Haber iOS 9.3 Final yayınlandı!! Linkler Mevcut

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
9.3.1 Safari'yi düzeltmiş 9.3te takılı kalmıştı bende safari düzelmesi iyi oldu performans ve şarj konusunda da memnunum. Cihaz 5s 16gb

• Beğen
Tepkiler: theeternal
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
9.3.2 beta çıkmış sorunlar hallolmadı herhalde :) En stabili 9.2.1 şuan arkadaşlar kalmanızı tavsiye ederim

0343434

0343434

Üye
Ben yukledim yeni betayi ama birçok hatası var. Yüklemenizi tavsiye etmem. Sunu da belirteyim 9.3.1 su ana kadar ki en stabil 9.x surumu. 9.2.1 ile benim İPhone 6 cihazım doğru düzgün batarya kontrolü yapamıyordu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
sLeepLe

sLeepLe

Üye
iphone 5s kullananlardan 9.3.2 pb 1 yükleyenler var mı ? benim telefon güncellemeyi indirmiş kurulması için bekliyo kurmazsam da kendi otomatik kuruyo gece 4-7 arası mı ne :D çok mu kötü sürüm?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
iphone 5s kullananlardan 9.3.2 pb 1 yükleyenler var mı ? benim telefon güncellemeyi indirmiş kurulması için bekliyo kurmazsam da kendi otomatik kuruyo gece 4-7 arası mı ne :D çok mu kötü sürüm?
Saklama alanından silebilirsin

• Beğen
Tepkiler: . . . EmreG . . .
İp5furkan

İp5furkan

Üye

Bende kurulu şuan herhangi bi problem yok hocam. Sadece saat uygulamasının olduğu sayfada denetim merkezini açıp yavaşça indirirken takılıyor başka Sorun yok.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Bende kurulu şuan herhangi bi problem yok hocam. Sadece saat uygulamasının olduğu sayfada denetim merkezini açıp yavaşça indirirken takılıyor başka Sorun yok.

9.3.2 Final Sürümünde İnşallah Bu Sorunları Çözerler. Artık Yeter Yani.

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Saklama alanından silebilirsin
1.4 gb indirmiş silmemeyim dedim kotadan gitmiş boşa olmasın belki iyi bir güncellemedir sonra yine indirmek zorunda kalmayayım diye görüş alayım dedim
o ilk ekranda zaten bayadır kasıntılar var kilidi o ekranda açarsan simgeler gelirken de bi takılma yaşanıyo. pil durumu nasıl ?

• Beğen
Tepkiler: . . . EmreG . . .
İp5furkan

İp5furkan

Üye
1.4 gb indirmiş silmemeyim dedim kotadan gitmiş boşa olmasın belki iyi bir güncellemedir sonra yine indirmek zorunda kalmayayım diye görüş alayım dedim

o ilk ekranda zaten bayadır kasıntılar var kilidi o ekranda açarsan simgeler gelirken de bi takılma yaşanıyo. pil durumu nasıl ?

Şarj durumu çok iyi hocam şarjda sıkıntı yok 22 saati gördüm beklemede

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
İp5furkan

İp5furkan

Üye
tamamdır sağolun hocam
Siz sağolun hocam ne demek. Ayriyeten bahsettiğiniz kasılma bende de mevcut. 5s i bitirme taktikleri olsa gerek veyahut cidden sürümde bi sıkıntı var.

0343434

0343434

Üye
Siz sağolun hocam ne demek. Ayriyeten bahsettiğiniz kasılma bende de mevcut. 5s i bitirme taktikleri olsa gerek veyahut cidden sürümde bi sıkıntı var.
5s i yavaşlatıp da 6 yi daha hızlı tutmaları çok saçma olur. Donanım olarak aralarında öyle çok büyük de bir fark yok. Eğer politika icabı derseniz mantıklı olur ama artık Apple da diğer firmalara oranla herhangi bir şekilde çok bir premium farki kalmaz.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
5S'i Bitirme Gibi Bir Durum Olamaz Bence. Hem Bunu Neden Yapsın ki. En Çok Tutulan Cihazı...

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi

0343434

0343434

Üye
Yalnız İPhone 6, 5s'e göre daha çok sattı yine de bu 5s icin eskime anlamına gelmiyor. Benim tek sıkıntım iOS 10 ile bizim cihazlar ram konusunda sıkıntı çıkarabilir diye bazı özellikler eksik verilir veya daha erken destekleme süresi biter mi?

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
5S'i Bitirme Gibi Bir Durum Olamaz Bence. Hem Bunu Neden Yapsın ki. En Çok Tutulan Cihazı...

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi
iPhone SE çıktığı için

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Özetle iOS 10'lu 5s = iOS 9'lu 4s