Galaxy S4 Mini İ9190 TR Stock rom yükleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

32hakan

32hakan

Üye
onu ben de düşündüm bu halde götürmeyi. ama seninki mekanik bi hasardı heralde, benimki yazılımsal olduğu için direkt beni suçlayacaklar.
Rus romunu tekrar kurmuslar sanirim. Yazilim yüklendi yaziyordu birde.

berk alican

Üye
bu rus romu bataryayı bozdu aynen öyle 40da başlat 10 a iniyor 4.2.2 ye dönebildin bari en sonunuda

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Rus romunu tekrar kurmuslar sanirim. Yazilim yüklendi yaziyordu birde.
Olabilir bakmışlar rusya romu yükle demiştir bu adam rusyadan almış onu kuralım :D
bu rus romu bataryayı bozdu aynen öyle 40da başlat 10 a iniyor 4.2.2 ye dönebildin bari en sonunuda
Maalesef. sammobile daki 3 TR romunu da teker teker indirip kurmayı denedim, hiç biri olmadı. Rusya devam. Ya diycem şöyle şöyle rom kurdum TR romunu kurun parası neyse vericem. Ya da bu şekilde vericem diycem ki sorunum şu.

32hakan

32hakan

Üye
Olabilir bakmışlar rusya romu yükle demiştir bu adam rusyadan almış onu kuralım :D
Telefonu kvk telpa vb yerlere vermeyin. Samsung servisine verin.
Maalesef. sammobile daki 3 TR romunu da teker teker indirip kurmayı denedim, hiç biri olmadı. Rusya devam. Ya diycem şöyle şöyle rom kurdum TR romunu kurun parası neyse vericem. Ya da bu şekilde vericem diycem ki sorunum şu.

Birisi510

Birisi510

Üye

Şansını denemekte fayda var. Belki garanti kabul eder. Bu arada sorunun neydi acaba?

beytullah6767

beytullah6767

Üye

Odinden kur
ONCELIKLE YUKLEYECEGINIZ ROM ORJINAL STOCK ROM DEGILDIR. COSTUM YEDEKLEME ALINMIS ROOTLU 4.2.2 STOCK ROM
Belki isine yarar

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Şansını denemekte fayda var. Belki garanti kabul eder. Bu arada sorunun neydi acaba?
Gece %20-30 şarj düşmesi. ve telefonu resetlediğimde %30 cıvarı şarj gidiyor.

Odinden kur
ONCELIKLE YUKLEYECEGINIZ ROM ORJINAL STOCK ROM DEGILDIR. COSTUM YEDEKLEME ALINMIS ROOTLU 4.2.2 STOCK ROM
Belki isine yarar
dostum garantiye götüreceğim için onu yüklemem iyi olmaz. ama yine de teşekkür ederim.

beytullah6767

beytullah6767

Üye
Gece %20-30 şarj düşmesi. ve telefonu resetlediğimde %30 cıvarı şarj gidiyor.

dostum garantiye götüreceğim için onu yüklemem iyi olmaz. ama yine de teşekkür ederim.
Kur unroot yap:islik

historyhkn

Üye
Ben Galaxy S4 kullanıyorum orjinal rusya 5.0.1 yükledim tekrar 4.4.2 ye dönmeye çalıştım aynen senin aldığın hatayı alıyorum servise götürdüğünde aldığın sonuç ne oldu paylaşırmısın

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
@nanotex kardeşim naptın cihazı 4.2.2ye dönebildinmi

solaytekin

Üye

S4 mini 4.4.2 için kernel odinden yükleyiniz.Bekleme sürelerinde stock kernele göre daha iyidir ama mucizede beklemeyiniz.

4.4.2 den 4.2.2 ye dönmek için boşuna uğraşmayınız,şimdilik geri dönüş yolu kapalıdır,ilerde çözümü bulunurmu bilinmez...

Son düzenleme:
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye

S4 mini için kernel odinden yükleyiniz.Bekleme sürelerinde stock kernele göre daha iyidir ama mucizede beklemeyiniz.
nası yani kardeşim o linktedi 4.2.2yi biliyorumda biraz kernle hakkında bilgi verirmisin farklı kernelmi yüklemeliyim acaba
@solaytekin kardeşim nolur azcık yardımcı olursan sevinnirim şarja göre en iyi kernel hangisisyse onu yükleyeyim 4.2.2 ye geççicem çünkü :(

solaytekin

Üye
nası yani kardeşim o linktedi 4.2.2yi biliyorumda biraz kernle hakkında bilgi verirmisin farklı kernelmi yüklemeliyim acaba
Linkteki ni biliyorum demişsin ne öğrenmek istediğini anlamadım kardeş!

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
Linkteki ni biliyorum demişsin ne öğrenmek istediğini anlamadım kardeş!
kardeşim ben bunu yükledim ama kernel kötüydü şarj göstergesi kafasına göre iniyodu o yüzden bildiğin şarja göre iyi bir kernel varmı acaba :(

solaytekin

Üye
@solaytekin kardeşim nolur azcık yardımcı olursan sevinnirim şarja göre en iyi kernel hangisisyse onu yükleyeyim 4.2.2 ye geççicem çünkü :(

Yukarıda linkini verdiğim kernel 4.4.2 için en iyisi ve 4.2.2 ye geri dönüş yok...

4.4.2 stock rom kurup şarjdan şikayet eden yukarıdaki romu kurabilir,ortalama 5 saat ekran süresi veriyor ama fazlalık uygulamaları titanium back up ile temizlemek gerekir.S5 power saving mode da ayrıca çalışıyor.

Daha önce stock 4.4.2 kurmayan bu romu kurmaya kalkmasın hata verir...

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
Yukarıda linkini verdiğim kernel 4.4.2 için en iyisi ve 4.2.2 ye geri dönüş yok...

4.4.2 stock rom kurup şarjdan şikayet eden yukarıdaki romu kurabilir,ortalama 5 saat ekran süresi veriyor ama fazlalık uygulamaları titanium back up ile temizlemek gerekir.S5 power saving mode da ayrıca çalışıyor.

Daha önce stock 4.4.2 kurmayan bu romu kurmaya kalkmasın hata verir...
bu romu biliyorum zaten bende bu forumda paylaştım daha lag lar filan var o yüzden daha dün stock attım yani :D

solaytekin

Üye
Temanın beyaz olup yazıların okunmaması ve bazı yerlerin İngilizce olması hariç bir sıkıntı görmedim,şarjdan şikayet edenler için ilaç olur:yuru

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
@nanotex kardeşim naptın cihazı 4.2.2ye dönebildinmi
Maalesef dostum kitkat devam

S4 mini için kernel odinden yükleyiniz.Bekleme sürelerinde stock kernele göre daha iyidir ama mucizede beklemeyiniz.

4.4.2 den 4.2.2 ye dönmek için boşuna uğraşmayınız,şimdilik geri dönüş yolu kapalıdır,ilerde çözümü bulunurmu bilinmez...
Dostum hiç root filan yapmadan kurdum bunu. olmuştur di mi?

Üst Alt