Glu OYUNLARINDA HİLE[paylaşım]

• 22 Mart 2013
  • 6947 Okunma
  • 32 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar yabancı bi sitede bulduğum glu oyunlarının hilesini paylaşmak istedim
    kullanımı kolay apk yı yukleyip oyun açıkken programı açmak

benım tel. s3 root lu sorunsuz çalışıyor.
    root istiyormu bilgim yok

< Resmi açmak için tıklayın >

her ihtimale karşı oyuna girerken 3g wifi yi kapayın
    deneyenler yorum yaparsa sevinirim

glu_1.2.apk — Yandex.Disk

[QR]http://yadi.sk/d/areQa4aE3S-oO[/QR]

Yazan: mert1233
    jamiryo5u bunu beğendi.
  2. kardes bunu nasil yaptin bende dedigini yukledim yaptim ama olmadi

3. Root suz s3 te denicem şimdi.

- - - Eklendi - - -

Zipten cikrdim klasorler doayalar cikti nasil kirucam ?

4. Yukardaki , arabalı oyunun adı nedir ?

5. mutant roadkill

- - - Eklendi - - -

apk yi tel e kurup glu oyunu acıkken programı açmak yeterli oluyo interneti kapatırsanız daha iyi olur

- - - Eklendi - - -

oyunu alta alıp programı açman yeter kardeş

6. rootsuz calısıyormu

7. yeni sürümü rootsuz çalışıyor galiba yeni sürümü icin apk yı kurun o yüklicektir

8. linkteki dosyayı ındırıyorum zipin icinde apk yokkı neyı kuracagız

9. kardeş link te zip dosyası yok direk apk dosyasını indiro onuda tele atıp telde apk manager varsa telden kuruosunuz

vede glu oyunlarında yenı guncellemeden sonra çok daha rahat çalışıyo hile

10. Benim tel.s3 rotsuz çalışıyor ama her glu oynunda olmuyor bazı glu oyunlarıda çalışıyor.mesela dh reloaded oyununda calismiyor yardim edin lütfen

11. o oyunda bende denemedim aksam bakarım glu credis varsa oyunda kesin calısır
    oyun açık iken programı acıp mavi tuşa tıklamanız yetıo sonra oyunu kapayıp neti kesin ve oyuna tekrar girin glu credisler gelmis olur

12. Teşekkür ederim..ama olmuyor bir turlu yada ben yapamıyorum niye olmuyor yaaaaa

13. hile sadece glu oyunlarında geçerli .
    apk yi tele yukleyın oyunu acın oyun sırasına alta inip uygulamayı çalıştırın mavi yazıya tıklayin bi mesaj cıkcak sonra oyunu kapatıp internet bağlantısını kesip oyuna tekrar girin paralar gelmis olur

14. sen adamın dibisin yaptım oldu telefon s3 rootsuz gayet guzel calısıyor yapmasıda basit arkadasın gösterdiği yoldan gidin

yalnız bi problem var oyun fena kasmaya basladı oynanmayacak duruma geldı çözümü varmı
    yarım saat oynadıktan sonra oda düzeldı kasmıyor artık eline sağlık dostum
    -300000 glu nun dısında sıkıntı yok :D

15. İsine yaradi ise ne mutlu bana :-)
    İnternet baglantisini acinca para eskiye doner ama cok gec glu game icin coktan istediklerimizi almis oluyoruz :cool:

16. Evet oluyor ama her glu oyunlarıda olmuyor ama emege saygı

17. :tşk:
    Hangi oyunda calistiramadin?

18. Hocam arkadaşların dediği doğru malesef telefonum s3 rootlu apk manager de yüklü zip olarak çıkıyor dosya apk olarak değil millete apk olarak iniyor diyorsun da peki kaç kişi zip olarak çıkıyor diyor emeğine saygı teşekkür ederim ama sorunlara karşı anlayışlı davransan ne olur yani bizde niye zip çıkıyor yardimci olur musun ?

19. Walla kardes ben tekrar tekrar indirdim yorumlari gorunce ama gene apk yeni surumunu yukleyim bakalim onda sorun olcakmi 5 dk ya yuklerim.

- - - Eklendi - - -

http://yadi.sk/d/qQvDS9UL4-hTf

bide bunu dene bakalım olcakmı kardeş

20. Simdi denedimde verdigim linki telden indirirsen rar cikiyo pc den indirip tele atman lazim apk icin yada baska siteye upload edeyim bi ara

Yüklüyor...
21/09/2018 - 11:25