Galaxy S4'mü,note 3'mü,iphone 5'mi ?

• 5 Ekim 2013
  • 7229 Okunma
  • 131 Cevap

1. Arkadaşlar bu telefonlar (Galaxy s4,Note 2,Galaxy Mega) arasında kaldım.Sizce hangisini seçmeliyim..Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Yazan: efe kavas
  2. Megayı direk ele. S4 ile Note 2 arasında da hangisini beğeniyorsan onu seçebilirsin. Note 2'nin büyük ekranı+ s-peni avantajdır ama S4 performans olarak daha iyidir, ekranı da 1080p :ehe

3. galaxy s4 alabilirsin ama ekran olarak büyük istiyorsan note 2

4. aslında bende megayı elemeyi düşünüyordum çünkü ekranı 6.3 :) note 2 en azından cebe tam sığıyor.mega ise cebe sığmıyor..

.caner. bunu beğendi.
  5. S pen çok iyi ama s4 performans olarak daha iyi.

6. s4 daha mantıklı geliyor mega yı tavsiye etmem

7. Cepden ayrı dandik telefon ekranı diğerleri kadar kaliteli değil. :)

efe kavas bunu beğendi.
  8. S4 ü eledim.note 2 aklımda var..ayrıca aklıma takılan bir soru da var :) note 2 ye mi yoksa galaxy mega ya mı android güncellemeleri (4.3-4.4 vs) daha çok gelme olasılığı var?

9. Megadan bir halt olmaz, bence.

10. o zaman note 2 :heyo:

11. S4'ü neden eledin? Fiyat farkı çok mu?

.caner. bunu beğendi.
  12. öncelikli olarak fiyat farkından eledim..ayrıca s4 kullananların çoğu telefonun beklendiği gibi olmadığını ve kastığını söylüyor..tabi bu ne kadar doğru bilemem..zaten s4 e para vermektense note 3 e para vermek daha mantıklı

13. Note 2 migroslarda 1250 tl ye satılıyordu. Vu fiyata piyasada alınabilecek en iyi telefon. Tabi bana göre

efe kavas bunu beğendi.
  14. Kasmaz hacı, onlar kullanmayı bilmiyor. :ehe
    Hayırlısı olsun, note2 iyi bir cihaz. :)

efe kavas ve .caner. bunu beğendi.
  15. Bende niye kasmıyor :D
    Hayırlı olsun şimdiden Not2 iyidir

efe kavas bunu beğendi.
  16. note 2 yi daha önce elime aldığım için karar verdim :worshippy:
    s4 ü de 10 dk elime aldım ama note 2 ile arasında az fark olduğunu gördüm..tercih meselesi..ben note 2 yi tercih ettim :thumbup:
    ---
    Önceden galaxy wonder kullanıyordum.wonder a cyanogenmod rom atmaktan bıktım ve telefon değiştirmeye karar verdim.Note 2 nin eskisine oranla fark atacağını varsayıyorum :good:

.caner. ve Invoke bunu beğendi.
  17. Wonderla arasında ciddi fark olacağına emin olabilirsin :)

efe kavas bunu beğendi.
  18. s4

19. aynen
    ---
    arkadaşlar son olarak aklıma birşey takıldı :blink: galaxy note 3 satışa çıktı..ama benim param yetmediği için note 2 almak istiyorum.Haliyle ortalama olarak telefonu 2-3 yıl kullanmak istiyorum.Note 2 ve Galaxy megaya android 4.3 güncellemesi yakında çıkacakmış.2014 yılındada android 4.4 çıkacak..mega yeni cihaz olduğu için 4.4 güncellemesi gelir diye düşünüyorum..note 3 çıktığı için note 2 ye android 4.4 güncellemesinin gelip gelmeyeceği konusunda kuşkularım var..zamanında galaxy wonder aldım.aldıktan 2 ay sonra android 4.0.4 ice cream sandwic çıktı..galaxy wonder a güncelleme gelmedi..bu yüzden galaxy wonder aldığıma pişman oldum..aynı durumu note 2 de yaşamak istemiyorum..sizce note 2 almam doğru bir seçim olurmu ?

20. g2 alabilirmisin

Yüklüyor...
25/09/2018 - 12:25