Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
21lvl var ya hani. Alayına can basan

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
oyunu açacağın zaman pm at. beraber girelim. odayı kurarız 10+ diye :) 1k param daha olsa chameleon alıp kasicam ama

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
çok iyi. benim nick phycyco. ben odayı kuruyorum efege diye sen gel. maxicepe donersem oda filan gidiyor bakamayabilirim.

- - - Eklendi - - -

5e5 kurdum

- - - Eklendi - - -

5e5 kurdum

efege

Üye
İlk maçımız güzeldi :D

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
sonuncu çok basit oldu. ben geliym 15 dkya.

• Beğen
Tepkiler: virtuemadman

efege

Üye
güncel arkadaşlar

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
maçlarda adamları pes ettirmesem iyi olacak ama :D gençler yaklaşık 10 adamın tam buildini yapıyorum. bunları eğer daha fazla katılım olursa hemen yayinlarim. hep gavurlarda olmasın. siz yeterki katılın takip edin ben yayinlayayim.

- - - Eklendi - - -

a birde 19a az kaldı. phaze masterda alacam. sonra skin alabilirim phaze mastera

efege

Üye
maçlarda adamları pes ettirmesem iyi olacak ama :D gençler yaklaşık 10 adamın tam buildini yapıyorum. bunları eğer daha fazla katılım olursa hemen yayinlarim. hep gavurlarda olmasın. siz yeterki katılın takip edin ben yayinlayayim.

- - - Eklendi - - -

a birde 19a az kaldı. phaze masterda alacam. sonra skin alabilirim phaze mastera

Acaba GUILD kursak mı?Guild kurarsak bize getirisi ne olur?Guild olunca tam olarak ne oluyor?

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Acaba GUILD kursak mı?Guild kurarsak bize getirisi ne olur?Guild olunca tam olarak ne oluyor?

sezon açılınca guilddekilerle guild vssi atabilyiyoruz. bize pasif bazı skiller veriyor. skiller çok etkili değil ama. en iyisi guildler arası vs. atılması. sezon gelse de benim olduğum guilddekilerle vs atsam. adamlar 30kusur lvl ben 18 :) iyiyim allahtan.

efege

Üye

sezon açılınca guilddekilerle guild vssi atabilyiyoruz. bize pasif bazı skiller veriyor. skiller çok etkili değil ama. en iyisi guildler arası vs. atılması. sezon gelse de benim olduğum guilddekilerle vs atsam. adamlar 30kusur lvl ben 18 :) iyiyim allahtan.

Herhangi bir guild e nasıl giriyoruz peki?

baho038

Üye
Oncelikle merhabalar. Bende oynuyorum 6 lvlim guilde aliminiz aciksa gelmek istiyorum. Ayrica oyunda para kazanmak nasil oluyor hala cozemedim oyun sonlarinda 20gold falan geliyor o paraylada birsey yapamiyorum. Eakiden daha kolaydi sanki bayadir oynamiyordum. Bu arada dota oyuncusuyum cidden guzel oyun yapmislar. Gl idim baho038

efege

Üye
Oncelikle merhabalar. Bende oynuyorum 6 lvlim guilde aliminiz aciksa gelmek istiyorum. Ayrica oyunda para kazanmak nasil oluyor hala cozemedim oyun sonlarinda 20gold falan geliyor o paraylada birsey yapamiyorum. Eakiden daha kolaydi sanki bayadir oynamiyordum. Bu arada dota oyuncusuyum cidden guzel oyun yapmislar. Gl idim baho038

Questler var.Onlardan iyi para kasılıyor.Play bastıktan sonra server seçme yerinde(3vs3-5vs5) sağda Daily Quest var ona basın orada görevler var.

baho038

Üye
Tesekkur ederim. Dh dendiniz galiba nickinizi hatirliyorum :) neyse konuyu dagitmayayim :D

• Beğen
Tepkiler: efege
aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
guilde adam davet atınca alınıyor. halit var oyunda söylerim alır seni de.
guilde alım var arkadaşım ancak en az 4 5 heronun tam itemlerini vs. Tüm özelliklerini bilmen gerekli. benim çok iyi bildiğim 14 adam var. Tüm yonleriyle bu adamlarla veua onlara karşı iyi oynuoyorum. herkese anlatabilirim.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
guilde adam davet atınca alınıyor. halit var oyunda söylerim alır seni de.
guilde alım var arkadaşım ancak en az 4 5 heronun tam itemlerini vs. Tüm özelliklerini bilmen gerekli. benim çok iyi bildiğim 14 adam var. Tüm yonleriyle bu adamlarla veua onlara karşı iyi oynuoyorum. herkese anlatabilirim.

• Beğen
Tepkiler: efege

efege

Üye
Patch gelmiş galiba.Boyutu 880mb

buRceee

Üye
bende varım :) oyundaki nickim kumsaall