iGO PAL (Palestine) 9.18.27.719974 (pongo skinin en günceli ve en mükemmeli)

özüt

Üye
    Konu Sahibi
iGO PAL (Palestine) 9.18.27.719974 (pongo skinin en günceli ve en mükemmeli)
Yönetici tarafından düzenlendi:
Tepkiler: lanze8073, nikonihat71, mevlut78 ve 25 diğerleri

Buğra

Admin

Tepkiler: albayceyhun, harun58harun, Mesut Aktaş ve 1 kişi daha

ExSeLANS

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık

Tepkiler: özüt

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Kurulumunda otomatikte ses ve dil dosyası kendiliğinden gelebilir
Yapılır.Ayarlar/Bölgesel/Ses dili sekmesinden seçim yapabilirsiniz.

Herkese günaydın,
Programı indirdim kurdum ama şöyle bir sorun var. .apk çalıştırdığınızda programı kuruyor kurulum bittikten sonra programı çalıştırdığınızda global_cfg hatası veriyor programı kapatıyor bundan sonra telefonun ana dizinine baktığınızda İGO_Pal klasörüne ilave olarak birde İGO_İsrael klasörü açılmış oluyor ve bu klasörün içinde sadece boş bir content klasörü var. İGO_Pal klasörünün içini olduğu gibi İGO_İsrael klasörüne kopyalarsanız program çalışır hale geliyor ama ana dizinde içi birebir aynı ama isimleri farklı 2 İGO klasörü oluşmuş oluyor (İGO_Pal ve İGO_Israel) bunlardan birini silerseniz veya ismini değiştirirseniz program gene çalışmaz hale geliyor. Ben şuan 2 klasörüde tutarak programı çalıştırıyorum ama bu sorun için bir çözüm önerebilirmisiniz lütfen.

Tepkiler: lkvdnz ve özüt

ado74

Üye
hafıza kartı veya diskinize kopyaladığınız İGO_Pal dosyasını açtığınızda Sys dosyası var içine girin (content="/storage/emulated/0/iGO_Pal/content" olarak düzeltin proğram çalışacaktır.

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Aşağıdaki yüklemeleri yapın.İgonuz en güncel kalacaktır.(Şimdilik.....)
Pongo skin 12.12.2019 güncelleme: 2 adet ux dosyası
ux içindeki yeni dosyaları eskisi ile değiştirin.

global_cfg güncellemesi: 12.12.2019
indirdiğiniz dosyayı igo/content/global_cfg/ klasörü içine eskisini silip kopyalayın.

Tepkiler: albayceyhun ve Ahmet KIROĞLU

çözüldü çok teşekkür ederim.

Sayın özüt İndir iGO Pal rar dosyası açılırken hata veriyor....
\iGO_Pal.rar: iGO_Pal\ux\diriconcolor.zip dosyasında sağlama toplamı hatası. Dosya bozuk

Tepkiler: albayceyhun ve özüt

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Bakıyorum.

Dediğiniz yere baktım zaten düzeltilmiş halde content="/storage/emulated/0/iGO_Pal/content yazıyor ama program gene açılmıyor

Sayın Özüt , emeğinize teşekkür ederim. Gayet güzel çalışıyor. Ancak bir problemim kaldı. Önce kullandığım iGO programında favori yerlerim " user.upoi" adlı bir dosyada tutuluyordu. Şimdi bu versiyonda favori yerlerim hangi dosyada tutuluyor ve önce kullandığım "user.upoi" favori yerlerim dosyasını nasıl çevireceğim. Yardımlarınıza şimdiden teşekkürler.

ado74

Üye
Özüt bey programı aracımdaki android cihaza yükledim fakat gps bağlanmada sıkıntı yaşıyorum çok geç bağlanıyor. daha önceki uygulamalarda sıkıntı yaşamadım neden olur acaba

teşekkürler emeğin için