Eski Konu.

Sponsorlu Bağlantılar

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Eski Konu.
Link öldükten sonra konu tarafımca silinmiştir.

• Beğen
Tepkiler: cokolee, cj-rap, boşverbe_1 ve 3 diğerleri

'Şeref'

Emekli Yönetici
Teşekkür ederiz.:spr

JRValantin3

JRValantin3

Üye
Eline sağlık :) Açılışta açılan tüm uygulamaları kapattın mı mesajlar falan. Ve birde mesajlara girip çıkınca , mesajlar arkada açık kalıyormu

halomid

Üye
ofw sevenler için süper bence.

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederiz.:spr

Rica ederim:)

Eline sağlık :) Açılışta açılan tüm uygulamaları kapattın mı mesajlar falan. Ve birde mesajlara girip çıkınca , mesajlar arkada açık kalıyormu

Zannımca açılışta hepsi kapalı öyle hatırlıyorum. Hatta ilk formatta saati bile sormuyor o derece:) mesajlar ve rehber arkaplanda açık kalıyor. bunu özellikle değiştirmedim yoksa her defasında mesajlara veya rehbere girebilmek için bekliyor.

ofw sevenler için süper bence.

Benim gibi desene:)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
@JRValantin3

Açılışta bütün programlar kapalı. Kullandıkça mesajlar ve rehber arkaplanda açık :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Hayırlı olsun.

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler herkese.

rezeses

Üye
teşekkürler

----------Eklendi @ 23:59:04 ---------- Yazıldı @ 23:58:35 ----------

hemen kurdum tam istediğim gibi

ali_63kal

Üye
teşekkür eder anna iconlusunu isterik

Jack-MRGN

Jack-MRGN

Üye
eline sağlık... bir de yatay klavye nin resmini koysaydın keşke. yatay iken sağdaki panel küçük mü?

halilaykol

Üye
maşallah açılışta 82 mb boş yer var ne var ne yok temızlemıssın gereksız emeğine sağlık hem hack hem sadelik mevcut umarım batarya suresınden yemez artılar...teşekkürler...

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
maşallah açılışta 82 mb boş yer var ne var ne yok temızlemıssın gereksız emeğine sağlık hem hack hem sadelik mevcut umarım batarya suresınden yemez artılar...teşekkürler...

Sağolasın:) benim için de batarya süresi önemli olduğu için CPU modlaması yapmadım. Ama performans olarak gayet iyi:) Telefon sonuçta işlemciyi artırıp ta windows yükleyecek değiliz ki di mi:) birkaç salise daha hızlı tepki verecek diye batarya süresini 1 güne düşürmeyelim. Beğendiysen ne mutlu bana. Güle güle kullan. :)

usuklu

Üye
kardeş emeğine sağlık sizden bi ricam olacak. Şu samsung wietget'i ekleyebilirmisin. Hem tercihe göre bişey olmuş olur :-)

rezeses

Üye
ses komutları çalışmıyor. nasıl yüklerim acaba

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
kardeş emeğine sağlık sizden bi ricam olacak. Şu samsung wietget'i ekleyebilirmisin. Hem tercihe göre bişey olmuş olur :-)

Hocam fazladan ev ekranı eklemeyi denedim ama işin içinden çıkamadım güzel durmadı bende vazgeçtim:)

ses komutları çalışmıyor. nasıl yüklerim acaba

Valla kullanılmıyor diye kaldırmıştım ben onu ama nasıl yüklendiğini bilmiyorum.

ali_63kal

Üye
hocam bak talep simdiden arttı.anna icon 2 oldu(iki elimi de kaldırdım)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Xperience var Furkanın Anna iconlu gayet güzel:) onu deneyebilirsin ama orjinallik sevenler için çalışmıştım ben:)

isyanqar_01

isyanqar_01

Üye
Tam da Aradığım birşeydi sağolasın dostum en kısa zmanda yuklerım bı hata bulrsam yazarım burdan kolay gelsın.

Üst Alt