Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

NovaThor

NovaThor

Üye
ben tam bedava olmadan 1 gün önce almıştım şans işte ne yapalım :) ilk başta 2 tane 100 hp li yüzük varya 500altın olan ondan alıyorum daha sonra physcal ataklı bölümden 2300 altınlık 80 physical atak olanı alıyorum ve daha sonra ayakkabı falan ne alırsan al phscal atak çok önemli bu heroda. talentleride guardianlı bölüme ver.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Oyuna uzun süredir giremediğim için ne yazık ki fransız kalmaya başladım. Ancak hâlâ çoğu şey tam olarak aklımda.
Lut'hiran ın kombosu 1.skill+2.skill dir. Son seviyelerinde sadece skillerin tabaniyla 450 civarı vurabilirsiniz. Itemleriniz saldırı üzerineyse yaklaşık 800 rahat vurmaniz gerekir.

NovaThor

NovaThor

Üye
debronn mu iyi kagax mı sizce?

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Debronun kagaxi kesmesi için tanrı olması veya kagaxi oynayan adamın mal olması gerekir. Ama ben debron oynarken fark etmiyor herkesi kesiyorum. Pro vs. Ayırt etmeden. Kagax mistik ve harpie ile de aynı şekilde ayrım yapmadan eziyorum herkesi.

stoch94

Üye
ben tam bedava olmadan 1 gün önce almıştım şans işte ne yapalım :) ilk başta 2 tane 100 hp li yüzük varya 500altın olan ondan alıyorum daha sonra physcal ataklı bölümden 2300 altınlık 80 physical atak olanı alıyorum ve daha sonra ayakkabı falan ne alırsan al phscal atak çok önemli bu heroda. talentleride guardianlı bölüme ver.

Bence tamamen physical attack almayin.Item olarak defans da almalisin benfe.Cunku guardian sonucta bide macin sonlarina dogru defans almazsan hemen keserler seni.Bide 2300 luk balta yerine akhan cutlass daha iyi olur

NovaThor

NovaThor

Üye
ok deneyecem. Birde bu karakterler haftada bir mi değişiyor yav? bi değişmedi gitti . Hep benim heroyu secenler var karsı tarafta :)
defans olarak hangi itemi tercih edersin ?

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Defans eğer Karşısı mage değilse hades al. Mage ise spider queen.
Ayrıca luthiran için 2300 lük atak itemi ve akhan cutlass aldıktan sonra hadese veya spider queen e çıkmak gerekiyor.

NovaThor

NovaThor

Üye
Defans itemleri cok isime yaradi saolasin. İleriki levellerde adamlar beni cok cabuk kesiyodu aliyorum spider querdi skille 200 anca v.uruyolar .

NovaThor

NovaThor

Üye
Birde bu talentleri nasil dagitayim ? Hepsini guardiana verdim iyi mi?

zubeyirramazan

Üye
hangi hero ile daha iyisin ona göre söyleyebilirim. atka istersen lut hiran alabilirsin mesela rush yeteneği çok uzağa atliyor. birde reega ve müthiş ultisi var.
Aslında en iyi gardiyan paladin. hem attach hem savunma. Ama tüm fighter lerin attachı paladini geçer
Attach için en iyileri Debronee ve Lebmont(favorim)

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Yaniliyorsun.ben iyi guardian 2 tanedir
Uzun süre dayanan birisi isterseniz erefern.
Daha fazla adam kesebilmek ve hiç yatmamak istersenin polyphemus. Luthiran tam olarak düz guardian
Skillerini de 5 tane Guardian sayfasındaki armora ve fazladan can verene yükle.
Guardian da 10 talent olsun. 5 tane offense de hareket hızı.
Gerisi de fightera yatır.

NovaThor

NovaThor

Üye
Ok tesekkurler. Para biriktirip kagax almayi dusunuyorum. Bu hafta bedava kagax. İtem olarak ne almaliyim buna ? aleranol kardesim sen daha baslamadin mi bu oyuna guncelle artik. ;)

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi paketim yenilense ilk isim o olacak ama. Gerçi 10 gün sonra wifi kullanabilecem.
Kagax alırsan iyi kasabilmen gerekir. Ben kagax oynarken hiçbir hero beni kesemez. Ama iyi bir mistik oyuncusu olsa ki ben mistik ve kagax ile ciddi proyum o zaman kagax kesilebilir.
Aslında eğer bir heronun prosuysaniz birbirinizi ya kesemezsjniz ya da sabırsızsaniz ucu ucuna birisi diğerini keser. Bu oyunda böyle. Counter olayı çok zayıf. Iyi oynayan adamı kesmek imkânsız.

- - - Eklendi - - -

Itemleri son oyunda
2 tane Blessed bracers
1 tane Şimşekli kama
1 tane saldırı itemi olan kırmızı pençe
1 tane hades zirhi ve 1 tane saldırı hızı veren ayakkabı.

Sırasıyla
1. Şimşek kama
2 . ayakkabı
3. Saldırı itemi 2300
4.Saldırı itemi 2300.
5. Saldırı hızı alt itemi 1200
6.Saldırı hızı itemi [kırmızı pençe olan]
7.hades
Gerisi de 2300 lük olanları fullemek. Tam buildi yaparsan her 2k paran olduğunda markete git ve potionslari alttan başlayarak al. Saldırın ve canın oldukça artacak.

NovaThor

NovaThor

Üye
Potionslar derken ? Onlar iksir mi oluyor ? Bide bazen goruyorumda bu kagaxlari ben kestikce onun cani cogaliyor :D bu nasil oluyor iksirlerden mi kaynaklaniyor? 2-3 gune kadar kagaxin parasini yapabilirim sanirim. 10bin param var ve cok oynuyorum . Kagax onerirmisiniz guclu mu ? Yoksa şu gardiyan bi hero var 21000 altin olan onu mu alsam :-/

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
O can çoğalması kagaxin ultisi.

NovaThor

NovaThor

Üye
Evet kagaxin son skili oluyormus simdi ogrendim. Kagax aliyim mi yaa. 12,5 bin altinim oldu .

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Valla herkesde kagax var. Ben 33 lvlim. Defalarca 40lvl olan adamlarla kagax vssi attım ve hiç yenilmedim. Bana kalırsa kagaxi beleş olduğu hafta pvpde en az 20 skor alarak bitirirsen o zaman al. Herkesde var ama çoğu kişi kullanamiyor. Düşünsene. Beni kesebilen bir kagax oyuncusu henüz yok. Bence onun yerine savaer al. Herkeste olmadığı için adamlar nasıl birşey olduğunu anlamadan kesersin. Sıkı bir hero. Hem kacabilir hem de kovalar.

NovaThor

NovaThor

Üye
Kagaxi ogrendim kardes nerdeyse benide kimse kesemiyor artik item falan neler alacagimi biliyorum cok hizli kosuyor o yuzden kimse kacamiyor :D hem kovalarsin hem kacarsin o hero ile. Gucu bitince zaten deliriyo o kadar hizli kosuyoki 1dk da mapi dolanirim okadar :D kagax alicam karar verdim. 14,5 bin altinim var. Savaer hic kullanmadim o yuzden bilmiyorum. Sence savaeri cok iyi kullaan ve kagaxi cok iyi kulananlar vs atsa kim alir ? Savaer kagax dan iyimidir.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Şahsen eğer benim savaerimle kagax vs. Atsa
Calculating....

Eğer savaer ultisini kagaxtan 0.2sn önce atarsa savaer alır. Ama kagax ultiyi erken acarsa kagax.
2dk dir düşünüyorum vay be. Ama düz oynarlarsa kagax alır. Birde eğer düz oynanır ise ultisiz her adamı kagax düz keser.

NovaThor

NovaThor

Üye
hem skilll hem düz vurmayla kim alır peki ?