II. Geleneksel Maxicep zmir Bulumas Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
İşşte beklenen resim...Defector yoğun baskıya dayanamadı...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tutmasaydın yaw , sanki gülmemek için kendini kasıyosun

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 28 2005, 03&#58;36 PM) [post=239447]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ahanda herkesin beklediği resim arkadaşlar gördüğünüz gibi hiç bişi yok
[/b][/quote]Gayet Normal çıkmı&#036;

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Transa gemiş..

cepix

cepix

Üye
muahhaha

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

darkred

darkred

Üye
abi süper çıkmışsın yav çok karizma olmuş

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
gözler tam kapalı haa nassı yakalamışlar onu

swedeniz

swedeniz

Üye
resimde bişi yok sadece gözler kapanmış normal bir resim bence

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 28 2005, 06&#58;03 PM) [post=239567]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Transa gemiş..
[/b][/quote]

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 28 2005, 03&#58;36 PM) [post=239447]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

agaaa bu kimmm

jöly

Üye
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 29 2005, 03&#58;56 AM) [post=239978]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

agaaa bu kimmm

[/b][/quote]
işte günün bombası

DefectoR

işte arkadaşlar gördüğünüz gibi hiç bişi yok resimde biraz fazla abartı delmira kardeş kimse yakalamadı ben kendimi çektim orda, flash&#39;ın patlaması ile gözlerimi öyle kapamışım

Ozan

Ozan

Admin
Her zamanki halin flash patlıcak diye hazırlandın, o tipe flash patlamayınca öyle şişik kaldın

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(DefectoR &#064; Dec 29 2005, 11&#58;27 AM) [post=240054]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
işte arkadaşlar gördüğünüz gibi hiç bişi yok resimde biraz fazla abartı delmira kardeş kimse yakalamadı ben kendimi çektim orda, flash&#39;ın patlaması ile gözlerimi öyle kapamışım
[/b][/quote]

hmm.. orjinal bi poz olmuş

RockFord Fosgate

Üye
entersan bır foto:)

Clausius Clapeyron

Üye
güzel poz

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
tabi şu an normal görünüyor.o zaman ki atmosferde resim harikaydı günün fotosuydu.buluşmaya gelenler daha iyi bilir. Resim süper.

a21a

a21a

Emekli Yönetici
msw sen işini bilmiyorsun.. insan bu resmi biraz photoshop ile editler, öyle koysaydın siteye... artık defector açıklama yapıp dururdu..

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
walla doğru söylüyorsun a21a hiç aklıma gelmemişti.gerçekten süper olurdu.keşke önceden pm atsaydın.

Üst Alt