Gri Lumia920 mat olacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ecel54

ecel54

Üye
garip bi durum ben her yolu denedim hatta teli elime almadan once elimi yikamayi islak mendille silmeyi bile ama illa iz kaliyor azda olsa ...

bendede olmuyor, sadece ekran ışığını kapatıp yüksek ışıkta ekrana yan bakınca belli oluyor :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Mat gri hoşuma gitmedi:(

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
acaba cyan çıkacak mı yahu :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
acaba cyan çıkacak mı yahu :hmmm

ilk etapta duyurulan beş renkle cikicak. Ayrica bu beş renk her ulkede seri olarak cikmayacak. İlerleyen donemde butun seri satişa cikartiliyor. Bu arada cyan da hazir olabilir.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hayırlısı lumia920 benim cihazım değil abi şuan :) quad core belki alırım şu sıra araba alma ihtimalimiz var araba alırsam telefon yalan olur :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
hayırlısı lumia920 benim cihazım değil abi şuan :) quad core belki alırım şu sıra araba alma ihtimalimiz var araba alırsam telefon yalan olur :)

abi senin n9 zaten çift sistem... Bi de wp gelince 3 sistem birden kullanmış olacaksın

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o kadarını ben de biliyorum... Wp alırsan 3 sistem birden kullanacaksın diye demiştim :D

wp olayı bekler abim biraz başka masraflarım olacak :) N9 a aslında wp custom rom olarak gelir ama hiçbir açık kaynakçı portlamaz karşılar çünkü :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt