Tavsiye galaxy s5 çok mb harcıyor

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ayarlar--veri kullanımı kısmında neyin ne olduğu daha belirgin bak derim :oke:

byAndroid

byAndroid

Üye
Operatörler nasıl hesapliyorsa veri kullanimindakiyle tutmuyor hiç acaba hangisi doğru :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bi gün gideceksin telefonu çakacaksın masaya diceksin:
-kardeşim bana internet kullanımımın dokümanını çıkart!

Sonra gerisini siz düşünün :D

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@Kingmortall
Facebook lite imiş
Yandex.Disk: Sizinle bir dosya paylaşıldı - Dosyaya buradan erişebilirsiniz:
com.facebook.lite.ver.1.3.0.5.11.build.6.apk

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
1 gunde facebook uygulaması 150 mb yemiş normal mi :bilmm üstelik hepte açık degıldı oyle arada bi girerim 3 4 dk bakar çıkarım

telefonu yeni formatladım ve android 5.0 lollipop guncelledim opera mini çozum olabilir mi ?

kısıtladım facebook uygulaması 1 gunde 150 mb yemiş okadar çok ta takılmadım yani arada bi girer bakarım okadar
Normal tarayıcı sayfalar arası geçişte sayfaları yeniden yüklerken opera mini sayfalar arası sıkıştırma yaptığı için çok daha az yer. Denemende fayda var.

byAndroid

byAndroid

Üye
Aga opera miniyle internette gezilmez ya :D tuşlu telefonlara yada kötü telefonlara eyvallah da s5e yazık yani normal opera olur veri sıkıştırma var mı bilmiyorum ama bak bu chrome dan görüntü %50 tasarruf yapmış nerdeyse normal tarayıcı yerine böyle bi tarayıcı kullan faydasını görürsün belki

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

dun yenilendı 5 gb internet dun ve bugun harcadıgı internet

byAndroid

byAndroid

Üye
Benim telefonda facebook yüklü değil sildim. Hem internetteb tasarruf hemde işlemci vede ramden :D arkaplanda çalışıp deli ediyor. Girersem de chrome dan giriyim sende öyle yap bence

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
çok ta takılmıyorum ha öyle sürekli mobil veri açık değil arada bi açıyorum yanlış anlaşılmasın acaba arkadaşın dediği gibi çözünürlükle alakası olabilirmi

xmustx

xmustx

Üye
5 gb kullanım bu tabloya göre normal.herkesin söylediği gibi benim de eskiden yaptığım opera mini kullanmak tam çözümü

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Çözünürlük tabi de etkili bana göre s5 yaptığın internet kullanımını benim telefonda yapsan yani s3 minide 2gb ti geçmez heralde

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Facebook Uygulaması Kullanma Kullandırtma Kardeşim En Hantal Uygulamalardan O Opera Mini Veya Opera Max Kullan Twitterın Kendi Uygulaması Yine Facebook'un Uygulamasında Bin Kat Daha İyi Şahzen

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve byAndroid
xmustx

xmustx

Üye
Facebook ve twitter'a daima web tarayıcıdan giriyorum.Uygulama kullanmayın arkadaşlar benden tavsiye

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve byAndroid
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
uygulamayı kaldırıp opera yukleyeceğım kesin çözum heralde bide mb canavarı youtube galiba dakikada 7 mb gidiyo diye biliyorum

strk92

Üye
Facebook uygulamasını kullanıyorsanız otomatik video oynatımını kapatmanız sizin için veri tasarrufu sağlayabilir eğer otomatik video oynatımı açıksa siz facebook a girdiğiniz anda videoları yüklemeye başlıyor ve kotanızdan yiyiyor

MoonLife01

MoonLife01

Üye
ekran FullHd, QHD değil üfürmeyek gençler

Özel yapım ve PPİ degeri baz alınarak testlerde QHD ile aynıymış ama kagit üzerinde tabiki Full HD

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
asroma7

asroma7

Üye
Tek çare Opera mini :)

• Beğen

Üst Alt