=> GifTailor Kürtçe / wène i listık 1.13 s60v2 By Bulgay Tek Maxicep'te !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paRRaZiT ' Dyn

paRRaZiT ' Dyn

Üye
Daha çok Türkçe'ye önem verseniz daha güzel olur nede olsa Ana Dilimiz.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Daha çok Türkçe'ye önem verseniz daha güzel olur nede olsa Ana Dilimiz.

benim için ikisi arasında hiçbir fark yok.Benim anadilim kürtçe, ama ben Türkçe öğretmeniyim.Dil üstünden siyaset yapmaya gerek yok.Birçok programı da Türkçe'ye çevirdim.Kafatasıcı olmaya gerek yok....

exorcist

exorcist

Üye
helal olsun:oke:

cptalperen

cptalperen

Üye
teşekkürler .

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

Trackmania

Trackmania

Üye
Teşekkürler...........

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

Kaptan

Kaptan

Üye
bulgay arkadaşımız emek vermiş hoş şeyler paylaşmış tamam eline koluna sağlık... Dil üzerinden siyaset yapmayın demiş tamam haklısın da bu konu içeriğinde ki kürtçe konuşmalar nedir ? yani biz bilmeyen kişiler bize hakaret içermeyen şeyler yazdınız mı yazmadınız mı nerden bilebiliriz ? gibisinden sorular gelebilir akıllarımıza. Bu yüzden forumumuzda TÜRKİYE'mizin resmi dili olan TÜRKÇE Dilini kullanmak durumundayız ( bu bir zorunluluktur. ). Özel mesajlarınızda ya da profil duvarlarınıza istediğiniz şive-dilde mesajlar atabilirsiniz. Ama foruma lütfen karıştırmayınız...

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Komik misiniz siz. Ingilizce konu olsaydı, ki birsürü var, bu kadar zorunuza gitmezdi değil mi? Ben bir eğitimciyim, bir Türkçe öğretmeniyim. Kürtçe konu açmam niye zorunuza gidiyor.Azerice de açacağım.Buna da mi bir şey diyeceksiniz.
Programla ilgili varsa bir sorun buyrun sorun.Ancak dille ilgili bir şey yazmayın.Rica ediyorum.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Kürtçe dosya paylaşımında bir sakınca yok. Ancak, mesajları ve konuları Türkçe dışındaki dillerde açmak yasaklanmıştır. Bu yasağımız Kürtçe'ye karşı değil, tüm diller için geçerlidir. İyi forumlar. Detaylı açıklama için bağlantısını verdiğim mesajı okuyabilirsiniz. Ancak bu konudan Kürtçe paylaşım muhabbeti dönmesin artık.

http://www.maxicep.com/site-hakkind...dillerde-konu-acmak-2-463576.html#post3233227

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah KaraGöz'lü kardeşim :) anladığım kadarıyla dosya başka dillerde olabilir ancak o dosyanın sunumu ve açıklamaları falan Türkçe olacak değil mi? Benim yaptığım da zaten buydu.Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt