Haber iOS 9.3 Final yayınlandı!! Linkler Mevcut

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Benim cihazımda 9.3.1 çok stabil ve hızlı . Sanırım bunda 6s plus'ın 2 gb ram'e sahip olmasının ve ios 9 ile satışa sunulmasının büyük bir etkisi var .
ram ve işlemci farkından dolayı sistem stabil geliyodur bizim telefonlarda sıkıntılar mevcut

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe
0343434

0343434

Üye
Genellikle hep böyle bir stabilite beklentisi içinde oluyoruz mesela Apple 4S için iOS 8 den daha iyi olacak diye söyledi ama sonuç ortada. Ki bizim cihaz bu ram yüzünden bayağı sıkıntı çekecek gibi gözüküyor.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
5S ve daha asagi telefon kullananlar hala stabilite geleceğini düşünmüyordur umarım :ehe

İp5furkan

İp5furkan

Üye
5S ve daha asagi telefon kullananlar hala stabilite geleceğini düşünmüyordur umarım :ehe
Küçümsemenin ne anlamı var şuan? Paramız olsa 6s alırdık. Bizde biliyoruz 6s almayı ama şartlar bunu gerektiriyor.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Küçümsemenin ne anlamı var şuan? Paramız olsa 6s alırdık. Bizde biliyoruz 6s almayı ama şartlar bunu gerektiriyor.
İşte Apple'da aynen böyle düşünüyor. Paran varsa stabilite de var. Benim kimseyi küçümsediğim yok elimde 5S cihaz da mevcut ve herhangi bir stabilite problemi yok :)

0343434

0343434

Üye

Şunu da belirteyim ki 5S ile 6 nın donanım olarak çok bir farkı yok. Yani Apple böyle bir politika izlerse tek açıklaması yavaşlatmak için yapılan bir hareket olacak. Bu ram konusu 4s ile 4 arasındaki gibi bir durum oluşturacak. Yine de böyle bir harekette bulunmak Apple ın kendi ayağına vurmasından başka hiçbir durumu engelleyemeyecektir.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Şunu da belirteyim ki 5S ile 6 nın donanım olarak çok bir farkı yok. Yani Apple böyle bir politika izlerse tek açıklaması yavaşlatmak için yapılan bir hareket olacak. Bu ram konusu 4s ile 4 arasındaki gibi bir durum oluşturacak. Yine de böyle bir harekette bulunmak Apple ın kendi ayağına vurmasından başka hiçbir durumu engelleyemeyecektir.

Bunu her firma yapıyor sadece Apple'a suç atmak olmaz. Bu adamların bir üst versiyonu satmaları için bu şart. iPhone 5S özellikle iOS 9da yavaşlatma temeli oluşturdu. iPhone SE'nin çıkması da büyük etken. Ben böyle düşünüyorum size de guncellememeyi tavsiye ediyorum. 8.3'te gayet akıcı 5S :)

0343434

0343434

Üye
9.3.2 gelmiştir.

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin
0343434

0343434

Üye