GTA San Andreas GTA 5 Edition Apk + MOD Para Hileli

Sponsorlu Bağlantılar

Terzoo98

Terzoo98

Üye
J7 prime telefonda hata alıyorum
Apk dosyası var mı modun
Android 7.0+ üstü cihaz kullananlar bu Apk yı kurup denesin modun içindeki ApK uyumlu değil, bir de oyunun data dosyasında fazla Cleo scriptleri olmasın fazla ise silin oyun çökme yapar o verdigim apk Port yani resmi Güncelleme değildir denemek isteyen deneyebilir ☺

• Beğen
Tepkiler: ibrother

turancen

turancen

Üye
Android 7 değil, android 6 kullanıyorum, 7 daha çıkmadı.

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
İndirip çalıştıran arkadaşlar lütfen yazsın ki ekleyelim konuya

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi

J7 prime şuan en son 6.0.1 de Android 7 gelmeyebilir prime modeline. Ekimde gelebilir deniyor ama...
Senin dediğin j7 2017 modeli o zaten 7.1 ile geldi.

serdar1016

serdar1016

Üye
Sony XZ Premium kurdum fakat oyun açmıyor bilginize.

• Beğen
gss_adnan

gss_adnan

Üye
Play store dışında hepsi sıkıntı

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Play store dışında hepsi sıkıntı

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
San Andreas'ı dışarıdan kurdum ve iki kere bitirdim telefonumda. Play storedan kurduğun her program veya oyun kesin çalışacak diye bir şey yok. Ben kaç tane oyun yükledim açılmadan atıyorlardı.

RomeusTR

RomeusTR

Üye
Teşekkürler.S4'de deneyecem bakalım.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyunun senaryosunu değiştiremezsiniz sanırım. Yeni görevler olsa güzel olurdu. Ps2 en çok bitirdiğim oyun olduğu için modlu da olsa aynı görevleri yapmak artık eski tadı vermiyor.

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
GM5 Plus Oyun Acilmiyor Bilginize :(

• Beğen
serdar1016

serdar1016

Üye
sony xz premium hata veriyor,rar içinden çıkan apk kurdum hata veriyor,diğer megadan indirdiğim apk kurdum dowland yazısı çıkıyor orada kalıyor.

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Kaç gb oyun

ibrother

ibrother

Üye
    Konu Sahibi
Rar dan çıkarken 3.4gb.
sony xz premium hata veriyor,rar içinden çıkan apk kurdum hata veriyor,diğer megadan indirdiğim apk kurdum dowland yazısı çıkıyor orada kalıyor.
Hata veriyor ise uyumsuz dur

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Önce obb dosyasını atacaksın ondan sonra apk yı kuracaksın. Download demesinin sebebi odur. obb dosyalarını görmüyor. Bende San Andreas'ı öyle kurdum oynadım. Ama benimki modlu değil, orjinal oyun.

Üst Alt