Galaxy S4'mü,note 3'mü,iphone 5'mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Xperia Z tercih ederdim ben.

• Beğen
Tepkiler: efe kavas

efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar lg g2 de güzel geldi ne yalan söyleyeyim ben telefonu vodafone dan alacağım..internetten vodafonee un sitesinde g2 gözüküyor..ama bugün vodafone bayisindeki adama sordum..şuan elimizde yok dedi..acaba almak istersem getirtirlermi

Invoke

Invoke

Üye
arkadaşlar lg g2 de güzel geldi ne yalan söyleyeyim ben telefonu vodafone dan alacağım..internetten vodafonee un sitesinde g2 gözüküyor..ama bugün vodafone bayisindeki adama sordum..şuan elimizde yok dedi..acaba almak istersem getirtirlermi

Git, sor. Getirtirler.

• Beğen
efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
Yarın sorayım artık :) note 2 yi eledim tamamen...lg g2 yi getirtirlerse alırım..getirtmezler ise xperia z alırım..sonuçta ikiside işimi görecektir..

Hayırlısı olsun diyelim ama G2, Zden iyidir, bu da aklında olsun :)

• Beğen
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
hem fiyat hem kalite istiyorsan LG G2 ;) :salincak:

• Beğen
kraldost

kraldost

Üye
kardeş cebine 300 beşyüz bişeyler koy bir tanede kredi kartı bul gel dükkanıma sana istediğin telefonu ayarlayayım hemde peşin fiyatına taksit te yaparım sana boşuna 24 ay mahkum etme kendini operatörlere

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
kardeş cebine 300 beşyüz bişeyler koy bir tanede kredi kartı bul gel dükkanıma sana istediğin telefonu ayarlayayım hemde peşin fiyatına taksit te yaparım sana boşuna 24 ay mahkum etme kendini operatörlere
500e discovery vercenmi

efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s4 almaya karar verdim..2-3 güne kadar muhtemelen alırım..peki s4 hakkında görüşleriniz neler ?

• Beğen
Tepkiler: .caner.
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Samsung galaxy s4 almaya karar verdim..2-3 güne kadar muhtemelen alırım..peki s4 hakkında görüşleriniz neler ?
öncelikle güle güle kullan kararını vermişin ama Lg g2 gibi f/p canavarı varken sen çok pişman olucaksın sd kart girişi yok g2de ama 32gb ile bu sorunu çözersin
güle güle kullan

Invoke

Invoke

Üye
Bence de alma :D
G2'nin işlemcisi daha iyidir, ekranı daha büyük, IPS ekran daha iyidir...
S4'ün artısı hafızası olabilir, bu kadar.

• Beğen
LimePie

LimePie

Üye
LG G2 al bencede 10 numara telefon oyunlar olsun programlar olsun yağ gibi kayıyor :)

• Beğen

Üst Alt