GezinGen 1 (beta) by soneday (İlk Yerli Mobil WEB Browser)(Sekmeli,Firefox hesabı:)

Sponsorlu Bağlantılar

OzzBozz97

Üye
kinetik scroll olursa muhteşem bir uygulama olacağını düşünüyorum. Umarım bir sonraki güncellemeye bu özelliği de dahil edersiniz.

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
git tusu yok seçenek tuşu yok ben anlamadm nasıl kullancaz?

osmanakan

Üye
Dostum ben sana ve bu programda emeği geçen herkese tebriklerimi sunuyorum :alkis:good:

kenanaba

kenanaba

Üye
nokia n97 sertifikaladım yarısına kadar yükleniyor sonra yüklenemiyor diyor ne yapmalıyım.qt kurulu telefon kapanıp açıldığında sistem hatası veriyor

burak_38_38_

burak_38_38_

Üye
kardeş kurulumda dosya bozuk diyo

devil1903

devil1903

Üye

Blogunda gerekli açıklamayı yapmış, bundan sonra symbian alanında çalışmaları olmayacak. Belki bi gün Gezingen 2'yi buildlerse deneme şansımız olur.

Yaptığın çalışmalar için teşekkürler Soneday

• Beğen
Tepkiler: Soneday

alpercaglar58

Üye
Güzel Gibide Flash Destegi Varmı ? Youtube Dısında izlesene daimon facebook ta flan video açabiliyor mu ? Başkanım

ZulkarneynMS

Üye
Eline Sağlık.

kerzakov

Üye
teşekkürler kardeşim sagol.

anık

Üye
:tşk: güzel bir tarayıca fakat düz ekran ve flash lite 10 desteği gelse dort dortluk bir program olur :oke:

devil1903

devil1903

Üye
Soneday, symbian işletim sistemini bıraktı Gezingen 2'yide buildlemiyecek anlaşılan. yani bu ilk ve son gezingen web browserdi.

mahmut4545

mahmut4545

Üye
Teşekkürler. :D

uater

uater

Üye
teşekkürler

aslan1819

Üye
kardes bunun java versiyonunu yapsana daha iyi olur,,,, ?

kerimli93

Üye
nokia c5-03 qt acmadi
basarirsizz

wanted34

Üye
tesekkür

Astrosman

Astrosman

Üye
Hemen indiriyorum

osman880

Üye
gardaş ben sorunsuz yükledim simgede geldi fakat uygulama açılmıyor bi bakarsan iyi olur telefonum n97 mini hackli

symbian.forever

symbian.forever

Üye
acaba bu modlanır mı ? :naughty:

Üst Alt