Galaxy Note 2 için Note 3 özellikleri. Note 2'niz mi var Note 3 mü kullanmak istiyorsunuz . İçeri!

Sponsorlu Bağlantılar

devilspath

devilspath

Üye
Hmm.. Sayacı sıfırlamamıştım zaten.. Başka konularda 4.3 ten sonra rom yüklemek zorlaşmış diye okudum.. Rom sayfasında 1-2 tane güzel rom gördüm.. Ama şu an orjinal 4.3 yüklü.. Bi sorun olur diye kkorkuyorum açıkçası.. Sonuçta bi dünya para veriyoruz bu aletlere...

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Hmm.. Sayacı sıfırlamamıştım zaten.. Başka konularda 4.3 ten sonra rom yüklemek zorlaşmış diye okudum.. Rom sayfasında 1-2 tane güzel rom gördüm.. Ama şu an orjinal 4.3 yüklü.. Bi sorun olur diye kkorkuyorum açıkçası.. Sonuçta bi dünya para veriyoruz bu aletlere...
Bence bu sayaç sıfırlama çıkana kadar bekleyelim belki ozamana 4.4.2 gelebilir (sanmam ama)

devilspath

devilspath

Üye
4.3 orjinal romun üzerine tekrar bu konudaki anlatımınla dr ketan 4.3 yüklesem sıkıntı olur mu acaba?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Şuan yeni bir rom deniyorum 4.4.2 ve stabil isimi Dn3 Rc 2 XDA

devilspath

devilspath

Üye
dn3 rc2 nasıl rom? memnun musun? bizim forumda da paylaşmış bi arkadaş. iyiyse ben de deniycem

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
dn3 rc2 nasıl rom? memnun musun? bizim forumda da paylaşmış bi arkadaş. iyiyse ben de deniycem
Gayet iyi bir rom stock rom kadar stabil ama logolar 4 X5 oldu ama gerisi çok hoş 1 hafta önce S5 patch geldi böylece ultra power Saving de arama geldi başka bir eksiği en en büyük sorun kamera aynı ve ara yüzde eğer note widget koyarsanız kasma yapıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Mesela daha bugün bizim arkadaş i5s verip üste 200 tl daha verip S5 aldı ben onu kullandım hersey aynı tabi onda air command yok bu rom hem S5 hem note 3 özelliklerini note 2 de topluyor

bu hafta ful sınavlarım olduğu için gelecek hafta bu konu baştan yazabilirim

devilspath

devilspath

Üye
İyi olur walla dostum.. Bi arkadaş paylaşmış saolsun ama karışık olmuş yanlış yaparım diye korktum açıkçası.. Müsait bir zamanda paylaşım yaparsan sevinirim...

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Xda developers da developer (geliştirici) olan Adana'lı bir Türk var ve Dn3 RC ve Dn3 RC 2 için 40 dan fazla s5 uygulama ve geliştime yayınlamış onlardan biri s5 kamerası özellik olarak (çekim modları) aynı ancak görünüm aynı güzel ve hoş olmuş. uygulamalrın çoğu rc2 de mevcud ancak 5 10 tane güzel geliştirme var ben merak ettiklerimi şuan deniyorum kamera güzel oldu ama hala bata 3 sürümü bir kaç hafta sonra daha iyi hatta modlar bile eklenebilir

devilspath

devilspath

Üye
Performansı nasıl? Stabil mi? Çalışmayan bişi var mı?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Gayet stabil performans oyunlarda değişen bir şey yok ama arayüz (bug olduğunu düşünüyorum) note ve hava durumu ard arda koyarsanız sayfaları geçerken küçük kasılmalar oluyor ama gayet stabil 2 gün hiç kapanan kullandım daha fazla kullanırdımda şarj bitti ama stabil çalışmayan bir şey var oda tek elle kullanmak için ekranı küçüldüğünde dokunmuyordu eski romdan port ettim çalışıyor ama siz bunu manuel olarak yapmanız lazım

devilspath

devilspath

Üye
tek el modunu kullanmıyorum zaten.. ekrana note da koymuyorum.. madem iyi diyorsun müsait bi zamanda paylaşımını bekliyorum.. :)

Üst Alt