Haber iOS 9.3 Final yayınlandı!! Linkler Mevcut

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Siz sağolun hocam ne demek. Ayriyeten bahsettiğiniz kasılma bende de mevcut. 5s i bitirme taktikleri olsa gerek veyahut cidden sürümde bi sıkıntı var.

5s i yavaşlatıp da 6 yi daha hızlı tutmaları çok saçma olur. Donanım olarak aralarında öyle çok büyük de bir fark yok. Eğer politika icabı derseniz mantıklı olur ama artık Apple da diğer firmalara oranla herhangi bir şekilde çok bir premium farki kalmaz.

Yalnız İPhone 6, 5s'e göre daha çok sattı yine de bu 5s icin eskime anlamına gelmiyor. Benim tek sıkıntım iOS 10 ile bizim cihazlar ram konusunda sıkıntı çıkarabilir diye bazı özellikler eksik verilir veya daha erken destekleme süresi biter mi?

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

5s i bitirme politikası değildir bu ios 9 sürümünde genel bi sorun bu ios8 de yoktu ve 5s ios9u kaldıramayacak bir telefon değil. ios9 da bi ayar tutturamadılar sürekli bi beta hataları düzeltme çabası adam akıllı her şeyi halledebilseler telefon toparlancak da. Bir de şöyle bir düşüncem var ben telefonu alalı 1.5 sene oldu batarya performansı nasıl ilk zamanlar gibi değilse düşüş gösteriyorsa işlemci ram performansı da düşüş gösterebilir diye bir görüşüm var. SE çıktığında 5s üretimi durdu fakat hala piyasada sıfır 5s bulmak mümkün ama onlar bittiğinde ikinci ele mahkum olacaklar ama o bitene kadar da zaten ne kadar süre geçer kim bilir.

0343434

0343434

Üye
Zaten iOS 9 un gerçekten çok kotu bir iOS surumu olduğuna kesinlikle katılıyorum. Apple bu sene güvenlik açıklarını kapatacağım diye stabiliteden uzaklaştı. Daha önceki sürümlerde stabilite icin uğrasan mühendisler simdi yüzüne bakmaz oldu.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Zaten iOS 9 un gerçekten çok kotu bir iOS surumu olduğuna kesinlikle katılıyorum. Apple bu sene güvenlik açıklarını kapatacağım diye stabiliteden uzaklaştı. Daha önceki sürümlerde stabilite icin uğrasan mühendisler simdi yüzüne bakmaz oldu.

iOS 6 ya az efekt ekleyip verseler kurmazsam benden adisi yok

0343434

0343434

Üye
iOS 6 ya az efekt ekleyip verseler kurmazsam benden adisi yok
iOS 6 yi kullanma şansım olmadı ama kullanan arkadaşlarımdan ne kadar stabil olduğunu hatırlıyorum. iOS 7 ile birlikte yazılımın içine ettiler. En son bu sözü de söylettirdiler.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
iOS 6 kullanamadım bende ama kullanmayı çok isterdim. iOS 7.1.2 bile olsa razıyım çok iyiydi oda. Artık eski stabiliteye kavuşmak istiyorum 5s böyle bug ve kasılmalar yaşayacak bir telefon değil :D

0343434

0343434

Üye
iOS 9 kadar lanet bir surum çıkmadı. Ne jb var ne de stabilite. iOS kullanmak icin gereken iki gereksinim de karşılanmıyor. Bu gidisle androidin yolu gözükecek bize.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
iOS 9 kadar lanet bir surum çıkmadı. Ne jb var ne de stabilite. iOS kullanmak icin gereken iki gereksinim de karşılanmıyor. Bu gidisle androidin yolu gözükecek bize.

Güvenlik açıklarını kapatacağım diye atabiliyorum bozdular. Allahtan 5S'i 8.3'te bıraktım. 6S için jailbreak bekliyorum

0343434

0343434

Üye
Güvenlik açıklarını kapatacağım diye atabiliyorum bozdular. Allahtan 5S'i 8.3'te bıraktım. 6S için jailbreak bekliyorum

Cok iyi yapmışsınız. İnşallah bu saatten sonra bizde aynısını yapma şansını buluruz.

iPhone 6 ile uygulamasından gönderildi.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Apple o kadar çok Güncelleme yayınlamaya başladıki jailbreak yapmaya yetiştirilemiyor.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
iOS 6 yi kullanma şansım olmadı ama kullanan arkadaşlarımdan ne kadar stabil olduğunu hatırlıyorum. iOS 7 ile birlikte yazılımın içine ettiler. En son bu sözü de söylettirdiler.
iOS 6 kullanamadım bende ama kullanmayı çok isterdim. iOS 7.1.2 bile olsa razıyım çok iyiydi oda. Artık eski stabiliteye kavuşmak istiyorum 5s böyle bug ve kasılmalar yaşayacak bir telefon değil :D
Şimdi şöyle ki. Ben iOS 6 lı iPhone 4s kullandım ki o Zaman 5 yeni yeni çıkıyordu. Arkadaşında iOS 7.1.2 yüklü gelmişti benim telefonun hızına yetişemiyordu. Şuan iPodum da var iOS 6. Cihazın 256 mb ram olmasına rağmen gram kasma yok. iOS 6 dan sonra apple bozdu işi özetle.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Hız Konusunda Sorun Yok Ama Ufak Tefek Hatalar Can Sıkıcı...

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
9.2.1 gayet iyi bence

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Bence 9.4 İle Sorunların Tamamına Yakını Çözülecek

0343434

0343434

Üye
Bence 9.4 İle Sorunların Tamamına Yakını Çözülecek

Hep bir beklenti içinde olmak kotu oluyor. Önceden Apple 2 veya maksimum 3 büyük güncelleme ile sezonu kapatırken. Simdi yeni özellikle ekledikçe yazılımı daha da kotu hale getiriyor. Ayrıca 9.3.1 en iyi iOS 9 sürümü olmasına rağmen hala bir iOS 8 li İPhone 6 nin performansını yakalayamadı.

0343434

0343434

Üye
Şimdi şöyle ki. Ben iOS 6 lı iPhone 4s kullandım ki o Zaman 5 yeni yeni çıkıyordu. Arkadaşında iOS 7.1.2 yüklü gelmişti benim telefonun hızına yetişemiyordu. Şuan iPodum da var iOS 6. Cihazın 256 mb ram olmasına rağmen gram kasma yok. iOS 6 dan sonra apple bozdu işi özetle.

iOS 7 ile su iOS un yeniden tasarlayan adam stabil yazılımı bozdu. Simdi ise yazılım 3D Touch ı desteklesin diye animasyon ve görünüm de bazı noktalarda değişti. Eğer 10 ile toparlanmazsa Apple adına ben ileride güzel seyler göremiyorum.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Bu Sistem Böyle Kalacak Değil. O Kadar Kullanıcısı Var. Bunları Kaybetmeyi Göze Alamaz. Mutlaka Düzeltecektir Sorunlarını. Daha Doğrusu Bunu Yapmak Zorunda

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
0343434

0343434

Üye
İnsallah dediğiniz gibi olur fakat su gidiş hiç iyi değil.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
İnsallah dediğiniz gibi olur fakat su gidiş hiç iyi değil.

Aynen katılıyorum ama mutlaka düzelecektir. Böyle gitmez yani

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Arkadaşlar ben wp den iki hafta önce geçtim ios'a. Sizin şu şikayet ettiğiniz çoğu sıkıntı çok küçük şeyler aslında [emoji3] forumun wp bölümüne bakarsanız insanlar sinir hastası olma kıvamına geldi. En azından ios güncelleme tarihlerinde sapma olmuyor. Sık sık güncelleniyor cihazlar vs. Siz böyle gitmez diyorsanız onlar ne yapsın :)

Iphone 6s plus ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve silivriserdar
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben wp den iki hafta önce geçtim ios'a. Sizin şu şikayet ettiğiniz çoğu sıkıntı çok küçük şeyler aslında [emoji3] forumun wp bölümüne bakarsanız insanlar sinir hastası olma kıvamına geldi. En azından ios güncelleme tarihlerinde sapma olmuyor. Sık sık güncelleniyor cihazlar vs. Siz böyle gitmez diyorsanız onlar ne yapsın :)

Iphone 6s plus ile gönderildi.
Biz bunlara alışkın değiliz :D

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin