Glu OYUNLARINDA HİLE[paylaşım]

Sponsorlu Bağlantılar

mert1233

mert1233

Üye
    Konu Sahibi
Glu OYUNLARINDA HİLE[paylaşım]
Merhaba arkadaşlar yabancı bi sitede bulduğum glu oyunlarının hilesini paylaşmak istedim
kullanımı kolay apk yı yukleyip oyun açıkken programı açmak

benım tel. s3 root lu sorunsuz çalışıyor.
root istiyormu bilgim yok

her ihtimale karşı oyuna girerken 3g wifi yi kapayın
deneyenler yorum yaparsa sevinirim

[QR]http://yadi.sk/d/areQa4aE3S-oO[/QR]

• Beğen
Tepkiler: jamiryo5u

nizamxxx

Üye
kardes bunu nasil yaptin bende dedigini yukledim yaptim ama olmadi

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
Root suz s3 te denicem şimdi.

- - - Eklendi - - -

Zipten cikrdim klasorler doayalar cikti nasil kirucam ?

Silinen Üye 2405226

Kapalı Hesap
Yukardaki , arabalı oyunun adı nedir ?

mert1233

mert1233

Üye
    Konu Sahibi
yukardaki , arabalı oyunun adı nedir ?
mutant roadkill

- - - Eklendi - - -

Root suz s3 te denicem şimdi.

- - - Eklendi - - -

Zipten cikrdim klasorler doayalar cikti nasil kirucam ?

apk yi tel e kurup glu oyunu acıkken programı açmak yeterli oluyo interneti kapatırsanız daha iyi olur

- - - Eklendi - - -

kardes bunu nasil yaptin bende dedigini yukledim yaptim ama olmadi
oyunu alta alıp programı açman yeter kardeş

mrtkaan

Üye
rootsuz calısıyormu

mert1233

mert1233

Üye
    Konu Sahibi
linkteki dosyayı ındırıyorum zipin icinde apk yokkı neyı kuracagız
kardeş link te zip dosyası yok direk apk dosyasını indiro onuda tele atıp telde apk manager varsa telden kuruosunuz

vede glu oyunlarında yenı guncellemeden sonra çok daha rahat çalışıyo hile

agoin

agoin

Üye
Benim tel.s3 rotsuz çalışıyor ama her glu oynunda olmuyor bazı glu oyunlarıda çalışıyor.mesela dh reloaded oyununda calismiyor yardim edin lütfen

mert1233

mert1233

Üye
    Konu Sahibi
Benim tel.s3 rotsuz çalışıyor ama her glu oynunda olmuyor bazı glu oyunlarıda çalışıyor.mesela dh reloaded oyununda calismiyor yardim edin lütfen

o oyunda bende denemedim aksam bakarım glu credis varsa oyunda kesin calısır
oyun açık iken programı acıp mavi tuşa tıklamanız yetıo sonra oyunu kapayıp neti kesin ve oyuna tekrar girin glu credisler gelmis olur

agoin

agoin

Üye
Teşekkür ederim..ama olmuyor bir turlu yada ben yapamıyorum niye olmuyor yaaaaa

mert1233

mert1233

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim..ama olmuyor bir turlu yada ben yapamıyorum niye olmuyor yaaaaa

hile sadece glu oyunlarında geçerli .
apk yi tele yukleyın oyunu acın oyun sırasına alta inip uygulamayı çalıştırın mavi yazıya tıklayin bi mesaj cıkcak sonra oyunu kapatıp internet bağlantısını kesip oyuna tekrar girin paralar gelmis olur

mrtkaan

Üye
sen adamın dibisin yaptım oldu telefon s3 rootsuz gayet guzel calısıyor yapmasıda basit arkadasın gösterdiği yoldan gidin

yalnız bi problem var oyun fena kasmaya basladı oynanmayacak duruma geldı çözümü varmı
yarım saat oynadıktan sonra oda düzeldı kasmıyor artık eline sağlık dostum
-300000 glu nun dısında sıkıntı yok :D

mert1233

mert1233

Üye
    Konu Sahibi
sen adamın dibisin yaptım oldu telefon s3 rootsuz gayet guzel calısıyor yapmasıda basit arkadasın gösterdiği yoldan gidin

yalnız bi problem var oyun fena kasmaya basladı oynanmayacak duruma geldı çözümü varmı
yarım saat oynadıktan sonra oda düzeldı kasmıyor artık eline sağlık dostum
-300000 glu nun dısında sıkıntı yok :D

İsine yaradi ise ne mutlu bana :-)
İnternet baglantisini acinca para eskiye doner ama cok gec glu game icin coktan istediklerimizi almis oluyoruz :cool:

agoin

agoin

Üye
Evet oluyor ama her glu oyunlarıda olmuyor ama emege saygı

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
Hocam arkadaşların dediği doğru malesef telefonum s3 rootlu apk manager de yüklü zip olarak çıkıyor dosya apk olarak değil millete apk olarak iniyor diyorsun da peki kaç kişi zip olarak çıkıyor diyor emeğine saygı teşekkür ederim ama sorunlara karşı anlayışlı davransan ne olur yani bizde niye zip çıkıyor yardimci olur musun ?

mert1233

mert1233

Üye
    Konu Sahibi
Hocam arkadaşların dediği doğru malesef telefonum s3 rootlu apk manager de yüklü zip olarak çıkıyor dosya apk olarak değil millete apk olarak iniyor diyorsun da peki kaç kişi zip olarak çıkıyor diyor emeğine saygı teşekkür ederim ama sorunlara karşı anlayışlı davransan ne olur yani bizde niye zip çıkıyor yardimci olur musun ?

Walla kardes ben tekrar tekrar indirdim yorumlari gorunce ama gene apk yeni surumunu yukleyim bakalim onda sorun olcakmi 5 dk ya yuklerim.

- - - Eklendi - - -

bide bunu dene bakalım olcakmı kardeş

mert1233

mert1233

Üye
    Konu Sahibi
Simdi denedimde verdigim linki telden indirirsen rar cikiyo pc den indirip tele atman lazim apk icin yada baska siteye upload edeyim bi ara