Garmin Navcity 2010.01 TKLTL (sonunda cıktı)

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Garmin Navcity 2010.01 TKLTL (sonunda cıktı)
garmin 2010.01 haritası sonunda çıktı hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: paspartuuuu, atlantis10, ahmkara ve 25 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

cudjex

Üye
tesekkürler.

muratertan1972

Üye
teşekkür ederiz.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Teşekkürler ... dosya boyutu 72 mb görünüyor :hmmm

gerçi 2009.12 haritası da 75 görünüp rardan çıkınca 106 mb oluyordu ..

indirelim tekrar yorumlarız , Sağolasın :oke:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
rardan cıkarınca 104 görünüyor özellikler değince 109.3 mb telefonda da 109.3 mb gösteriyor harıtayı

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
tekrar Teşekkürler :oke:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
ALTERNATİF LİNK

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürle hemen indirelim:D

murdybey

Üye
eline sağlık tşk.

joshuagold

Üye
Sağol arkadaşım yanlız bir sorum olacak ben 2009.12 kullanıyordum onu silip başka hiçbirşey yapmadan direk rardan çıkan dosyayı koydum.Başka bir işlem yapmam gerekiyormu. teşekkürler

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
ALTERNATİF LİNK

teşk güzel insan ama bu 69.1 mb diyor yani eminmisin bu son harita olduguna ayrıca arkadasın verdiğin rapid linki calısmıyor link ölü :ah:bann:

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca bu haritayı yükledim güzel degişiklikler var yalnız tali yolları neden yol gibi degilde cizgiler halinde yani birde ok işareti araba bu araba nasıl cizgiler üzerinde olacak sanki yol degil tarla cizmişler ayrıca diger haritayıda kullanmak istersem yani iki haritayı bir arada kullanamazmıyım secenekli olsa ya bu harita yada diger harita diye secenekle secemiyormuyıuz ?

ata066

Üye
ya ben 2009.12 ile mukayese ettim. tek fark göremedim. farkı bilen varsa paylaşırsa sevinirim. paylaşım için teşekkürler.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
joshuagold arkadaşım yaptığın yeterli ekiyi silip yenisini kopyalayacaksın başka bir şeye gerek yok. harab arkadaşım rar dan cıkarında 109 mb oluyor harita

rapid üyeliğimiz olmadığından galiba rapid hep siliyor bir kaç sonra ondan hotfile ekledim

werarce

werarce

Üye
teşekkürler

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
joshuagold arkadaşım yaptığın yeterli ekiyi silip yenisini kopyalayacaksın başka bir şeye gerek yok. harab arkadaşım rar dan cıkarında 109 mb oluyor harita

rapid üyeliğimiz olmadığından galiba rapid hep siliyor bir kaç sonra ondan hotfile ekledim

evet güzel insan bu söylediğine katılıyorum rardan boyutu cok kücük ama rardan cıkınca dediğin gibi 106mb oldu ayrıca eski haritadan bir farkı şudur tali yolları cizgi halinde gösteriyor yani yol halinde göstermediği icin boyutu kücülmüş indirenler farkı görürler :oke:

SaGa21

Üye
Paylaşım için teşekürler.

jeki01

jeki01

Üye
selam. hemen indiriyorum. tesekkurler.

sistem6565

sistem6565

Üye
emeğine sağlık kardeşim tşk ederim

misel59

Üye
paylaşım için teşekkürler.uygun zamanda kurmaya çalışacağım.

Üst Alt