Eşit Ağırlıktan Sözele Geçmek. (kafam Çok Karışık Delirecem.)

Sponsorlu Bağlantılar

mAd_girL

mAd_girL

Üye
evet sen cevap yazıyosun konu kayboluyo ancak biri cevap yazınca geri geliyo dimi :D bendede vardı o sorun çözemedim kendiliginden çözüldü : ) bu arada teşekkür ederim

selen-90

Üye
ewt ya:S inş düzelir yoksa saçmalayabilirim:) RİCA EDERİM:)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Cumartesi geldi hakkın doldu dolayısıyla dün ne oldu.? Dilekçe verdin mi yoksa sözelden devam mı?

selen-90

Üye
yok ailedenbiri gelemsi gerkiyomuş ondn pazartesi günü halletcez inşllh yani yrn :)hem rehberlik öğretmeninede danıştım benced geç dedi:)

selen-90

Üye
bende artık tm öğrencisiyim:p:)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun :)

selen-90

Üye
Saol Birz Geometride Zorlaniom Npcam çalişcaz Artik:)

selen-90

Üye
:utan:utan

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Selen herkes 1 çalışıyorsa senin 2 çalışman lazım geriden geliyorsun. Geriden gelip önce yakalayacaksın ve öne geçeceksin ki hukuğa girebilesin.

Çünkü hukuk kazanmak gerçekten çok zor. Ben olsam kendimi tamamen derse verirdim.

Sadece tavsiye :)

selen-90

Üye
teşekkürler:oke::)

keremerson

keremerson

Üye
:utanbende zorunlu olarak dildeydim :D:D:D karnemden dolayı :utan:utan

sweetgirl

Üye
slm ben melek lise 2 sözelde okuyorum ama seneye eşit ağırlığa geçmek istiyorum.ama puanım yetmiyo:( bunun için hangi derslerden sınava girmem lazım yardımcı olursanız sevinirm.:oke:

lsndlznwxo

Üye
Abi, bende sözel açilmadigi için tm geçtim, Pskoloji düsünüyorum ama matematik hiç yapamıyorum, çalışmıyorumda korkudan. Yksde matematik yapamassam korkusu var. Sence sözele geçeyimmi ? Birde hangi üniversiteyi kazandım, matematik yapabildin mi ?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
suriyeli kimliği çıkart :pro:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Nazire mi yapacaz :ehe

Üst Alt