Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Potomyus

Üye
Arkadaşlar elf le oynuyordum karsimdaki de elfti basari emen bi skill kullandı onu nasip yapiyoruz
Hasari emen skill gibi birşey onu nasil aliyoruz elfe
Arkadaşlar bir aydir oynuyorum oyunu 40 levelim yaşım 21 elf ve lebmont kullaniyorum türk klani ariyorum yardimci olursaniz sevinirim. Kitabe ve hunerlerim tam.

Gzvbzxch1

Üye
39 lvl m sup ve jungle iyi oynarim lu ve skale teşkilat arıyorum nickim gzvbzxch9

ieu35

Üye

Merhaba,
Tablet ve yetenekler ilgili buyuk skinti cekiyorum. Yukaridaki karekterler, altin yazitlar ve kitabeler icin cok ugrastim. Uzerine yetenek kisminda fighter icin olanin tumunu, mubafiz icin olanin sadece son kismini acmadim.

Simdi oyun tarzim ve genelde kullandigim 4 karekter de fighter. Sirasi ile Elf,Afya,Draeznor ve Kuiras kullaniyorum, geri kalanlari ise takim iyi olunca zevkine secip oyuna basliyorum. Helm harici geri herolarimdan memnun degilim. (Mage,muhafiz...) Ozellikle magelerde kitabe ve yazitla ilgili bir de yetenek puanlari ile ilgili yardiminiza ihtiyacim var.

Ilk resimdeki tablet ve yazit dizimi ile bu kadar ambleme ve heroya sahip oldum.(sadece 3 tanesine para harcadim,geri kalan her seyi amblem kazancini arttiran ogelerle elde ettim)
Fighter oynarken rakibe hasar verdikce bana bir kac puan hp kazandiran tableyi biliyorum. Ama magelerde hasar verdikce hp mi arttiran kitabenin hangisi oldugunu bilmiyorum.
Ayrica fighter icin verdigim 40 puan'i baska oyuncular vermemis.yani dagitmislar,fighter yetenegine 24 puan , muhafiza 16 puan gibi.

Mageler icin bana tablet , yazit ve yetenek puanlarini nasil sekillendirecegimi,
Muhafiz ve tanklar icin de nasil yapmam gerektigini bana videolar disinda anlatabilecek birileri var mi ?
Resim atarak paylasabilecek biri olursa konunun oldukca yararli olacagina inaniyorum.
Gerekirse whatsap uzerinden konusabilecegim birileri var mi aranizda ?

Son olarak ise forum ismimle ayni olan ieu35 adli uyeligimle oyundayim.ayasofya klani basvurum onaylanmadi gitti.

Oyundan tek sikayetim ise dusuk lvl oyuncularla ayni haritada oynamak ve onlarin yuzunden takim oyunu olan hoc ta bazen ust ustte maclar kaybetmek...

Bu kadar emege destek vermeniz temennisi ile saglicakla kalin...

Vmorgulis7

Üye
Sa beyler oyunu avcumun içi gibi biliyorum proyum diyenler benimle iletişime geçebilir mi ? Kitabeler hakkında, yardımcı olursanız çok sevinirim. [email protected]

Angream

Üye
Yüzde 75 hero tamamlama kısaca her hero mevcuttur Hesabım satıliktir 40 level 100 liraya vericem 0507 16 00 651 ilgilenenler direk iletisime geçebilir

furkan1161

Üye
Arkadaşlar elf le oynuyordum karsimdaki de elfti basari emen bi skill kullandı onu nasip yapiyoruz
Hasari emen skill gibi birşey onu nasil aliyoruz elfe
Arkadaşlar bir aydir oynuyorum oyunu 40 levelim yaşım 21 elf ve lebmont kullaniyorum türk klani ariyorum yardimci olursaniz sevinirim. Kitabe ve hunerlerim tam.
Koruyucu tablet o büyük ihtimalle ya da ilahi iyilik miğferi(namıdeger zonya) itemi

Burakturkiye

Üye
Merhabalar oyunu uzun süredir oynuyorum,oyunu çok iyi bilen ve anlayan bir arkadaş bana ulasabilirmi birkaç birşey öğrenmem lazım kolay gelsin

Terdem47

Üye
merhaba arkadaslar ben forumda yenıyım bır sorunum vardı ben oncesınde bu oyunu androıd de oynuyordum ve iphone ye geçtim ben android deki oynumu nasıl iosa taşıyabılırım yardımcı olursanız sevınırım? benım oyun facebook hesabıma kayıtlı ıosta faceye baglayınca yenı bır hesap acılıyor yardımcı olursanız sevınırım

xbyneox

Üye
Arkadaşlar ittifak arayanlar ( megaturk ) klanına gelebilir arkadaş olarakta ekleyebilirsiniz nick ( xbyneox )

Nihatr05

Nihatr05

Üye
merhaba arkadaslar ben forumda yenıyım bır sorunum vardı ben oncesınde bu oyunu androıd de oynuyordum ve iphone ye geçtim ben android deki oynumu nasıl iosa taşıyabılırım yardımcı olursanız sevınırım? benım oyun facebook hesabıma kayıtlı ıosta faceye baglayınca yenı bır hesap acılıyor yardımcı olursanız sevınırım

Bu oyunda ios ve android serverları ayrı olduğu için ios daki hesabı androide, android de ki hesabı ios a aktarma şansımız malesef yok.

ezik_prens

ezik_prens

Üye
Türk teşkilatı varmı
Varsa ismni vere bilirmisiniz
Türk teşkilatı varmı bn şuanda misafirde oynuyorum bnim telefon google ile veya facebook ile bağlanmadii icin misafirde oynuyorum
Arkadaşlar ittifak arayanlar ( megaturk ) klanına gelebilir arkadaş olarakta ekleyebilirsiniz nick ( xbyneox )

Am öyle bir teşkilat yok

Pampam00

Üye
Beyler nerdeyse 1 buçuk yıllık hesabımı satıyorum. İsim duyurmuş bi hesaptır. Şuan hesapta 40,100 amblem 195elmas bulunmaktadır. Karakterlerin %74 ü açıktır ve çoğu skin de mevcuttur. Hesap 40lv, kitabeler mevcut ve 30 tane tane 24 saat amblem arttırıcı tonik bulunmaktadır. (Tanesi 60elmas). Ciddi alıcılar ulaşsın. 0553 279 66 83

Pampam00

Üye
Yeni hero ne zaman gelir bilgisi olan var mi?

Nihatr05

Nihatr05

Üye
Varmı hala oynayanlar ?

Nirvana92

Nirvana92

Üye
var

IronMaiden

Üye
Nirvana sen eskiden wpde mi oynuyodun

Nirvana92

Nirvana92

Üye
wp de oynarken iyileştirici etkileri arttıran hüneri açıyodum muhafız sayfasından geri kalanı fightera dayıyodum sp hasadı alınca karaktere baya etkisi oluyo aynı zamanda ölümsüzlük kitabesi vardı can azalınca tam net hatırlamıyorum ama normalde 250 sp basması gereken skill 450 basıyodu.

eskiden wp deydin şimdi ios da oynuyorum baya bişey değişmiş wpye göre yavaş yavaş keşfediyorum bnde ama yine fighter yada fiziksel muhafız taraftarıyım.

pro70

Üye
Bence evistix karakteride çok güzel ultisinde saldırı hızı ve hareket hızı artıyor ve bi saldırı vurduktan sonra normal saldırının %70 hasar vuruyo