Eski Konu.

Sponsorlu Bağlantılar

hasan0692

Üye
yani navifirmden orjinal dosyalarını indirsek v60 ın kendim düzenleyebilirmiyim

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
binh 24 ün sitesinden indir onda Core dosyasını ayıklayıp rofs 2 ye almış. navifirmdekinin core dosyaını editleyemezsin :)

hasan0692

Üye
rofs2 yi düzenleyebiliriz değilmi :)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
navifirmdekilerde rofs2 yi düzenlersin ama pek bişeyle oynayamazsın. zaten yer de yok fazla.

hasan0692

Üye
benim cfw yapmam için hangi dosyayı kullanmam lazım c0r mu yoksa rofs mu :)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
rofs editlemen lazım. core editlemesi zor. binh24 ün sitesinde core boşaltılmış hepsi rofsa alınmış v 60 dosyası var. Ordan core dosyasını ve rofs dosyalarını indirip türkçe dil ekleyerek istediğin şekilde değiştirirsin. yalnız ilk kez yapıyorsan başta bayağı uğraştırır seni.

muxo

muxo

Üye
teşekkür ederim. güzel olmuş fakat menüdeki kaydırma özelligini niye iptal ettin anlamadım

hasan0692

Üye
ilk yapıcam ama bilmiyorum ya yapabilirmiyim saol verdiğin bilgiler için bi bulmaya çalışıyım o dosyayı o sitede :)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim. güzel olmuş fakat menüdeki kaydırma özelligini niye iptal ettin anlamadım

Kısa listelerde kaydırma çubuğunun çıkmaması için bir mod yüklemiştim. O da eğer liste kısa ise kaydırma yapmıyor. Yoksa aşağı çekip bırakmak hoş oluyordu ama böyle de pek sıkıntısını görmedim.

----------Eklendi @ 20:02:41 ---------- Yazıldı @ 20:01:42 ----------

ilk yapıcam ama bilmiyorum ya yapabilirmiyim saol verdiğin bilgiler için bi bulmaya çalışıyım o dosyayı o sitede :)

Kolay gelsin. Türkçe dil eklerken orijinal ecom_2 dosyasını da eklemeyi unutma yoksa t9 Türkçe olmaz :)

hasan0692

Üye
v60 dosyalarını indirdim ama rofs3 nfe ile açtım 1mb flan yazıyo bölüm boyutuna ne yapmam gerek :)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Ona hiç gerek yok sadece core rofs2 ve uda yeterli

ihsan1ozgur

Üye
ellerine sağlık abi ya ama indirmek için başka bi link atsanız buradan indiremedim ben bunu ya

Üst Alt