Yardım Odin Fail(Auth) - Stock Rom Yükleyemiyorum!


mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba! Samsung Galaxy J4 Plus telefona sahibim oreo yazılımı kullanıyordum sonradan pie çıkınca bi ara güncelledim fakat telefonun bazı özelliklerini sevmedim ve tekrardan oreo yazılımına düşürdüm. Stock rom olduğu içinde knox sayacı artmadı. Sonra 4 gün önce en güncel stock romu indirdim 9.0 pie sürümü ama bi tık daha güncellenmiş hali. Neyse ilk başta o da yüklenmiyordu sonra rardan falan çıkardım denedim oldu. Ve kasmaların falan olduğunu farkettim diğer 9.0 sürümündede vardı. Sürüm düşürmek istiyorum ama olmuyor BL-AP-CP-CSC seçiyorum fail(auth) diyor olmuyor. Lütfen yardım edin.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt