htc mi nokia mı ? hangisi tercih edilmeli

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
Htc nin avantajı beats audio. Bana kalırsa Nokia tercih edilmeli WP alırken.

PureFood

PureFood

Üye
Ön kamera önemsiz gözükebilir ama Skype için en önemli şeylerden bir kere. Zaten wp operatör üzerinden görüntülü görüşmeye izin vermiyor, o yüzden skype şu anda çok kıymetli.

geçen Türkcellde 8x kullandım ele oturma konusunda 920deki rahatlığı alamadım. Ayrıca tuş kilidi olayı çok zahmetli. Evde de htc cihaz var bir tane o da öyle, sıkıntılı.

yazılım konusunda ise Nokia koleksiyonu baya fazla. Gözle görülür bir ayrım var, olmak da zorunda. Çünkü Nokia her gün durumunu daha da iyiye götürmek için elinden ne gelirse yapıyor. İnanıyorum buna.

tasarım işi görecelidir lafım yok.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
o zaman oyun oynarken müzik dinle benim için. ön kamera ile de ss alıp paylaş bizimle :oke:
görüntülü konuşma diye birşey var capisce ?
skype sıkça kullanıyorum ve bu yüzden bence lumia 620 çok daha üstün htc 8s den ama dediğiğim gibi "BENCE"
bi de merak ettim oyun oynama , müzik ve görüntülü görüşme sizce gereksiz ise neden smartphone ? yanlış anlamayın ama beni bu şekilde mesajınızla alaya alıyorsunuz ben de bu soruyu sormak istiyorum neden akıllı telefon ?

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
luckysleven

luckysleven

Üye
görüntülü konuşma diye birşey var capisce ?
skype sıkça kullanıyorum ve bu yüzden bence lumia 620 çok daha üstün htc 8s den ama dediğiğim gibi "BENCE"
bi de merak ettim oyun oynama , müzik ve görüntülü görüşme sizce gereksiz ise neden smartphone ? yanlış anlamayın ama beni bu şekilde mesajınızla alaya alıyorsunuz ben de bu soruyu sormak istiyorum neden akıllı telefon ?

yok hocam ne alayı ben sadece 620 nin 8s den üstün olduğunu kabul etmedim baştan beri hala da kabul etmiyorum da, mesajlarım sona doğru nokia-htc karşılaştırmasına döndü hata bende .

müzik htc de fazlasıyla var zaten . görüntülü görüşmeyi de 5 senedir bu tip telefon kullanıyorsam 1 kere görüntülü görüşme kullanmadım ne yurtiçinde ne yurtdışında o yüzden gereksiz geldi hatta ön kameranın olmaması telefon fiyatınıda etkiler buda işime gelir telefon alırken o kadar gereksiz gelir bana yoksa herkesin zevkine ve seçimine saygım sonsuz. Ben sadece nacizane düşüncelerimi paylaştım o kadar . Tekrar diyorum kusura bakmayın :oke:

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam ne alayı ben sadece 620 nin 8s den üstün olduğunu kabul etmedim baştan beri hala da kabul etmiyorum da, mesajlarım sona doğru nokia-htc karşılaştırmasına döndü hata bende .

müzik htc de fazlasıyla var zaten . görüntülü görüşmeyi de 5 senedir bu tip telefon kullanıyorsam 1 kere görüntülü görüşme kullanmadım ne yurtiçinde ne yurtdışında o yüzden gereksiz geldi hatta ön kameranın olmaması telefon fiyatınıda etkiler buda işime gelir telefon alırken o kadar gereksiz gelir bana yoksa herkesin zevkine ve seçimine saygım sonsuz. Ben sadece nacizane düşüncelerimi paylaştım o kadar . Tekrar diyorum kusura bakmayın :oke:
tabi anladım siz kendi düşünceniz göre cevap vermişsiniz evet ihtiyaçlar doğrultusunda alınmalı zaten telefonlar katılıyorum kusura bakılacak birşey yok :D
bi de hocam şu güncelleme ne zaman gelcek şu nokia ya ?

smh60

smh60

Üye
Htc

reaurora

reaurora

Üye
kendi alaninda nokia daima 1 numaradir.

luckysleven

luckysleven

Üye
tabi anladım siz kendi düşünceniz göre cevap vermişsiniz evet ihtiyaçlar doğrultusunda alınmalı zaten telefonlar katılıyorum kusura bakılacak birşey yok :D
bi de hocam şu güncelleme ne zaman gelcek şu nokia ya ?

Hocam hiç bir bilgi yok ama bana kalırsa 1 hafta içinde yayınlarlar. htc ye güncelleme yapılacağını haber bile vermediler : )

ÖEY

ÖEY

Üye
Nokia'ya güncelleme en geç 15 Ağustos'a kadar falan gelmiş olur.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
lumia 925 ne zaman gelir ya ? arkadaşa telefon alcaz 8x güzel duruyor onu alcak gibi 920 malum biraz kalın...

alperen kutuk

Üye
nokia :D

windman1981

windman1981

Üye
Bence 8x almayın. Ben de ilk inceliğinden ötürü 8x alıp sonra 820 ye geçtim. Özellikle 8x in açma kapama ve tuş kilidi düğmesi her an bozulacakmış gibi duruyor. Müzik kalitesi beats audio ya rağmen bence iyi bir kulaklık ile aynı. Yazılım programlar ve malzeme kalitesi ile Nokia bariz çok önde.

gkcll

gkcll

Üye
nokia hep 2 adım önde:good:

Üst Alt