Öneri htc one s4 nexus5

Sponsorlu Bağlantılar

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
    Konu Sahibi
htc one s4 nexus5
Sa arkadaşlar.Yeni telefon alacağım 3ü arasında kararsız kaldım.Htc one s4 ve nexus 5.Benim ihtiyacım hızlı olması 3-4 yıl google playdeki tüm uygulamarı açması ve iyi fotoğraf çekmesi.Sizin de fikrinizi almak istedim. Bir de şu htcnin ultrapixelini açarsanız memnun olurum...

Teşekkürler şimdiden

blacktalon

blacktalon

Üye
s4 one'a gore cercevesi genis duruyor ve daha ferah ama oneda da guzek dizayn ve aluminyum kasa var sense arayuzu gayet stabil nexus ise sadece guncelleme once alir o yonden arti ve daha ucuz digerlerine gore ama htcde suan 4.4.2de o da gayet guncel yani fiyatini belirle ve kalitesine gore sen sec

Invoke

Invoke

Üye
s4 one'a gore cercevesi genis duruyor ve daha ferah ama oneda da guzek dizayn ve aluminyum kasa var sense arayuzu gayet stabil nexus ise sadece guncelleme once alir o yonden arti ve daha ucuz digerlerine gore ama htcde suan 4.4.2de o da gayet guncel yani fiyatini belirle ve kalitesine gore sen sec

Bir de Nexus Snap800 kullanıyor.
Sa arkadaşlar.Yeni telefon alacağım 3ü arasında kararsız kaldım.Htc one s4 ve nexus 5.Benim ihtiyacım hızlı olması 3-4 yıl google playdeki tüm uygulamarı açması ve iyi fotoğraf çekmesi.Sizin de fikrinizi almak istedim. Bir de şu htcnin ultrapixelini açarsanız memnun olurum...

Teşekkürler şimdiden

Pixel boyutu standarttan daha büyük böylece daha iyi resimler çekiyor.

• Beğen
Tepkiler: smh60

M.F.E

Üye
bence nexus 5 almalisin donanim olarakta iyi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Nexus 5 in fiyatı ne kadar? birde oyun performansında elite mi nexus mi? (antutuda elite önde)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S4 tasarım olarak nexustan daha daha güzel ve akıllı özellikleri var ayrıca mocro sd desteği ile müzik videoları sd ye atarsın telefon hafızasında kar yaparsın benim tercihim s

smh60

smh60

Üye
S4 tasarım olarak nexustan daha daha güzel ve akıllı özellikleri var ayrıca mocro sd desteği ile müzik videoları sd ye atarsın telefon hafızasında kar yaparsın benim tercihim s
sana katılmıyorum her türlü s4ü gecer tasarımı da gayet şık bence
Nexus5 al derim

• Beğen
Tepkiler: Invoke
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Nexus 5 bence daha iyi tasarım olarakta kötü bir tasarımı yok şahsen, güncelleme sıkıntın yok işlemcisi iyi.. Daha ne isteyeceksin.:)

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve smh60
meg1ddo

meg1ddo

Üye
zevk meselesi tabiki ama bence tasarım olarak;
one>n5>s4

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
    Konu Sahibi
Nexus5i daha çok önerdiniz benim gönlümden htc geçiyirdu ama tabii ki nexus daha hızlı daha güçlü ... cevap yazan herkese teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: smh60
smh60

smh60

Üye
rica ederim performans bakımından tartısmaya gerek yok zaten :-)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
s4 her anlamda özgürlük demektir htc one tasarım ve sağlamlık

0MG90

0MG90

Üye
Htc One da iyi tasarım olarak + BoomSound ama Nexus5 i tercih ederdim ben.