Yardım S4 mini stock rom yükleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ali dağbaşı

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini stock rom yükleme sorunu
Selamün aleyküm arkadaşlar s4 mini (GT-9190) telefon kullanıyorum telefonu ilk aldigimda çok fazla ısındığı için romu değiştirip 4.4.2 rusya romunu kurdum onda da ayni sorun oldu sonra cm 12 kurdum çok fazla rom degistirdim miu,cm11 filan en son telefonu garantiye gondermek icin stock rom kurmaya calistim odin de fail hatasi aliyorum rusya romunu da kuramiyorum recovery modunda format data format system format cache yaptim tekrar cm12 yi kurmak istedim ama E:can't open / external_sd/cm-12.1-20150516-Nightly-serrano3gxx.zip (bad) installation aborted hatasi aliyorum garantinin bitmesine hala 6 ay var ama telefonum bir turlu acilmiyor internette arastirdim odin sayacini triangle away diye bir programla sifirlamak gerekiyormus telefonu acamiyorum acabilsem bu programi deneyip stock rom kurmaya calisacam lütfen yardım edin ne yapmam gerek. Şimdiden teşekkürler

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Garantiye yollayacaksan o şekilde gönderebilirsiniz.
Sayaç sifirlanmadigi için nasıl gönderdiğin farketmez her halükarda garanti dışında cihaz.

ali dağbaşı

Üye
    Konu Sahibi
Stock kurmanin bi yolu yokmu değişim talep edecem stock kurmam lazm

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bir sekilde yuklenirde Sayaç zaten artmış garanti dışında cihaz

ali dağbaşı

Üye
    Konu Sahibi
Bi şekilde ama nasıl kurulur odin de direk stock roma fail hatasi veryr

baskahmet

baskahmet

Üye
Cwm deki wipeları uygula ardından download moda al
Farklı 4. 4. 2 surumunu ındır mesela ukrayna
Onu ap/pda bolumune koy usb yi farklı porta bagla odınddn flashla

ali dağbaşı

Üye
    Konu Sahibi
Denicem sagol kardesim peki farkli ulkenin romunu kurup sayaci sifirlasam farkli ulke romu yukluyken garantiye yollasam birşey çakarlarmı.

oguzxw

oguzxw

Üye
Denicem sagol kardesim peki farkli ulkenin romunu kurup sayaci sifirlasam farkli ulke romu yukluyken garantiye yollasam birşey çakarlarmı.
farklı ülke romundan bisey olmaz ve sayaç sıfırlanması imkansız knox yüzünden

ali dağbaşı

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah garantiye alınır. Birde şöyle birşey var kardeşim internette gördüğüm kadarıyla şu triangle away programı işe yarıyormuş farklı ülke romlarini deneyip kurabilsem birini sonra root atip triangle awayi kurup sayaci sıfırlasam ardindan unroot yapsam olmazmı

oguzxw

oguzxw

Üye
İnşallah garantiye alınır. Birde şöyle birşey var kardeşim internette gördüğüm kadarıyla şu triangle away programı işe yarıyormuş farklı ülke romlarini deneyip kurabilsem birini sonra root atip triangle awayi kurup sayaci sıfırlasam ardindan unroot yapsam olmazmı
Knox lu cihazların sayacı sıfırlanmıyor tam anlamiyla

• Beğen
Tepkiler: ali dağbaşı

ali dağbaşı

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu sayaç sıfırlanmasa bile ek ucret ile tekrar garantiye alamiyormuyuz

ali dağbaşı

Üye
    Konu Sahibi
Rootlu bir sorun olmuyorsa stock rum kurup bu sayaca cozum bulman gerek mutlaka vardir bir yolu

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ya cihazin garantisi varsa istersen rootlu ver çogu roota aldırmıyor bisey olmaz yani
Örnek olarak bir servis soylermisin?
Ben servisle görüştüm garanti dışı muamele göreceğini belirtti.

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
abicim bilemiyorum çogu kişi rootlu verdim teli bişey olmadı diyorlar
Öyle bir rivayet var ama kulaktan dolma şeyleri gerçek gibi yazmayın sonra millet garantisini bozacak inanıp :)

• Beğen
Tepkiler: oguzxw

Üst Alt