=> GifTailor Kürtçe / wène i listık 1.13 s60v2 By Bulgay Tek Maxicep'te !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
=> GifTailor Kürtçe / wène i listık 1.13 s60v2 By Bulgay Tek Maxicep'te !!!
Merhaba arkadaşlar.Ilk çevirimle karşınızdayim.Hareketli resim yapma programı olan gif tailor'u Kürtçe'ye çevirdim :) biraz komik oldu aslında.Ama ilk çeviri denemen.Bulduğunuz çeviri hatalarını yazarsanız sevinirim.Işte program ve kendi telefonumdan çektiğim ekran görüntüleri.Bu ekran görüntülerini de aynı programla çektim.
TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASMAYI UNUTMAYIN :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ferhat010101, ßY_C@N€R, cptalperen ve 14 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
TeşekkürLer .

agi abe

agi abe

Üye
ilk denem için fena değil devamını bekliyoruz emegine saglıkk :O
:oke:

lgkg300

lgkg300

Üye
Emeğine sağlık güzel bir çalışma..

agi abe

agi abe

Üye
sorun değil hewal :) yeni calısmalar bekliyoruz bakk simdiden sğol emeğe SAYGI beylerrrrrr:bye2:

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi

OğuzcanAbi

Üye
sağolasın

millitan

millitan

Üye
tşk ler dostum harikasın devamını bekleriz:ehe

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
tşk ler dostum harikasın devamını bekleriz:ehe

rica ederim.Böyle destekçiler olduğu sürece çevirilerim devam edecektir.

--------------- Ekleme ---------------

Maalesef her yerde olduğu gibi burda da faşist düşünceli kişiler bir şeyler yapmamıza izin vermiyor.Tüm kürtçe çevirilerim site yönetimi tarafında çöp kutusuna atılmıştır.Artık maxicep'te paylaşım yapmayacağım.En son da kürtçe'ye çevirdiğim ttpod siteden silinmiştir.Kınıyorum sizi.Ben de kendi sitemi kurarım.

agi abe

agi abe

Üye
ttpot muuu supeeerrr olurr hewal inankii :):oke: eywallaahhh .

punqermojo

Üye
bende istiyordu progrma türkçeleştirmek ama hex falan kafamı karıştırdı :)

--------------- Ekleme ---------------

hayır arkadasım silinmedi dosyayı serwere yüklemişler yani senin verdigin link ölür ise siteye ek yaptıkları için ölmez
yanı böle yazan yere tıkla

Eklenmiş Dosya (lar) | Download, indir, yükle GifTailor Kürtçe / wanè i listık 1.13 s60v2 By Bulgay Tek Maxicep'te !!!
Giftailor_Kurdish_Wène listık_1.13.sis (43.8 KB (Kilobyte), 37x kez indirildi)
kırmızı olan yerde belirttim :)
ama bu yazıya tıklamıycan açtıgın konun oraya tıklıycan :)

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum hocam.Ama biz bu konudan bahsetmiyoruz.Ben başka bir program çevirmiştim.O silinmiş....Ttpod kürtçe.....

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
:maxicep:

nedim6363

Üye
emeğin için teşekkürler,jı bo keda te zor sıpas.yalnız sade bir kürtçeyle yazılmamış.örneğin silmek paqıjkırın dır,farklı cıhe ve cıyawaz dır.ben kendimde kürtçe çeviri yapıyorum ama henüz paylaşımda bulunmadım.başarılar,iyi forumlar.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
emeğin için teşekkürler,jı bo keda te zor sıpas.yalnız sade bir kürtçeyle yazılmamış.örneğin silmek paqıjkırın dır,farklı cıhe ve cıyawaz dır.ben kendimde kürtçe çeviri yapıyorum ama henüz paylaşımda bulunmadım.başarılar,iyi forumlar.

hocam ferheng'ten yararlandım biraz.Biraz da bildiğim şeyleri yazdım.Kürtçe bölgeden bölgeye ağız değişikliklerine uğradığı için size biraz değişik gelmiş olabilir.Ama benim ilk çevirim buydu...

kuantum2828

Üye
berbat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt