Telefon Tavsiyesi ------ Replika GALAXY S5, S4, Note3, ( YENİ SERİ ) Özellikleri, Fiyatları, Resimleri -------

Sponsorlu Bağlantılar

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
------ Replika GALAXY S5, S4, Note3, ( YENİ SERİ ) Özellikleri, Fiyatları, Resimleri -------
Replika Telefonlar, Biliyorsunuz'ki Her Modelin Farklı Kaliteleri Vardır ( Donanım Olarak ) Dış Görünümü Benzese'de Donanım Olarak Kimi 512 MB Ram'li, Kimi 1 GB Ram'li, Kimi 1,5 GB Ramli. Arkadaşlar Aşağıda Samsung Galaxy Replika Serilerimin Hem Özelliklerini Yazıyorum hemde Kendi Yüklediğim Resimlerimi Paylaşıyorum'ki Bakar incelersiniz. Bu işi Yaptığım için için Kaliteli Modelleri Bulmak ve Satmam gerek. Yani En ince Detayına Kadar yazıyorum. Eğer Aklınızda Soru işaretleri veya Sormak istediğiniz birşey olursa, Çekinmeden Arayabilir veya Mail gönderebilirsiniz.

Resim Link'im

Samsung Galaxy - S5 - - ( QUARD Core ) 4+2 Octa Core ve Samsung Exynos 2.6 GHz ve 3000 Mhz işlemci Hızı, Android 4.4.2'dir. Ekranı 5.1 ınc ve HD ses çıkışlıdır. 1.5GB Ram var ama 3gb Ram Gösterir. Düşünürsek Face 38Mb'lık yere sahip, Viber 19MB WhatsApp 22MB ve birçok uygulama yükleyebilirsiniz. Yani Diyeceğim Ram Kapasitesi Güzel.
8Mp Kamera ve hemen Altında yardımcı 2. Kamerası var, Yüksek Parlak Flashlı, Navigasyon, GPS, Wı-fi vs. 3200 Miliamper Batarya Depolama Kapasiteli. Parmak izi Okuma ve Sesli Konuşma Ekran Kilidi Dahil 8 Farklı Şifre Seçeneği var. Google Earth ile Dünya'yı Sokak sokak Görebilme gibi Eğlenceli Android işletim Sistemi Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma ( Unutmadan Jelly Bean değil bir Tık üstü KitKat Android Versiyonludur ) Menüde Çoklu Pencere açma ve Rehberinizde ismi olmayan ama Gelen Aramalarda Kimin aradığını ismine Kadar Görebilirsiniz. ve Bu Modelde Surround Müzik Dinleme Keyfini birde böyle Yaşayın. Yazmadan Sesli olarak yani Konuşarak Komut Verme imkanı ile, Sizi Çok çok memnun edebililecek bir telefondur Galaxy S5. Aksesuarlarınıda Orjınal Gönderiyorumki Telefonunuza Hakkını verin ---- ( 480 TL ) 1. Kalite ( Kesinlikle Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy - S5 - - ( Dual Core ) Çift Çekirdek ( Samsung Exynos 1.2 Ghz işlemci 1000 mHz işlemci Hızı ) ) HD ses çıkışlı 1GB Ram Gösterir ve tam'da 1 GB Ram var. 8Mp Kamera ve bu Seriminde Arka Kamerasının hemen Altında yardımcı 2. Kamera var.
Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma ) ---- ( 430 TL ) Bunada 2. Kalite Yazamıyorum :))

Samsung Galaxy Note 3 ( QUARD Core ) DÖRT Çekirdek Android 4.4. 16GB Dahili Hafıza, 1.5 GB Ram vardır ama 2GB Ram Gösterir, Yüz Tanıma
Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, Ön
Kamera, 5,7 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi Taşınabilir Modem, ( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 480 TL ) 1. Kalite ( Akseuarları 1 Adet Yedek Batarya 3200 miliAmper, S-Pen Kalemi, Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu, Ekran Film'i ) ( Bu'da Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy Note 3 ( Dual Core ) Çift Çekirdek Android 4.4. 16GB Dahili Hafıza, 2GB Ram gösterir ama 512MB Ram'lidir. Yüz Tanıma Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, Ön Kamera, 5,5 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi, Taşınabilir Modem( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 380 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. 4G'li Dört Çekirdek,( Quard Core ) 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram gösterir ama 1 Ram'lidir. 5'' Ekran 10 GB Dahili Hafıza, Temassız Ekran Aşağı, Yukarı Kontrollü, HD Ses Çıkışlı, 4G Destekli, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 420 TL ) 1. Kalite ( Akseuarları 1 Adet Yedek Batarya 2600 miliAmper, Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu, Ekran Film'i )

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, ( Dual Core ) 5mp. Arka Kamera, 1gb Ram Gösterir 512MB Ram'li, 1gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ---- ( 340 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 512MB Ram'li ama 2gb Gösterir, 4,3'' Ekran, 10gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 320 TL ) 1. Kalite

Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core ) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) ( 250 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ---- ( 350 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ---- ( 290 TL ) 2. Kalite

Dediğim gibi Kargo Kontrollü Gönderiyoruz, Ödeme Yapmadan Önce Kargoyu Açıp, Telefonu incelersiniz ve Öyle Teslim alırsınız, Soru Sormak isterseniz veya aklınız karıştıysa Sormak istediğiniz Şeyler Varsa aramaktan veya mail Göndermekten Sakın Çekineyin,

Teşekkürler

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]Günceldir.. Satışa Devam :heyo2:

Son düzenleme:

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
" Samsung Galaxy - S5 - - ( QUARD Core ) 4+2 Octa Core ve Samsung Exynos 2.6 GHz ve 3000 Mhz işlemci Hızı, Android 4.4.2'dir. Ekranı 5.1 ınc ve HD ses çıkışlıdır. 1.5GB Ram var ama 3gb Ram Gösterir."
diye yazmışsın ama orjinalin de bile olmadık 3gb Ram göstermesi neyse diyecektim :)
bu 3000Mhz işlemci hızda çalışan bi telefon varmı? :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, Dede ve HAM ZA
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Replika Telefonlar, Biliyorsunuz'ki Her Modelin Farklı Kaliteleri Vardır
'Fakat hiç biri gerçeği kadar kaliteli değildir ve uzaktan yakından ilgisi yoktur. '

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
QUARD Core nedir açıklar mısın?

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767, ~N.A.W.Y~, 0MG90 ve 2 diğerleri
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Anltsna brz .s .s

0MG90

0MG90

Üye
Replika olduğu için quad yerine quard oluyor o :D quad'tan öte :D

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111
PriZm

PriZm

Üye
Quard core ile bir çekirdeğin içinde 2 çekirdek daha oluyordu sanırım. :D

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111 ve MaxipmaN
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Sizi kınıyorum böyle mükemmel dört dörtlük cihazları eleştiriyosunuz piyasadaki hiç bi cihazla karşılaştıramazsınız :D

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111 ve 0MG90
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
1.2 Ghz işlemci ve 1000 mHz işlemci Hızı hmm :D

Kardeş sana tavsiyem modlardan birine söyle de konuyu silsin. Buradaki insanlar aklı başında ve teknolojiden anladığı için bu tür telefonların alınmaması gerektiğini iyi bilir. Yani buraya konu açman çok saçma.

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
3onur5

3onur5

Üye
tamamiyle fiyasko :D :D :D

bulentercan

Üye
Parmak izi çalışıyo mu

beytullah6767

beytullah6767

Üye
Böyle yapmayın normal S4 Minide bile air gesture yok bunda var. :muha:

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
1.2 Ghz işlemci ve 1000 mHz işlemci Hızı hmm :D

Kardeş sana tavsiyem modlardan birine söyle de konuyu silsin. Buradaki insanlar aklı başında ve teknolojiden anladığı için bu tür telefonların alınmaması gerektiğini iyi bilir. Yani buraya konu açman çok saçma.
aynen milleti kazıklıyo

MaxipmaN

Üye
avatarına yorumum:Çakma samsungları kime kitlesem diye düşünürken ben :kro2:

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
fk555897

fk555897

Üye
Resimleri keşke indirme linki şeklinde değil de konu içinde paylaşsaydın.

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Yorum Yapan Kardeşlerim, Benden Programlar ile Çekilmiş Resim isteyin örneğin Telefonlarımın Donanım Özelliklerine ait en azından Doğru Bilgi Ulaşır İnceleyecek arkadaşlara. Cpu-Z ve Droid info ve Identıfıer ile Görüntüsünü aldığım Orjınal Kalite S5'imin Resimlerine Bakın ve Ram'i Kaç GB veya işlemcisi Nedir veya Yazımda Yanlış varmı Yokmu birde Resimlerine Bakarak Cevap verin.

CPU-Z Test Resimlerim

DROID INFO Test Resimlerim

CPU IDENTIFIER Test Resimlerim

Bunlar Orjınal Kalite yani 1,5 GB Ramli S5'ime ait Donanım Özellikleri, Yanlış bir bilgim Varsa Af ola.
Unutmadan, Arkadaşlar Bende Bunlara Para verip getiriyorum ve Hangi cihaz donanım olarak daha iyi ise Alıp getiriyorum, Donanım olarak daha düşük kalitelerde olanları bende getirip Kimsenin parasını Çöpe Atmak istemediğim gibi Kendi Paramıda Çöpe Atmıyorum. Gönderdiğim Arkadaşlar Biliyor Telefonlarımın Kalitesini. Lütfen Boş Yorum Yapmayın, Sadece Bilgi isteyin Doğruya Böyle Ulaşalım

Hasan

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Yorum Yapan Kardeşlerim, Benden Programlar ile Çekilmiş Resim isteyin örneğin Telefonlarımın Donanım Özelliklerine ait en azından Doğru Bilgi Ulaşır İnceleyecek arkadaşlara. Cpu-Z ve Droid info ve Identıfıer ile Görüntüsünü aldığım Orjınal Kalite S5'imin Resimlerine Bakın ve Ram'i Kaç GB veya işlemcisi Nedir veya Yazımda Yanlış varmı Yokmu birde Resimlerine Bakarak Cevap verin.

CPU-Z Test Resimlerim

DROID INFO Test Resimlerim

CPU IDENTIFIER Test Resimlerim

Bunlar Orjınal Kalite yani 1,5 GB Ramli S5'ime ait Donanım Özellikleri, Yanlış bir bilgim Varsa Af ola.
Unutmadan, Arkadaşlar Bende Bunlara Para verip getiriyorum ve Hangi cihaz donanım olarak daha iyi ise Alıp getiriyorum, Donanım olarak daha düşük kalitelerde olanları bende getirip Kimsenin parasını Çöpe Atmak istemediğim gibi Kendi Paramıda Çöpe Atmıyorum. Gönderdiğim Arkadaşlar Biliyor Telefonlarımın Kalitesini. Lütfen Boş Yorum Yapmayın, Sadece Bilgi isteyin Doğruya Böyle Ulaşalım

Hasan
sıkıyosa antutu koylan kimi kandırıyon

• Beğen
Tepkiler: erko merko ve 3onur5

Üst Alt