Tavsiye galaxy s5 çok mb harcıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s5 çok mb harcıyor
Galaxy s5 çok mb harciyor arkadaslar 5 gb internet 1 ay gitmiyor mobil veri de okadar çok acikta degil facebook uygulamasi 2 gb harciyor 15 20 gunde yarim saat icinde 6 7 dakika acik gezdim facebokta 25 mb harcamiş video falanda izlemedim sadece durum paylasma begenme falan 5 gb internet 15 20 gunde temiz bunun sorunu nedir ne yapmam lazim arka plan verisini kisitladim ama yine ayni

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Chrome ve kendi tarayıcısı yerine Opera Mini kullan , video çözünürlüklerini düşür. Mobil veri çok harcamaz zaten. İnternet ile çalışan bilmediğin uygulamalar da yapıyor olabilir. Format atıp dene.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
mabdussamed

mabdussamed

Üye
Facebook uygulamasının Lite sürümü çıkmıştı onu kullanabilirsin , tarayıcı olarak ta tabiki opera mini :)

MaxipmaN

Üye
opera mini ile girecekse symbian alsın ozaman, symbian görünümünde mi girecek

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
o üst düzey sosyal uygulamaları tabiki çok mb harcar, opera max var o denenebilir..

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
siteleri mini sürümde kullan :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Arka plan verilerini kısıtla ayarlardan tabi varsa

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
1 gunde facebook uygulaması 150 mb yemiş normal mi :bilmm üstelik hepte açık degıldı oyle arada bi girerim 3 4 dk bakar çıkarım
Chrome ve kendi tarayıcısı yerine Opera Mini kullan , video çözünürlüklerini düşür. Mobil veri çok harcamaz zaten. İnternet ile çalışan bilmediğin uygulamalar da yapıyor olabilir. Format atıp dene.
telefonu yeni formatladım ve android 5.0 lollipop guncelledim opera mini çozum olabilir mi ?
Arka plan verilerini kısıtla ayarlardan tabi varsa
kısıtladım facebook uygulaması 1 gunde 150 mb yemiş okadar çok ta takılmadım yani arada bi girer bakarım okadar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bende de fazla gösteriyor ama paketten düşen önemli onu takip et

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Facebook çok fazla yiyor lite sürümünü falan kullan internette takılmak facede takılmak s5 te çözünürlük açısından fazla olabilir QHD ekran olduğu için fazla mb ta harcıyor olabilir hani s3 mini bi sayfayı açarken 1 mb kullanıyorsa s5 te belkide 3mb kullanıyor çözünürlük farkı etki edebilir

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Bende de fazla gösteriyor ama paketten düşen önemli onu takip et
hemen hemen hergun bakıyeyi kontrol ediyorum 1 gunde 100 mb gitmiş
Facebook çok fazla yiyor lite sürümünü falan kullan internette takılmak facede takılmak s5 te çözünürlük açısından fazla olabilir QHD ekran olduğu için fazla mb ta harcıyor olabilir hani s3 mini bi sayfayı açarken 1 mb kullanıyorsa s5 te belkide 3mb kullanıyor çözünürlük farkı etki edebilir
bak bu dogru olabilir net gösteriyo ama çok mb yiyor internet dayanmıyo resmen

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence çözünürlük farkından çok gidiyor kardeşim zaten face sömürüyor resimleri açmak için falan

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Bence çözünürlük farkından çok gidiyor kardeşim zaten face sömürüyor resimleri açmak için falan
nasıl çözebiliriz bu sıkıntıyı yani çözünürlüğü düşük olsada gösterir heralde full hd değilde daha az çözunurluk varmı öyle bi imkan

MaxipmaN

Üye
ekran FullHd, QHD değil üfürmeyek gençler

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen ya bilgiler karıştı kusura bakmayın full hd ekran

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Senin kullandığın programlardan çok harcar S5'in suçunu anlayamadım?

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Senin kullandığın programlardan çok harcar S5'in suçunu anlayamadım?
kullandıgım program facebook uygulaması arada bi kafama bişey takılır cromeden bakar çıkarım hemen okadar da çok açık kalmıyor mobil veri hemen bakar çıkarım neden bukadar çok harcıyor sorumda bu işte ben kullandıgım programları bilmezmiyim burdaki esas konu facebook uygulaması neden bukadar çokk mb harcıyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam hangi hattı kullanıyorsun turkcell mi

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Hocam hangi hattı kullanıyorsun turkcell mi
turkcell aldım yeni vodafone de 2 gb vardı internet 10 gun bile gitmiyodu 1 haftada temizdi mecvuren ek paketler almak zorunda kalıyodum yani buda faturaya yansıyodu turkcel faturalı aldım 5 gb internet yine yetmedi 20 gunde temizledi yine 1 hafta internetsiz kaldım bugun kontrol ettim 160 mb yemiş facebook uygulaması 40 mb crohome yemiş diğer uygulamalar hep kilobayt yemiş normal değil bukadar harcaması

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende yeni geçtim de turkcelle sanki veri hesaplaması fazla gibi geldi bimcelldim 500mb ayı geciremiyordum bakalım 1gb la geçicek mi

• Beğen

Üst Alt