Satılık Galaxy S5, S4, Note3, REPLİKA 1. KALİTE ANLATIM, RESİMLERİ VE FİYATLARI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S5, S4, Note3, REPLİKA 1. KALİTE ANLATIM, RESİMLERİ VE FİYATLARI
Arkadaşlar Telefon ve Yedek parça Satışı Yaptığımız gibi Replika Telefonlar Hakkında Özellikleri ve Fiyatlarınıda Aşağıda Açıkladım. Merak edenler için Kendi Yüklediğim Resimli Dosya Link'imide Paylaşıyorum. Replika ürünlerde 1. Kalite Tercih etmenizi isterim çünkü 2. Kalitelerde, Ya ses doygunluğunu alamazsınız, ya batarya kapasitesi düşüktür ya'da Ekran Çözünürlüğü düşük oluyor. Size elimden geldiğince değerlerini açıkladım ve Resimlerini paylaşıyorum, Kendiniz bakıp Karar verin.

Resim Link'im

Samsung Galaxy - S5 - - ( QUARD Core ) 2+4 Octa Core ve Samsung Exynos 2.6 GHz ve 3000 Mhz işlemci Hızı, Android 4.4.2'dir. Ekranı 5.1 ınc ve HD ses çıkışlıdır. 1.5GB Ram var ama 3gb Ram Gösterir. Düşünürsek Face 38Mb'lık yere sahip, Viber 19MB WhatsApp 22MB ve birçok uygulama yükleyebilirsiniz. Yani Diyeceğim Ram Kapasitesi Güzel.
8Mp Kamera ve hemen Altında yardımcı 2. Kamerası var, Yüksek Parlak Flashlı ve 3200 Miliamper Batarya Depolama Kapasiteli. Parmak izi Okuma ve Sesli Konuşma Ekran Kilidi Dahil 8 Farklı Şifre Seçeneği var.
Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma. Menüde Çoklu Pencere açma ve Rehberinizde ismi olmayan ama Gelen Aramalarda Kimin aradığını ismine Kadar Görebilirsiniz. Aksesuarlarınıda Orjınal Gönderiyorumki Telefonunuza Hakkını verin ---- ( 450 TL ) 1. Kalite ( Kesinlikle Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy - S5 - - ( Dual Core ) Çift Çekirdek ( Samsung Exynos 1.2 GHz ve 1000 Mhz işlemci Hızı, ) HD ses çıkışlı 1GB Ram Gösterir ve tam'da 1 GB Ram var. 8Mp Kamera ve bu Seriminde Arka Kamerasının hemen Altında yardımcı 2. Kamera var,
Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma ) ---- ( 420 TL ) 1. Kalite ( FULL Aksesuarları ile, Kapalı Kutularında Gelir )

Samsung Galaxy - S5 - - ( Dual Core ) Çift Çekirdek ( 2 GB Ram gösterir ama 512 MB Ramlidir. ve Kamerası yine 8 MP'dir Sadece Hız olarak diğer Kalitelerimden düşüktür --- 370 TL

Samsung Galaxy Note 3 ( QUARD Core ) Android 4.4. 1.5 GB Ram vardır ama 2GB Ram Gösterir, Yüz Tanıma Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, ÖnKamera, 5,7 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi Taşınabilir Modem, ( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 420 TL ) 1. Kalite ( Akseuarları Koruma KILIFI, S-Pen Kalemi, Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu, Ekran Film'i ) ( Bu'da Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy Note 3 ( Dual Core ) Çift Çekirdek Android 4.4. 2GB Ram gösterir ama 512MB Ram'lidir. Yüz Tanıma Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, Ön Kamera, 5,5 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi, Taşınabilir Modem( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 380 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. 4G'li Dual Core Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 5'' Ekran, Temassız Ekran Aşağı, Yukarı Kontrollü ve HD Ses Çıkışlı, 4G Destekli, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 350 TL ) 1. Kalite ( Akseuarları Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu, Ekran Film'i Telefon Koruma Kılıfı )

Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 512MB Ram'li ama 2gb Gösterir, 4,3'' Ekran, 10gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 320 TL ) 1. Kalite

Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core ) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) ( 250 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ---- ( 330 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ---- ( 250 TL ) 2. Kalite

Unutmadan Eğer Aksesuarlarını Orjınal Olarak değilde Normal Kalite Olarak Piyasada Satılanlar gibi isterseniz 30 TL daha Düşersiniz Fiyattan.
Kargo ödemeside Bize ait olup, Kargo kontrollüdür. Yani Kargonuz gelir, Ödemenizi yapmadan önce Telefonunuzu açar inceler ve Öyle teslim alırsınız. Sormak istediğiniz başka birşey olursa Telefonumdan ulaşabilir, Mail gönderebilir veya WhatssApp'ımdan Ulaşabilirsiniz ve Yedek parçaları mevcuttur, Dokunmatik olsun, Bataryaları olsun, Kameraları olsun, Lcd ekranları Olsun yani Tüm Yedek Parçaları mevcuttur. Ulaşabilirsiniz.

Hasan

[email protected]GÜNCELDİR ...
Satışa Devam :biggrin:

Yönetici tarafından düzenlendi:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Adaş bana analog tv li lazım bulmak mümkün mü . Ama javali model değil .

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Analog tv'li yok maalesef

ercan_9525

Üye
kardeş vanda kalıyorum Samsung Galaxy - S5 - - ( QUARD Core ) 2+4 Octa Core telefon birinci kalite çok cazip geldi bana toplam maliyeti ne olur ve elime ne sürede geçer

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Aynı gün çıkar ve 2 gün içerisinde Sende Olur Ercan

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Birde sizden ricam insanlara bilgi ve guven amaçlı replika ve orjinal urun hakkinda bilgibvermenizi tavsiye ederiz .
1. Kore malı veya çin mali deyince yan sanayi olma gercek kaliteli samsung kore dir.
2. Ssamsung orjinal fabrikası çin de ve vietnam da da var. Yan sanayi cok fabrikada var.
3. Cihazlarin uzerinde yazan ozellik ile gomulu donanim ayni degil . bir bilgi gozterme uygulaması ile gercek sistem görünüyor.

Saygilar .

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Günceldir...
Satışa Devam ... :scooter: :kirbac:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...