Galaxy Note 2 için Note 3 özellikleri. Note 2'niz mi var Note 3 mü kullanmak istiyorsunuz . İçeri!

Sponsorlu Bağlantılar

korky77

Üye
Valla benden dua aldın bunu bil.bi de batarya kalibrasyonu hakkında bi fikrin var mı?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu şarj tak sonra %100 olunca yarım saat daha şarjda kalsın daha sonra arama yaptığımız yere bunu yazın " *#0228# " sonra quick start bas sonra sarj seviyesi düşecektir korkmayın normal sonra tekrar % 100 olana kadar sarj edin % 100 olunca şarjdlan çıkartın ve kapatın 10 dakika hiç şarja takmadan dursun telefonu açın ilk 2-3 gün şarj %5 olana kadar şarja takmayın zaten tefonun sarj süresi uzayacaktır daha sonra isteğin gibi sarj et

korky77

Üye
Teşekkürler kardeşim.bugün uygularımkardeşim denedim 1 günü zor çıkaran şarjı 1.5 gün gitti.ayrıca hanımın galaxy s 9003 telefona da denedim 1 gün zor giden batarya 2 günü geçti ve şarjı daha %30 da.Allah senden razı olsun.yardımların için çok sağol kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olduğuma sevindim

Buda benim şarjı saat sabah 9 dan beri kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: korky77

korky77

Üye
rom süper ellerine sağlık.akıllı ekran sekmesinde;akıllı bekleme,akıllı döndürme,akıllı duraklatma çalışıyor.ama akıllı sayfa takibini bir türlü çalıştıramadım.açmaya çalıştığımda şu uyarı çıkıyor ''to enable smart scroll,enable at least one relevant function'' çözümü varsa anlatırsan sevinirim.bir de 4.3 te jiroskop kalibrasyonu yok herhalde.telefonun sensör ayarı bozulursa nasıl yapıcaz o da merak konusu.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
rom süper ellerine sağlık.akıllı ekran sekmesinde;akıllı bekleme,akıllı döndürme,akıllı duraklatma çalışıyor.ama akıllı sayfa takibini bir türlü çalıştıramadım.açmaya çalıştığımda şu uyarı çıkıyor ''to enable smart scroll,enable at least one relevant function'' çözümü varsa anlatırsan sevinirim.bir de 4.3 te jiroskop kalibrasyonu yok herhalde.telefonun sensör ayarı bozulursa nasıl yapıcaz o da merak konusu.
smart scroll yani akıllı sayfa takibi sadece samsung un kendi browserinde çalışıyor ve jiloskop ayarıda 4.3 kayıp eklememiş ama rom rootlu olduğu için marketten herhangi bir sensr kalibrasyon uygulaması indirebilirsiniz

korky77

Üye
Kardeşim başka bir sitede dn3 ve tigra romda akıllı sayfa takibinin kullanıldığını gördüm.videosu da var hatta.o romları kurmak için stock roma mı dönmemiz gerekiyo bi problem olur mu? Bir sorayım dedim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim başka bir sitede dn3 ve tigra romda akıllı sayfa takibinin kullanıldığını gördüm.videosu da var hatta.o romları kurmak için stock roma mı dönmemiz gerekiyo bi problem olur mu? Bir sorayım dedim
Bende akıllı takip falan çalışıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Siz en iyisi ayarı önce kapatın sonra açın çalışacaktır

korky77

Üye
Wipe olaylarını yapsak faydası olur mu acaba? Biliyorum programlar falan silinir ama faydası olur dersen bir deneyeyim diyorum?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Wipe olaylarını yapsak faydası olur mu acaba? Biliyorum programlar falan silinir ama faydası olur dersen bir deneyeyim diyorum?
Olabilir çünkü v bende akıllı sayfa takibi ve Smart pause çalışıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi

mks740

mks740

Üye
Odinle rom yüklemeye çalışırken fail hatası alıyorum. Yardımınız lazım?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Odinle rom yüklemeye çalışırken fail hatası alıyorum. Yardımınız lazım?
Hangi romu kurmaya çalışıyorsunuz ve eğer 4.1.2 kuruyorsanız telefonu bilgisayarın en az usb 2.0 portuna takın ve bilgisayara Samsung pc studio yazılımını indirip kurun içerisinde bazı yazılımlar var ve hatayı yazarsanız çok iyi olur.

mks740

mks740

Üye
Hangi romu kurmaya çalışıyorsunuz ve eğer 4.1.2 kuruyorsanız telefonu bilgisayarın en az usb 2.0 portuna takın ve bilgisayara Samsung pc studio yazılımını indirip kurun içerisinde bazı yazılımlar var ve hatayı yazarsanız çok iyi olur.
sorun çözüldü büyük ihtimal romdan kaynaklandı.

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Anlıyorum bende bir aralar odin yüzünden kafayı yiyecektim pit dosyasını flashlayınca düzeldi

Pit dosyası romun kurulum haritasıdır

• Beğen
Tepkiler: mks740
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Çözmen iyi olmuş bazen kafamı sağa sola verince sahneleri tekrardan izlemem gerekiyordu ama artık olmuyorArkadaşlar takıldığınız sormak isteğiniz bir şey olusa sorun münkün olduğunca hızlı kısa sürede ve kesin cevaplar verebilirim ben yaklaşık 7/24 aktifim attığınız mesaj eğer 00.20 ve 07.35 arasında değil ise en az 1 saat içinde cevap verilecektir

devilspath

devilspath

Üye
Dostum orjinal 4.3 romdan bu roma nasıl döneriz?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Dostum orjinal 4.3 romdan bu roma nasıl döneriz?
Garanti gitmeden imkansıza yakınKnox Warranty bit 0 benim şuan 0 (ORİJİNAL 4.3) daha knox sayacının sıfırlanması imkansız ben daha bu sayacın artamadan orijinal 4.1.2 döndüm (Dr ketan romdan) sonra OTA dan güncelledim şuan sıkıntı yok

Üst Alt