Haber Facebook Nokia Türkiye Sayfasında Lumia 1020 Ödüllü Yarışma Var

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Facebook Nokia Türkiye Sayfasında Lumia 1020 Ödüllü Yarışma Var
facebookta nokia türkiye sayfasında lumia 1020 ödüllü bir yarışma var sanal 1020 ile facebookta 60 saniye içinde sanal 1020 fotğraf çekerek istanbuldan manzaralar çekebilirsiniz yada 100 puan toplandığında 3kişiye kartpostal hediye ediliyor.Yarışmanın son günü 23.12.2013 tarihinde nokia türkiye facebook sayfasından şanslı bir kişi lumia 1020 kazanacaktır.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
iyi hoş ta ben neden bulamıyorum bu yarışmayı kardeş? cloud kulaklık yarışması var

sekajmer

sekajmer

Üye
oyle öyle bir yarışma yok ben hep takipteyim

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
yarışmanın linkini veriyorum

Hagios

Hagios

Üye
Link çalışıyor sizde bir sorun vardır.

sekajmer

sekajmer

Üye
mobilim :))

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Link Çalışıyor Yolladım Teşekkürler :)

sekajmer

sekajmer

Üye
özür dilerim uygulama olduğu için Windows Phone görmüyorabi 1 saat bekledim sıra geldi tık yok arkadaş başlamadı . internet explorer yine yarı yolda bıraktı

Akhtoher

Akhtoher

Üye
özür dilerim uygulama olduğu için Windows Phone görmüyorabi 1 saat bekledim sıra geldi tık yok arkadaş başlamadı . internet explorer yine yarı yolda bıraktı
Chrome ile 2 dakika sürdü halledip çıkmam :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
chrome'dan nefret ediyorum :D Google'dan da öyle fakat yine chrome'a kaldık
Bende İnternet Exlorer'ı çok seviyorum fakat yapabildikleri ve yapamadıkları ortada umarım bir gün chrome ayarına gelirde kurtuluruz.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Konu amacını aştı ama Şu an ie11 yeterli hale geldi :) Tabi donanımda önemli :)

sekajmer

sekajmer

Üye
internet Explorer 7-8 tek kelime ile rezaletti. 9 ve üzerinden sonra kullanılabilir hal aldı . Filtresi tek kelime ile mükemmel hele ki Win 8 işletim sisteminde :)) ie nin java,flashplayer,shockwawe, sorunları var nedense uyum sağlamıyor. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor çözemedim valla

4MaGuS

4MaGuS

Üye
internet Explorer 7-8 tek kelime ile rezaletti. 9 ve üzerinden sonra kullanılabilir hal aldı . Filtresi tek kelime ile mükemmel hele ki Win 8 işletim sisteminde :)) ie nin java,flashplayer,shockwawe, sorunları var nedense uyum sağlamıyor. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor çözemedim valla
o hepsinde var emin ol bende chrom,opera,firefox,ie hepsini kullanıyorum yeri geldimi hepsi birden çözküyor çökmeyen program bulamadım bir türlü hatta yakınlarda bir teknoloji sitesinin hiç bir vidyosunu chrom açmazken ie açıyor diğerlerinde hiç denemedim arada böyle güzel yanları oluyorda sapıtımı hepsi gidiyor malesef yakında firefox 28 den sorna java flash palyer sorunu kalmıaycak kendi yapacaktı firefox ekibi bakalım sorun çözülür inş.

skynet

Üye
Pc'de firefox'un üzerine tanımam :nargile: Umarım wp'yede gelir :firefox:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sekajmer ve skynet
sekajmer

sekajmer

Üye
inş çözerler mesela ie de maxicepte bir konuya cevap yazarken çok hızlı yazarsam kelimelerin tamamını yazmıyor yarım yarım yazıyor ama asla şe den vaz geçmem :))
Demekki düşünmüyorlar. Bu arada konuyu Windows Phone Genel'e çevirdik hadi hayırlısı :D
az sonra fırça atacaklar bize :)

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

Üst Alt