Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

efege

Üye
güncellll

NovaThor

NovaThor

Üye
arkadaslar 4 lvlim para kazanamıyorum ve adamlara cok az vuruyorum nasıl para kazancam ve cok vuracam??

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Lvl 17 oldm isteyen ekleyeblir

efege

Üye
arkadaslar 4 lvlim para kazanamıyorum ve adamlara cok az vuruyorum nasıl para kazancam ve cok vuracam??

İtem alacaksınız oyun başlayınca.Yaratıkları kestikçe para gelir.Ya da ormanda (haritada sarı noktalı yerler) canavarlar var onları kesip hızlı lvl kasabilirsiniz.

Ayrıca oyunu açınca talent sayfasında puanları dağıtmayı unutmayın.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Gençler bir ara yayınlayacam son itemlerini ve oyun alanını herolarin. Efe ile hazırlarım belki.

NovaThor

NovaThor

Üye
para nasıl kasabilirim ? nick masquereda ekleyin

osmanbaba00

Üye
oyinda 15 lwl im 15000 emblem var hangi hiroyu onerirsiniz biraz daha kasacam adim osmanbaba00 eklerseniz sevinirim biri bana su tablet ve talent point olayini anlatabilirmi hic bir sey anlamadim da yardim icin simdiden tesekkurler

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Para pvpde iyi kasilir.

15k emblem ile çok iyi herolar alabilirsin. Bende 10dan fazla hero olduğu için. Bende en iyi kagax var mistik var chameleon var. Bunlar bayağı sağlam olanlar. Ama senin oynayis tarzın önemli. Ben mistik ile oynarken beni kagax hunter vs. Kesemez. Ya da başka adamla. Ama ben sana 17k olinca savaer alamani öneririm. Ben kagax aldım onun yerine hala savaer içimde hani çok deli hero

efege

Üye
Para pvpde iyi kasilir.

15k emblem ile çok iyi herolar alabilirsin. Bende 10dan fazla hero olduğu için. Bende en iyi kagax var mistik var chameleon var. Bunlar bayağı sağlam olanlar. Ama senin oynayis tarzın önemli. Ben mistik ile oynarken beni kagax hunter vs. Kesemez. Ya da başka adamla. Ama ben sana 17k olinca savaer alamani öneririm. Ben kagax aldım onun yerine hala savaer içimde hani çok deli hero

savaer in nesini seviyorsun ya :))

osmanbaba00

Üye
bakiyim bugun yaparim 17k herlahde ama ben invorker varya onu istiyorum 28k biraz pahali ama ortaligin koyuyor cok begeniyorum o heroyu. guncelleme gelmis yeniden yuklelem lazim guild aliminiz versa alirsaniz sevinirim arkadasda ekleyin oynayalim turk bulmak cok zor oyunda

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar o kadar oynayan var ama konu eeh işte :) oyunda neredeyse 100 tane Türk rahat gördüm.Arkadaş listemde sinir olmasa galiba 400 arkadaşım olacaktı o derece teklif geliyor bana :S

NovaThor

NovaThor

Üye
şu mavi ejder varya bende ondan var o nasıl ? 10 lvlim 11 e cok az kaldı

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
şu mavi ejder varya bende ondan var o nasıl ? 10 lvlim 11 e cok az kaldı

Dostum o benim favorilerimden 1tanesi
Yapman gereken tukurme deil atlama skilini fullemek. Ve ölmeden once ultiye basabilmek. Adama vur vur hızlan vur vurbvur adam kaçmadan adam atla ve hızlıca geçir. Adam kesin yatar. Itek olarak önce 2300luk +84 atak sonra ayakkabı sonra da 1200e hız itemi ve onun devamı olan şimşekli kama alınacak.

NovaThor

NovaThor

Üye
Okiy kardes benimde favorim o ;) taktikler icin cok saol cok isime yaradi ;)

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Umarım daha da gelistirirsin. Kagaxı veya debronu kesebilen nadir herolardan birtanesi.

stoch94

Üye
Aleranol hocam hani su herolarin tam itemlerini yazacaktiniz ya ne oldu o is? Bence bekleyeni coktur o item listesinin :D

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Aleranol hocam hani su herolarin tam itemlerini yazacaktiniz ya ne oldu o is? Bence bekleyeni coktur o item listesinin :D

Hangi heroların istersin. Sana rakibe göre final itemlerini yazabilirim. Sen heroyu söylesen yeter.

osmanbaba00

Üye
debrone itemleri yazarmisin