Karşılaştırma Galaxy Nexus mu iPhone 4S mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Nexus mu iPhone 4S mi ?
Arkadaşlar merhaba başlıktaki gibi bir kararsızlıkta kaldım şu an iPhone 4S kullanıyorum memnunum ama Android te de çok rahatım Galaxy Nexus un ekranı çok hoşuma gidiyor ve iPhone 4S inde özellikleri ( Siri vb ) sizce hangisini tercih etmeliyim buyrun buda karşılaştırması belki bi nebze kafanızda fikir oluşur şimdiden teşekkürler

CsWqIve34

Üye
haci 4s niye diyeceksen galaxy nexus islemci kamera ekran cozunurlugu olarak pek fark yok bari ios al isletim sistemi stabil bu arada 4s ios 9 olacak

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
falconn00

falconn00

Üye
4S daha iyi hocam bence hele İOS 9 da geldi ise tadından yenmez :D :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
şu an iki cihazda elimin altında sadece seçim yapmam gerek :ehe 4S bana da ağır basıyor gerçi ama ben bu ROOT ROM işlerine hastayım iOS ta bi JailBreak vardı o da iOS 8.4.1 ile tarih oldu :( ayrıca bunda film müzik olaylarıda çok sakat mesela bi film atıcam tek bir film illa bütün iTunes arşivini senkronize edecek fotoğraflar videolar müzikler vesaire ayrıca acayip ısınıyor ve batarya ömrü max 3 saat ( pil tasarrufu hikaye çıktı yine aynı sürede bitiyor şarjı ) ayrıca ekran çok küçük ve çok soluk Nexus un ekranı o kadar canlı ki ( AMOLED sonuçta )

falconn00

falconn00

Üye
Hocam bu yazından sonra Nexus ! Nexus ! :D :D
ve evet hocam iTunes iunuttum ve sadece ıphune den ıphone galıba bluetooth işi ??
ve hocam android de apk kolaylığı var :D (İOS da varmı bilmiyorum ama :D )
hocam bakınca nexus daha iyi :D ( kararımı değiştirdim :D )

Nexus

AIS

AIS

Üye
İphone kullanıcısı olarak nexus

H0lligan

Üye
şu an iki cihazda elimin altında sadece seçim yapmam gerek :ehe 4S bana da ağır basıyor gerçi ama ben bu ROOT ROM işlerine hastayım iOS ta bi JailBreak vardı o da iOS 8.4.1 ile tarih oldu :( ayrıca bunda film müzik olaylarıda çok sakat mesela bi film atıcam tek bir film illa bütün iTunes arşivini senkronize edecek fotoğraflar videolar müzikler vesaire ayrıca acayip ısınıyor ve batarya ömrü max 3 saat ( pil tasarrufu hikaye çıktı yine aynı sürede bitiyor şarjı ) ayrıca ekran çok küçük ve çok soluk Nexus un ekranı o kadar canlı ki ( AMOLED sonuçta )
İ tunes yerine i tools kullan

Hocam bu yazından sonra Nexus ! Nexus ! :D :D
ve evet hocam iTunes iunuttum ve sadece ıphune den ıphone galıba bluetooth işi ??
ve hocam android de apk kolaylığı var :D (İOS da varmı bilmiyorum ama :D )
hocam bakınca nexus daha iyi :D ( kararımı değiştirdim :D )

Nexus
Apk değil ipa var ve evet apk gibi hatta çok daha kolay jb siz kurulum var siteye giriyorsun basıyorsun butone sonra pencere çıkıyor evet diyorsun direk marketten yükler gibi yüklüyor :ehe
Ve bluetooth dan dosya gönderimi olmuyor 6 dan sonra değiştirilmediyse :hmmm

Bence android kadar rahat ettirmez ios isterse ios 10 gelsin android kadsr zevk alamazsın bence ios dan

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Gecersem bi siri yi ozlerim onun disinda baska bisi ozlemem @H0lligan haklisin JB siz netten 2 tikla is bitiyor ama isinma ve sarj olayi cekilir gibi degil ayricq Android candir asktir nereyi begenmedin kardesim degistir orayi ama iOS ta burayi begenmedim banane oyle kullanacan ayrica istedigin gibi olmasa bile bi araba parasi oduceksin @falconn00 iTunes gercekten sinir bozucu bi olay @H0lligan in dedigi gibi iTools var ama hic kullanmadim ancak iOS ta guvenlik olayi hat safhada bknz : iTunes ve iPhone umu Bul ama dedigim gibi Nexus her yonuyle ustun ayrica ben tam bir Nexus hayraniyimdir ( 4 ve 5 kullanmis biri olarak soyluyorum piyasada daha stabil telefon bulamazsin ) sanirim 1-2 gun Nexus u deniycem olmazsa tekrar iPhone a gecerim herkese cevaplarindan dolayi tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
Rygebin

Rygebin

Üye
Galaxy Nexus 4.4 kitkat bile almadı 4s döktürüyor. Hem güncelde. 4s al jailbreak yaparsın her istediğini de yaparsın :ehe :ehe

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Nexus 4.4 kitkat bile almadı 4s döktürüyor. Hem güncelde. 4s al jailbreak yaparsın her istediğini de yaparsın :ehe :ehe

8.4.1 zonrasi JB yapabilen adam zengin olur ;) ayrica Android surumu bi Custom ROM a bakar #CyanogenMOD #CM12.1Android5.1 ;)

• Beğen

H0lligan

Üye
Gecersem bi siri yi ozlerim onun disinda baska bisi ozlemem @H0lligan haklisin JB siz netten 2 tikla is bitiyor ama isinma ve sarj olayi cekilir gibi degil ayricq Android candir asktir nereyi begenmedin kardesim degistir orayi ama iOS ta burayi begenmedim banane oyle kullanacan ayrica istedigin gibi olmasa bile bi araba parasi oduceksin @falconn00 iTunes gercekten sinir bozucu bi olay @H0lligan in dedigi gibi iTools var ama hic kullanmadim ancak iOS ta guvenlik olayi hat safhada bknz : iTunes ve iPhone umu Bul ama dedigim gibi Nexus her yonuyle ustun ayrica ben tam bir Nexus hayraniyimdir ( 4 ve 5 kullanmis biri olarak soyluyorum piyasada daha stabil telefon bulamazsin ) sanirim 1-2 gun Nexus u deniycem olmazsa tekrar iPhone a gecerim herkese cevaplarindan dolayi tesekkurler
:rica: yine android de kalırsın sen bence :ehe iphone a geçsende görüyoz atıyon #rezerved leri kenara :naughty:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Rygebin

Rygebin

Üye
#Rezerved miras gibi bisey ee paylasim guzel olunca #Rezerved i yapistiri veriyorum ;) :naughty:
Hocam Galaxy Nexus çok yavaş . Arkadaşım kullanıyordu kendim 5.0 cynogen mod rom attım. Aşırı kastı bizde sildik :ehe :ehe

H0lligan

Üye
@kaankulahli biliyorum acayip kasiyo ve tek nedeni var RAM ! :( zaten bende yuklersem CM11 yuklerim ve Android 5 temasi kurarim cihaza veya TouchWiz temasi oyle kullanirim

@H0lligan olm port ne la ? :ehe
şimdi bi cm offical build var bide başkalarının senin cihaza port ladığı cm var o portlanan cm ye port diyoruz :D ve bazılarında ciddi bug lar var o yüzden unoffical diye de yazarlar port lara :naughty:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bi cm offical build var bide başkalarının senin cihaza port ladığı cm var o portlanan cm ye port diyoruz :D ve bazılarında ciddi bug lar var o yüzden unoffical diye de yazarlar port lara :naughty:

Hee o port bende USB Portuna gitti kafa ne alaka kac port lazim dedim :ehe aynen tek 1 port var ve o da acayip kasiyo ama CM11 official var sanirim

• Beğen

H0lligan

Üye
Hee o port bende USB Portuna gitti kafa ne alaka kac port lazim dedim :ehe aynen tek 1 port var ve o da acayip kasiyo ama CM11 official var sanirim
offical tavsiye etmem çok sade :no:
varsa bliss pop kur acayip güzel :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...