Eski Konu.

Sponsorlu Bağlantılar

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
birader gerçekten hoş olmuş hangi program ile yaptın hangi dosyalar üzerinde oyndın rof2 mi?

Normal yazı fontu kullansaydın ya kerdeşim:) gözümü kısarak anca okudum çok kötü. Sorunun cevabına gelince; en baştan nasıl anlatayım şöyle şöyle yaptım diye... Ama kısaca şöyle; öncelikle yeterli düzeyde ingilizce bilgisi ile, dll, hex, rsc, svg, mif konularında detaylı bir bilgi sahibi olacaksın, daha sonra, bütün forum sitelerini araştırıp, gerekli programları edinecek ve anlatılanları deneme yanılma yoluyla öğreneceksin. Sonra yüzlerce çalışma yapıp günler, haftalar, aylar harcayarak bir cfw oluşturmayı başarabileceksin bu kadarcık basit:)

• Beğen
Tepkiler: boşverbe_1

xhelalim

xhelalim

Üye
karikaturizma emegina sağlık kardeşim bişi rica edicem zil seslerindeki Turkish melodiyi upload edebilirmisin umarım kırmazsın :)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
karikaturizma emegina sağlık kardeşim bişi rica edicem zil seslerindeki Turkish melodiyi upload edebilirmisin umarım kırmazsın :)

Tabi hocam ne demek buyur:);

xhelalim

xhelalim

Üye
kardeşim süpersin çok sağol tekrar eline emegine sağlık bu neyin müziği böyle :)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Valla hocam yabancı bir sitede gezinirken rastgelmiştim beğendim koydum yazılıma sürpriz diye bikaç tane böyle melodi:) ama güzel melodi:)

boşverbe_1

Üye
hard format nasıl atılır!???

----------Eklendi @ 15:35:46 ---------- Yazıldı @ 13:52:45 ----------

atmaya çalışıyorum olmuyo yeşil tuş+kırmızı tuş+kamera tuşu bide kapatıp acmatuşuna basıyom direk geliyo hiç bir tuş açıkta kalmıyo bi orta tuş menü tuşu kalıyor hepsine bastıgımdan eminim bu programın oyle bir sorunu varmı

dj_onur

dj_onur

Üye
Hemen cekme kardes

----------Eklendi @ 15:38:15 ---------- Yazıldı @ 15:37:48 ----------

Acılana kadar

uluca

Üye
Sevgili kardeşim yaklaşık 15 gündür bu yazılımı kullanıyorum.Gerek yazılımın hızı gerekse batarya süresindeki artış mükemmel olmuş.Bundan sonrada yazılım değiştireceğimi sanmıyorum.Ellerine ve yüreğine sağlık

burakcabal

Üye
Benim telefonumun sürümü v52.0.007 bu programı kullanmak için v60 mı lazım? bide şu jafın linkini verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
hard format nasıl atılır!???

----------Eklendi @ 15:35:46 ---------- Yazıldı @ 13:52:45 ----------

atmaya çalışıyorum olmuyo yeşil tuş+kırmızı tuş+kamera tuşu bide kapatıp acmatuşuna basıyom direk geliyo hiç bir tuş açıkta kalmıyo bi orta tuş menü tuşu kalıyor hepsine bastıgımdan eminim bu programın oyle bir sorunu varmı

Tuşlara basmayı hemen bırakma. Açılış ekranı gelene kadar bekle.

----------Eklendi @ 19:15:19 ---------- Yazıldı @ 19:13:29 ----------

Sevgili kardeşim yaklaşık 15 gündür bu yazılımı kullanıyorum.Gerek yazılımın hızı gerekse batarya süresindeki artış mükemmel olmuş.Bundan sonrada yazılım değiştireceğimi sanmıyorum.Ellerine ve yüreğine sağlık

Eyvallah kardeşim yakında yeni sprüm çıkartacağım ve sanırım son olacak. Bununla ilgili bir anket düzenleyeceğim.:) güle güle kullan:)

----------Eklendi @ 19:17:00 ---------- Yazıldı @ 19:15:19 ----------

Benim telefonumun sürümü v52.0.007 bu programı kullanmak için v60 mı lazım? bide şu jafın linkini verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Yeni sürümü çıkartırken gerekli bilgileri hazırlamaya çalışacağım:)

boşverbe_1

Üye
5230 için varmı.olursa link paylaşabilirmisiniz.hard format atmadım normal format attım birşey olurmu

----------Eklendi @ 18:02:46 ---------- Yazıldı @ 17:56:50 ----------

5230 için varmı.olursa link paylaşabilirmisiniz.hard format atmadım normal format attım birşey olurmuo
QT VE O modlar ne işe yarıyor çözemedim

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
5230 için varmı.olursa link paylaşabilirmisiniz.hard format atmadım normal format attım birşey olurmu

----------Eklendi @ 18:02:46 ---------- Yazıldı @ 17:56:50 ----------

QT VE O modlar ne işe yarıyor çözemedim

5230 için birşey söyleyemeyeceğim.

QT Puppy Talk vb uygulamaların çalışmasını sağlayan C++ tabanlı kütüphanedir. Azcık araştırsan öğrenirsin. Google amca var koskoca. :)

orhanayik

Üye
dostum ellerine sağlık şimdi yükledim mükemmel çalışıyor....başarılarının devamı dileğiyle....

----------Eklendi @ 19:37:48 ---------- Yazıldı @ 19:35:18 ----------

bir sorum olacak önceden bazı programlarda sertifika sorununu oluyordu şimdi bunu yapınca sertifika sorunu devam edecekmi acaba yanıtlarsan sevinirim...

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
dostum ellerine sağlık şimdi yükledim mükemmel çalışıyor....başarılarının devamı dileğiyle....

----------Eklendi @ 19:37:48 ---------- Yazıldı @ 19:35:18 ----------

bir sorum olacak önceden bazı programlarda sertifika sorununu oluyordu şimdi bunu yapınca sertifika sorunu devam edecekmi acaba yanıtlarsan sevinirim...

Hocam hiç merak etme installserver.exe hack uygulandığı için uygulamalarda hiç bir şekilde sertifika sorunu yaşamazsın. Rompatcherdeki yamalar aktifse hele gönül rahatlığıyla istediğin programı kurabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: orhanayik

orhanayik

Üye
Rompatcherdeki yamaların hepsini aktif yaptım..5800 telefonum gerçekten süper oldu tekrar ellerine sağlık...

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
ilk 3 yama önemli diğerlerini isteğe bağlı aftif edip kapatabilirsin. Ama autostart yapmayı da unutma:) güle güle kullan:)

• Beğen
Tepkiler: orhanayik

boşverbe_1

Üye
5230 için bunun gibi bir program varmı.olursa link paylaşabilirmisiniz.ben araştırdım bulamadım

hasan0692

Üye
orjinal v60 dosyasını tekrar düzenleyebilirmiyiz acaba kendin yapmayı denesem olurmu ?

Üst Alt