tl civarı ve 8 GB LIĞI DA YOK!!
galaxys 2 moskovada 1850 tl ortalama 32000ruble (moskovadan geldiğim için biliyorum ) 1500 falan değil . ki moskovada cihazlar ucuz

bak ben sana ne diyorum bu maxicepde bir karşılaştırma yapacaksan düzgün yapacaksın yoksa eleştrilere açık olacaksın bu işten az çok anlayan birisi olarak senin yanlışlarını söylüyorum ayrıca benim gibi birçok anlayan arkadaşım var sen biraz bizim forumlara bak gör nasıl yapılıyormuş karşılaştırma , en azından biraz düzgün yap verimli olsun ,emo gibide 'q' ,yoq' gibi saçma yazmamanı tavsiye ediyorum türkçemiz kirleniyor.
sen kafanıda yorma garanti işlerini iyi biliyorum , ayrıca internette kazıkda değil birçok site vade farkı almadan stoktan gönderiyor çoğu arkadşım sipariş ile aldı hatta rus siteleri bile güvenli, hade ben yürimde sende emekleme ama böyle konularda ok. ve böyle karşılaştırmalarda puan verilmez sadece sunum yaparsın millet puanlar eleştirir ,bu cihazların ekran teknolojilerini biliyormusunki tartıyorsun yada gpu sistemlerini biliyormusun kernellerini biliyormusun tartmışsın şak diye program havuzunu ,gps performanslarını,htlm testlerini biliyormusun tartmışsın yada menü fps hızlarını , malzeme kalitelerini biliyormusun , dlna aktarım hızlarını biliyormusun tartmşsın , o yüzden söyledim öyle, ios nin iyi tarafları var androidin iyi tarafları var bunları açman lazım hep. girde şuraya biraz bilgilen

ayrıca iphone4 ün 8gb lığı yok yukarı yazmışsın

----------Eklendi @ 11:29:16 ---------- Yazıldı @ 11:15:38 ----------

ve kendi düşüncemi söylim zaten sahibimde kesinlikle iphone4
neden ; kalitesi tartışılmaz çelik kaplama etrafı en iyi ekrana sahip en iyi uygulama havuzuna sahip , 1080p oynatabiliyor ve arkasında apple var destek kesilmiyor,
neden galaxys2 almam; malzeme kalitesi ne htc ne iphone ne nokia ile boy ölçüşebilir , dualcore ama android dualcore u eşit şekilde veri paylaşımı yaptıramıyor bir sorunu varmış yeni güncelleme bekleniyormuş , cihaz gereğinden fazla büyük 4.3 inç , samsung yeterince destek vermiyor ,galaxys serisinin hep yenisi çıkıyor aldığın cihaz değerini kaybediyor , havası iphone a ulaşamaz . kamera için yetersiz deniyor (megapixel anlamında değil doygunluk kontras anlamında) ve androidin veri bilgilerinizi google a sunması gibi saçmalıklar var bunu istemem

iphone su anda sim kilitsiz 649 dolara bile satılıyor (16gblik modeli) 32 gbliği ise 749 dolar.

yani 16 gb=1050 tl civarı bir rakam ediyor

ve söylediklerine kesinlikle katılıyorum iphone 4:oke:

• Beğen
Tepkiler: emreilhans

OğuzcanAbi

Üye
iphone su anda sim kilitsiz 649 dolara bile satılıyor (16gblik modeli) 32 gbliği ise 749 dolar.

yani 16 gb=1050 tl civarı bir rakam ediyor

ve söylediklerine kesinlikle katılıyorum iphone 4:oke:
alışveriş merkezlerinde ikiside 1700 :hmmm

franzliszt

franzliszt

Üye
Iphone isim yapmıs telefon diye geziyor ortada galaxy s 2 nin yanında telefon bile deil bence.
Boyle sokakta soylemeyin sakin gulerler, hangi cihaz ciktida boyle kaymak gibi oyun program sunuyor anca cakmasi , samsung anca cakmasini yapti apple da dava acti kazandi . Apple bilgisayara yonelik sirket ya samsung ? Cift cekirdek koymakla kurtardimi sandiniz acin bir oyun program kapistirin bakalim var ankarada sgs2 . Benim tanidik sgs2 icin cok hizli diyor ama anlik takilmalara devam buyur burdan yak

Uruloki

Uruloki

Üye
Boyle sokakta soylemeyin sakin gulerler, hangi cihaz ciktida boyle kaymak gibi oyun program sunuyor anca cakmasi , samsung anca cakmasini yapti apple da dava acti kazandi . Apple bilgisayara yonelik sirket ya samsung ? Cift cekirdek koymakla kurtardimi sandiniz acin bir oyun program kapistirin bakalim var ankarada sgs2 . Benim tanidik sgs2 icin cok hizli diyor ama anlik takilmalara devam buyur burdan yak

abi dedik biz bunlara çift çekirdek işinize yaramıcak sadece şarj yiyor işletim sistemi yemedikten sonra ne yapıcan

• Beğen
Tepkiler: franzliszt

OğuzcanAbi

Üye
Apple, Nokia
yorum sizin

Uruloki

Uruloki

Üye
ona baklırsa neredeyse nokia hepsine dava açtı zaten hepsi nokiadan çalma fikirlerle buraya geldi mesela online mağaza olayı nokia bulmuştu onu ama çok geç davrandılar

OğuzcanAbi

Üye
ona baklırsa neredeyse nokia hepsine dava açtı zaten hepsi nokiadan çalma fikirlerle buraya geldi mesela online mağaza olayı nokia bulmuştu onu ama çok geç davrandılar

haklısın :oke:

franzliszt

franzliszt

Üye
İphone ne yapti ? Samsung gibi birebir kopyalamadi en azindan . Farkindaysaniz samsung temalari aranmiyor iphone temasi diye piyasada yayginlik vardir neden acaba ? Nokia buyuk firma boyle patent islerinde sozu gecer .

OğuzcanAbi

Üye
İphone ne yapti ? Samsung gibi birebir kopyalamadi en azindan . Farkindaysaniz samsung temalari aranmiyor iphone temasi diye piyasada yayginlik vardir neden acaba ? Nokia buyuk firma boyle patent islerinde sozu gecer .

kimden kopyalamış ki :)
istatistikleri hatırlatmakda fayda var :oke:

Ekli dosyalar

Uruloki

Uruloki

Üye
oğuz istersen bir teknoloji dergilerinin galaxy s ve s2 yorumlarına bak adamlar hep aynı iphone olmuş sadece tuşu dikdörtgen yazıyor sonra bada işletim sistemine bak adamlar herşeyi birebir kopyalamış resmen

OğuzcanAbi

Üye
oğuz istersen bir teknoloji dergilerinin galaxy s ve s2 yorumlarına bak adamlar hep aynı iphone olmuş sadece tuşu dikdörtgen yazıyor sonra bada işletim sistemine bak adamlar herşeyi birebir kopyalamış resmen
bencede benzetmişler :oke:
ama işletim sistemi fln süper telefon
ben de zaten kimseyi savunmuyorum :D

Uruloki

Uruloki

Üye
ya işte genel olarak sıralarsak çoğunlukla nokiadan çaldılar nokia hep yavaş davrandı onun suçu fakat şimdi parayı alıyor o ayrı mevzu

OğuzcanAbi

Üye
ya işte genel olarak sıralarsak çoğunlukla nokiadan çaldılar nokia hep yavaş davrandı onun suçu fakat şimdi parayı alıyor o ayrı mevzu

bilemeyiz çaldılar mı buldularmı bana gelen hizmete bakarım :D

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
iphone alanların çoğu İOS gibi süper bir işletim sistemi için alıyorlar ikincisi telefonun hiç değeri düşmüyor biraz zengin işi olsada her zaman kaliteyi ön plana koyuyor apple önümüzdeki eylül ayında sunulacağı söylenen iphone 5 Galaxy S2 i bence gömecek gibi duruyor Apple Kalitesi Başkadır:oke:

Iphone 5 çıkarken de Samsung'un eli armut toplamayacak. Samsung'un şuan şu özellikler de bir telefon yaptığını biliyorsunuz. Yeni TouchWiz, 1.4 GHz hızında çift çekirdekli İşlemci ve yeni Android İşletim Sistemi... Zaten şu durumda bile Samsung Galaxy SII'ye ilgi büyük iken Iphone 5 çıkınca, pek ilgi bulmayacak söylentileri var. Onun için herşeyi zaman gösterecektir.

• Beğen
Tepkiler: OğuzcanAbi

OğuzcanAbi

Üye
Iphone 5 çıkarken de Samsung'un eli armut toplamayacak. Samsung'un şuan şu özellikler de bir telefon yaptığını biliyorsunuz. Yeni TouchWiz, 1.4 GHz hızında çift çekirdekli İşlemci ve yeni Android İşletim Sistemi... Zaten şu durumda bile Samsung Galaxy SII'ye ilgi büyük iken Iphone 5 çıkınca, pek ilgi bulmayacak söylentileri var. Onun için herşeyi zaman gösterecektir.

Iphone 5 çıkarken de Samsung'un eli armut toplamayacak :oke:

Üst Alt