hayırlı olsun arkadaşlar 3.1.3 JAİLBREAK

Sponsorlu Bağlantılar

dundaryunus

dundaryunus

Üye
Eyvallah eve gideyim ilk is bu

sonrada asil sorun baslayacak benim icin oyun prog.nasil yukleyecegim diye

pleccc

pleccc

Üye
Programa sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk yerini açın ordan ilk seçeneği işaretleyin alttaki seçeneklerden 98 olanı seçin :)

artistmami20

Üye
yaww jailbreak yaptım ama hiçbişey yüklenmiyo oyun vs. telefona nasıl oyun yükleyecez itunestan olmuyor, ayrıca cydianın içindeki programlarda yüklenmiyor

pleccc

pleccc

Üye
Sorun yaşayanlar alttaki siteden yardım alsınlar bende oldu :D:D:D

hata kodunun çözümü bu :)

yapamayan özel mesaj atsın bana

dundaryunus

dundaryunus

Üye
Sorun yaşayanlar alttaki siteden yardım alsınlar bende oldu :D:D:D

hata kodunun çözümü bu :)

yapamayan özel mesaj atsın bana

jb yaptıktan sonra leptopla internete baglanmak için ozel işlem mi yapmam gerekli

--------------- Ekleme ---------------

mod ne yaw hata veriyo bu olmadı bende c005 diye

yardım ne yapcam vista war benim bilgisayarda

maktama

maktama

Üye
jb yaptıktan sonra leptopla internete baglanmak için ozel işlem mi yapmam gerekli

Telefonunu kablosuz modem gibi gösterip internetini paylaştıracak yukarıda da bahsedilen MyWi ya da pdanet gibi bir program yüklemen gerekli.
Cydia'da manage kısmında sources bölümüne cydia.hackulo.us ve ekleyin. Sonra Cydia'da section kısmından hackulo.us kısmından AppSync for 3.1'i kurun ki program kurulumlarınızda sorun çıkmasın. sonra installous'u indirin. İnstallosunu işçinde program,oyun ne ararsanız bulup indirebilirsiniz.
Yine section bölümünde SiNful iPhone kısmına gelirseniz ilginizi çekicek birçok programı bulabilirsiniz.

"mod ne yaw hata veriyo bu olmadı bende c005 diye

yardım ne yapcam vista war benim bilgisayarda"

Bilgisayara indirdiğin programın simgesine sağ tıkla, açılan menüden "özellilkler" -> "uyumluluk" kısmına gel ve "Bu programı aşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır" yazısının yanındaki kutucuğa tik koy, aşağıdaki seçeneklerden de win 98'i seç. Bu anlattıklarım winXp'de böyle, vistada da benzerdir sanırım...

artistmami20

Üye
yüklediğin programa sağ tıkla, özelliklere gel ve orda uyumluluk modunu windows 98 veya 95 yap

aacaipman

Üye
çalışıyor hem de acaip süper çalışıyor.

programı aç , telefonu pcye bağla ve jailbReak'a bas,hepsi bu kadar...
telefon baştan başladığı zaman ekranında cydia yuklu olmuş olucak yani telefonu artık jailbreak olmuş olucak...

benim tel yurt dışı passport kayıtlı
3gs 3.1.3 48.hafta üretimi.canavar gibi ...:oke::oke:
bende olmadi benimde yurtdisi,cydia da var yuklendi ama avea hattimi gormuyor seninki nasil gorsdu,sonra birsey yapmam gerekiyormu?

rockboycyprus

Üye
Konu için teşekkürler fakat
YURTDISI 3gs 16 gb 36. hafta uretımı 05.11.07 fw si olan iphonunumu 3.1.2 versiyondan (3.1.2 versıyon jbsını onceden yapmak şartıyla) 3.1.3 e yukselttım jbsını yaptım artı dunyadakı tum hatlara uyumlu hala getırdım yanı UNLOCK unuda yaptım.
bilgine arkadasım ve arkadaşlar...

dundaryunus

dundaryunus

Üye
Telefonunu kablosuz modem gibi gösterip internetini paylaştıracak yukarıda da bahsedilen MyWi ya da pdanet gibi bir program yüklemen gerekli.
Cydia'da manage kısmında sources bölümüne cydia.hackulo.us ve ekleyin. Sonra Cydia'da section kısmından hackulo.us kısmından AppSync for 3.1'i kurun ki program kurulumlarınızda sorun çıkmasın. sonra installous'u indirin. İnstallosunu işçinde program,oyun ne ararsanız bulup indirebilirsiniz.
Yine section bölümünde SiNful iPhone kısmına gelirseniz ilginizi çekicek birçok programı bulabilirsiniz.

Bilgisayara indirdiğin programın simgesine sağ tıkla, açılan menüden "özellilkler" -> "uyumluluk" kısmına gel ve "Bu programı aşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır" yazısının yanındaki kutucuğa tik koy, aşağıdaki seçeneklerden de win 98'i seç. Bu anlattıklarım winXp'de böyle, vistada da benzerdir sanırım...

Tesekkurler

rockboycyprus

Üye

Paylaşımın için teşekkürler...:heyo:

kimyacii2929

Üye
Arkadaşlar şimdi yurtdışından gelen makinalar için yapalımmı yapmayalımmı bir arkadaş ben yaptım diyor ama başlıkta sakın yapmayın diyor benim makinam çalışıyordu cydia da uptade gösteriyordu 2 tane ona bastım makina kendini yeniden başlatmak istedi blackranla başlatmak istedim o meşhur çocuk tablosu ekranda belirdi baya bir süre bekledi sonra makina ekran karardı öylece kaldı Şimdi redsn0w programını indirdim 3.1.2 restoreispw yide indirdim bunlar aynı dosyanın içinde telefonu bilgisatara bağlıyorum itunes makinayı görüyor shift restoreye basıyorum açuılan yerden 3.1.2 yi gösteriyorum şu mesajı veriyor ve kalıyor The iphone "iphone could not be restored because the firmware file is not compatible burdan sonra redsn0w yi açıp gene 3.1.2 restoreispw yi gösteriyorum oda orda kalıyor next tuşu aktif olmuyor nerede hata yapıyorum acaba bu arada makinam 3.1.3 versiyonunda yardımcı olursanız sevinirim

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim telefonun yurt dışı ise 3.1.3 versiyon yüklü ise jb yanında unlock ta yapman gerekiyor 3.1.3 unlock çıkmadı daha jb yaparsan telefonunu unlock çıkana kadar kullanamazsın

maktama

maktama

Üye
Arkadaşlar, peki bu jailbreak yaparken (3.1.2 için blackrain, 3.1.3 için burdaki programı kullanırken) şu anda aktif olarak kullanılan telefonun içindeki bilgiler gidiyor mu? Firmware güncellemesi yapmayacağım, arkadaşımda ve eşinde biri 3.1.2 , diğeri 3.1.3 olan 3gs telefonşar var ve aktif olarak kullanıyorlar. içindeki bilgileri yedeklemeden 3.1.2yi blackrainle, 3.1.3ü de burdaki yazılımla jb yapsam tel defteri falan siliniyormu? Silinmemesi lazım gibi ama ine de risk almak istemem:)

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
resimler silinir fakat tel rehberin kalır ama her zaman bir yedeğiniz olsun sonuçta iphone kullanıyorsunuz

rockboycyprus

Üye
Arkadaşlar, peki bu jailbreak yaparken (3.1.2 için blackrain, 3.1.3 için burdaki programı kullanırken) şu anda aktif olarak kullanılan telefonun içindeki bilgiler gidiyor mu? Firmware güncellemesi yapmayacağım, arkadaşımda ve eşinde biri 3.1.2 , diğeri 3.1.3 olan 3gs telefonşar var ve aktif olarak kullanıyorlar. içindeki bilgileri yedeklemeden 3.1.2yi blackrainle, 3.1.3ü de burdaki yazılımla jb yapsam tel defteri falan siliniyormu? Silinmemesi lazım gibi ama ine de risk almak istemem:)

telefona jb ıslemı versıyon yukseltme ıslemı vsvs yapmadan once itunesten backup ını al daha sonra telefonunla surum yukseltme jb vs. işlemlerı bıttıkten sonra o bılgısayardakı ıtunesı actıgında ve telefonunu pcye bagladıgında sana otomatık herseyını gerıye yukleyıp yuklemeyecegını soracaktır sende ok dersın ve telefonunda ne yukluyse gerı gelır aynı eskısı gıbı olur. fakat resımlerını yedekle rehberınıde yedekle cunku benım resımlerım gıttı ve rehberım zaten bostu ıphonda bu ıslemı yaptıgımda. yanı appslar yuklendı gerı ıtunesle senkronıze ettgım appslar. ama rehber ve resımler ıcın aynı seyı dıyemıcem denemedım cunku.

aacaipman

Üye
çalışıyor hem de acaip süper çalışıyor.

programı aç , telefonu pcye bağla ve jailbReak'a bas,hepsi bu kadar...
telefon baştan başladığı zaman ekranında cydia yuklu olmuş olucak yani telefonu artık jailbreak olmuş olucak...

benim tel yurt dışı passport kayıtlı
3gs 3.1.3 48.hafta üretimi.canavar gibi ...:oke::oke:
benimde yurtdisi kayitli 3g,jb yaptim spirit ile ama unlock yapamadim,nasil yapicam onu?

dundaryunus

dundaryunus

Üye
appsyac for os3.1 yükleyemiyorum nasıl yüklenecek yardım lütfen

acıyorum sağ usteki install tıklıyorum

note:the requested modifications connot be applied due to..............diye birşey yazıyor.yardım yaw..

maktama

maktama

Üye
benimde yurtdisi kayitli 3g,jb yaptim spirit ile ama unlock yapamadim,nasil yapicam onu?

unlock yapamazsın spirit ile. Hatta neredeyse hiç yapamazsın. Bu forumdan rockboycyprus Arkadaş yapmış ama nasıl yapmış, ne etmiş detayını ona soracaksın.

dundaryunus

dundaryunus

Üye
unlock yapamazsın spirit ile. Hatta neredeyse hiç yapamazsın. Bu forumdan rockboycyprus Arkadaş yapmış ama nasıl yapmış, ne etmiş detayını ona soracaksın.

ustadım senin bilgin varmı bu cydia appsycn for os 3.1 nasıl yuklenir.bende hata veriyor olmuyo
ne yapmam lazım

Üst Alt