Galaxy S4'mü,note 3'mü,iphone 5'mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi

boran9999

boran9999

Üye
İphone 5 ile oyun oynarken ekranı çok mu küçük geliyor ?

Kesinlikle zamanla sizede küçük gelecektir. Birde şunu unutmayınki Güncel donanım güncel yazılımdan herzaman 1 ışık yılı ileridedir bundan emin olabilirsiniz en pratik mantık Grafik kartlarıdır bunuda mutlaka bilmenizde yarar vardır. ios oyunlarıyla android tabanlı oyunların dokuları incelenirse kalitede ortaya çıkar. Kısacası oyun çözünürlülüğü benim için çok daha önemli size kolay gelsin fazla bir şey yazmayayım ikileme düşmeyin.

mehmettech

mehmettech

Üye
Kararım iphone 5...adam akıllı yorum yazan olsaydı bu kadar uzamazdı zaten..hem 2.000 tl para veriyoruz..bırakta düşünelim..konuyuda takip etmek zorunda değilsin
Arkadas sen rica etmişsin arkadaşlar yorum yazmış . adam akıllı yorum yazmamis ne demek ya? bence sorun sende yorumlara bak sonunda kararını ver başkasını rencide etmeye hiç gerek yok

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
Note 3 yeni viktigindan dolayi satislarin azalmamasi icin note 2 ye s4 den cok sonra gelecek
S4 ü eledim.note 2 aklımda var..ayrıca aklıma takılan bir soru da var :) note 2 ye mi yoksa galaxy mega ya mı android güncellemeleri (4.3-4.4 vs) daha çok gelme olasılığı var?

efe kavas

efe kavas

Üye
    Konu Sahibi
Arkadas sen rica etmişsin arkadaşlar yorum yazmış . adam akıllı yorum yazmamis ne demek ya? bence sorun sende yorumlara bak sonunda kararını ver başkasını rencide etmeye hiç gerek yok
Kararımı verdim zaten..hem başkası beni rencide etmediği sürece ben kimseyi rencide etmem..bu yüzden sorun başkasında..

PriZm

PriZm

Üye
Tamam madem kararını verdin o zaman daha fazla uzamadan kapanmasında sakınca yok. :locked:

KayraBey

KayraBey

Üye
Note3

• Beğen
Tepkiler: efe kavas
enesrsln

enesrsln

Üye
G2 hepsini ezer geçer.

papakudioflu

papakudioflu