Eşit Ağırlıktan Sözele Geçmek. (kafam Çok Karışık Delirecem.)

Sponsorlu Bağlantılar

Master_Evil

Master_Evil

Üye
ben üniversitede okumuyorum malesef yüksek yerler yazınca açıkta kaldım tamamen tercih hatası ama ea zor değil edebiyat bölümünede ortak alandan geçme şansın var

selen-90

Üye
aSLINDa BENİM HEEDEFİM aNKaRa ÜNİVERSİTESİ HUKUK FaKÜLTESİ ORTK aLaN DİE BİŞİ YOKMU Ya ÖLE BİŞİ VR aMa PUVN YaRIYa aSaLIOMUŞ DOĞRUMU NET BİLEN CEWPLRSa SWİNİRİM LTFN BGN CEWP VERİRSENİS ÇOKKK MUTLU OLURUM

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ortak alan olayını unut. Sözelden girip hukuk istersen full çeksen sınavda, okul 1.si olsan dahi 330 puan alabilirsin bununla da hiçbir hukuğa giremezsin. En düşük diyarbakır 334 puan :oke:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
geçme , aslına bakarsan bende geometriyi , matematigi nerdeyse son sınıfta öğrendim sözel işi kolaydır yani çalışınca tabiki sözeldende edebiyat öğretmeni başta olmak üzere güzel bölümler var mesela halkla ilişkiler gelecegi olan bi meslek diye geciyo şuanda :) tabi sen karar ver pişman olma matematiksiz olmuyo bunlar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben olsam son sene değiştirmezdim. Tm'den sayısala geçen 4 arkadaşımda bu sene yerleşemedi. :oke:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bi kere tm den sayısala gecmek akıl işi değil ama benim sayısaldan tm ye bu sene gecen arkadaşım akdeniz hukugu kazandı.:)

selen-90

Üye
bende pişman olmktan korkuyorum ama eğer geçersem çokta zor ooluck bnm için sanırım idealimden vasgeçip bşka mesleklere yönelmeliyim:S:(

selen-90

Üye
tmden syısla deil sözelden tmye geçiş ypmk istiyorum dedim:oke:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
idealin hukuksa neden en başta sözeli seçtin :)

selen-90

Üye
:agla:agla

selen-90

Üye
yda dershnenin yardımıyla üstesinden gelemsmiyim:S:(

mAd_girL

mAd_girL

Üye
tabiki gelirsin bende matematige ve geometriye sıfırdan başladım gibi bişey cidden bak yapabilrisin sadece düzenli çalışacaksın ( bunu herkes söylüyo ama gercek bu) :) seç güveniyosan kendine seç (:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tmden syısla deil sözelden tmye geçiş ypmk istiyorum dedim:oke:

Bende bunun farkındayım. Sadece örnek verdim.

Bence yazık olacak Tm'ye geçersen. Çünkü insan inanmadan bir şeyi yapamaz ve gördüğüm kadarıyla o inanç yok.

Hangisinde devam edersen yolun açık olsun. Benden bu kadar :oke:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
yav inanç var öyle deme hoydonk yav (:

selen-90

Üye
???

selen-90

Üye
hoydonk ben zate istemesydim çabalamasdım bu kdr yanlış bişi yapmamk için uğraşıyorum;)bunu nerden anladığını çok merak ediyorum nese tşkrler

selen-90

Üye
mad-girl desteğin için teşekkürler :)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
rica ederimm ne demek :)

selen-90

Üye
:):):)

selen-90

Üye
mad_girl
üniversite okuyormusun hangi üniversite?:)

Üst Alt