Tavsiye Galaxy W Mi Lumia 520 Mi

Sponsorlu Bağlantılar

gitarist731

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W Mi Lumia 520 Mi
Merhaba arkadaşlar
Yaklaşık bir senedir Galaxy W kullanıyorum. Telefondan herhangi bir şikayetim yok. Alırken yapabileceklerini biliyordum. Fazla bir performans beklemeden almıştım ve beklentilerimi karşılamaya yetti. Ancak telefonda her türlü rom root işlerini yaptığım için artık sıkıldım. Hangi rom en stabil hangisi daha az pil tükeyiyo en uygun kernel hangisi diye diye en sonunda batarya mahvoldu malesef. Aslında üniversiteye geçince almayı düşünüyordum yeni telefonu ( lise 3 teyim) ancak lumia 520 yi gördüm ve oldukça hoşuma gitti. Anlayacağınız ihtiyacım yok sadece wp8 i merak ettiğim için almayı düşünüyorum. Sizce alırsam hata yapar mıyım veya wp8 market konusunda ilerleme kaydetse de bi google play kadar gelişmiş değil sizce ilerleyen zamanlarda mı wp8 i denemeliyim?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

oyuncu438

oyuncu438

Üye
Bence deneme play store kadar gelişecegini sanmıyorum mareketin ayrıca bence bu telefonlar nokianın son çırpınışları ;)

mesutgaga

mesutgaga

Üye
tabiki hata yaparsın.

Invoke

Invoke

Üye
Üni geçince iyisini alırsın boşver :DYa da almak istiyorsan değişiklik olur, wp8 benim de ilgimi çekiyor, çok garip kutular var O.o

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

gitarist731

Üye
    Konu Sahibi
benim icin onemli olan muzik fotograf ve internet. w yi satmayacam zaten. oyun oynayacak olsam ondan da oynarım. ve bence 2 sene sonra taşlar yerinden oynayacak gibi cunku wp8 in marketi cok gelismis ilk baslara gorw. yine de kararsizim.

fk555897

fk555897

Üye
Bence Nokia Lumia 520 al. Galaxy W'dan çok daha hızlı bir telefon.

gitarist731

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bu konuyu hangisini alayim diye acmadim zaten galaxy w var ve telefon ihtiyacim yok sadece wp8 i denemek istiyorum. sizce l520 yi alayim mi yoksa bosuna fantaziye girmeyeyim mi?

Invoke

Invoke

Üye
arkadaslar bu konuyu hangisini alayim diye acmadim zaten galaxy w var ve telefon ihtiyacim yok sadece wp8 i denemek istiyorum. sizce l520 yi alayim mi yoksa bosuna fantaziye girmeyeyim mi?

Adı üstünde fantezi diyorsun, gerek yok yani. Sana kalmış... Girmek istiyorsan gir. Ben olsam girmezdim =P

caglar b

caglar b

Üye
Fantezi amacıyla alıyorsan ikinci el ucuza kapat memmun kalmazsan zararın büyük olmaz

• Beğen
Tepkiler: oyuncu438
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

Güzel çıkmışsın.
arkadaslar bu konuyu hangisini alayim diye acmadim zaten galaxy w var ve telefon ihtiyacim yok sadece wp8 i denemek istiyorum.

O halde bekle. Üniversiteye geçince en iyisinden bi WP8 alırsın. :)

gitarist731

Üye
    Konu Sahibi
galiba bekleyecem veya alacak olsam bile 2 el alirim. herkese tesekkur ederim. konu kilitlenebilir.

HeroMR

HeroMR

Üye
Wonderest romu tavsiye ederim interneti hizli performansi iyi sarji harika internet tweakleri var goruntu kalitesi icin bravia engine ses icin xloud var ayrica muzik uygulamasi icin walkman var

HeroMR

HeroMR

Üye
Bu arada lumialar cok iyi tavsiye ederim. Cok iyi ozellikleri var ve googleplaydeki gibi gereksiz binlerce viruslu uygulama yok. Gereken neredeyse tum uygulamalar var ve oyunlaroda cok iyi telefonlar stabil kasmiyor...

• Beğen
Tepkiler: gitarist731
mesutgaga

mesutgaga

Üye
Bu arada lumialar cok iyi tavsiye ederim. Cok iyi ozellikleri var ve googleplaydeki gibi gereksiz binlerce viruslu uygulama yok. Gereken neredeyse tum uygulamalar var ve oyunlaroda cok iyi telefonlar stabil kasmiyor...
google playde hic virüslü uygulama yok.bazı kendini zeki sananlar virüs var diye yorum yapıyor google reklamlarına sahip uygulamaların altına

HeroMR

HeroMR

Üye
google playde hic virüslü uygulama yok.bazı kendini zeki sananlar virüs var diye yorum yapıyor google reklamlarına sahip uygulamaların altına

Yok mu :D 2 uygulama vericem yukle sonra mailine bak keylogger ve reklamdan geciliyor mu? Sonra birde kredi karti gir telefona ardindan istedigin kadar agliyabilirsin ;)

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.
mesutgaga

mesutgaga

Üye
Yok mu :D 2 uygulama vericem yukle sonra mailine bak keylogger ve reklamdan geciliyor mu? Sonra birde kredi karti gir telefona ardindan istedigin kadar agliyabilirsin ;)
android söylenilenlerin aksine en güvenli işletim sistemiymiş :D söyle bakalım yinede sahte mail hesabı açar denerim

caglar b

caglar b

Üye
android söylenilenlerin aksine en güvenli işletim sistemiymiş :D söyle bakalım yinede sahte mail hesabı açar denerim
Teknik olarak, açık kaynak kodlu bir sistemde, gidip bilmedigin programa root yetkisi verirsen yada roota bile gerek yok, yükleme izinleri yoluyla, programı yapan kişiye istemeden telefonunu teslim etmiş olursun

Invoke

Invoke

Üye
Teknik olarak, açık kaynak kodlu bir sistemde, gidip bilmedigin programa root yetkisi verirsen yada roota bile gerek yok, yükleme izinleri yoluyla, programı yapan kişiye istemeden telefonunu teslim etmiş olursun

Bilmediğin programa verme o zaman yetki :D :oke:

• Beğen
Tepkiler: caglar b
HeroMR

HeroMR

Üye
Bilmediğin programa verme o zaman yetki :D :oke:

Vermiyoruz zaten de somucta var markette bilmeyen biri icin tehlikeli birde cok gerekdiz uygulamalar var google sirf uygulama sayisini arttirmak icin ekliyor markete.