Samsung S4 mini I9190 logo ekranına kadar açılıp reset atıyor


denenebilirlik

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar,
Telefon sürekli resetliyor. Odin ile bir sürü işlem yaptım, neler yaptığımı pek hatırlamıyorum artık. Pit file bile değişmiştim en son :)
O kadar işlem yaptım ama en başta da bu hatalar vardı herhangi bir değişim olmadı. Linklerini verdiğim ekrandaki hatalar mevcut. Bayağı bir araştırma yaptım, neler varsa denedim tabi bu konulara pek hakim de değilim.
Yaptıklarımı söyleyecek olursam I9190'ın son sürüm türkçe firmware yükleyip indirdim,başka versiyonlar da denedim. odin ile bl-ap-cp-csc hepsini yüklediğim de oldu. Yükleme uzun sürünce progress bar hatası aldığım zamanlar oldu. Bu yüzden her seferinde teker teker yüklediğim de oldu. Pit file dosyasına müdahelede bulundum sonra internetten biraz googlelayıp başka bir pit file yükledim. Orjinal türkçe versiyonu ile telefon çalışsın istiyorum, buradan geri dönüş yapmam mümkün müdür, yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.


 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt