Eşit Ağırlıktan Sözele Geçmek. (kafam Çok Karışık Delirecem.)

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hoydonk ben zate istemesydim çabalamasdım bu kdr yanlış bişi yapmamk için uğraşıyorum;)bunu nerden anladığını çok merak ediyorum nese tşkrler

Nereden anladığımı belirteyim. Eğer bu inanç olsa kendi kafanızda işi bitirir ben bunu yaparım beceririm dersiniz ve o anda biter. Zaman kısıtlı yarın doluyor süreniz. Kafanda şunu demen lazım ben yaparım sözelden gelip alan değiştirir hukuk kazanırım demeniz lazım.

Millet 2 aydır deli gibi öss'ye çalışıyorken şimdiki durumdan gelip açıkçası arayı kapatmak çok zor ama imkansız değil.

Bilirsin imposible is nothing. :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Birde belirteyim. Ben ortak alandan edebiyat bölümü yazarım belki diye hiç çalışmadan söz2'de çözdüm ve puanım hesaplandı. Sıralamam 4800 civarındaydı. Şehir dışı edebiyat tutuyordu bildiğim kadarıyla ama istanbul olsa yazacaktım.

İstediğim bölüm (işletme) istanbulda oluyorken edebiyat için kasmaya gerek yok dedim şehir dışı.

Senin şöyle bir dezavantajın var sözeldeyken tm'ciler edebiyat seçebildikleri için kapatabiliyorlar bölümü.

Ki birçok sözelci mat1 dahi yapamazdı çevremde. Türkiye 200.'sü ve 550.'si arkadaşlarım vardı sınıfta herşeyi yaptılar düşünün fen1'den dahi full çektiler ama mat1'den çıktı tüm yanlışları.

5 branş full ama mat1 yalan oldu. :oke:

selen-90

Üye
mat1 den yapabilceğime innanıyorum ama aynı şeyi mat2 için söyleyemem

selen-90

Üye
:blink:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mat2 tm'ciler bile zor yapıyor. Eğer sözelden gelipte istediğin yere yerleşirsen eğer yakınsak gerçekten sana istediğin bir şeyi hediye ederim. Çünkü büyük azim ve gayret gerektiriyor.

Yaparsın Selen. Yap bunu da yüzümü kara çıkart. :oke:

selen-90

Üye
düşündümde gerçekten isteyince insn herşeyi yapar:)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Gaz vermek gerekiyor. Öyle kolay olmaz bu işler. :)

selen-90

Üye
van_hoydonk nerelisin hangi üniversitede okuyorsun:)

selen-90

Üye
:):):)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben İstanbuldayım, Bartınlıyım.

Bu sene başlıyorum üniversiteye. Doğuş Üniversitesi - İşletme (Burslu) olarak girdim. :oke:

Sen nerdesin? Sanırım alıcan hediyeyi :)

selen-90

Üye
ondn diil sölediklerindn dolyı ben manisalıyım :)işletme de güzel meslek:)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Düz lisede okuduğunu söylemiştin ama 90'lısın nasıl oluyor pek anlamadım da sorayım diyorum.

Ben 89'luyum anadolu lisesi okudum 4 yıl yani ve bu sene mezun oldum. 90'lılar düz lisede olanlarda bu sene mezun oldu. Sen nasıl seneye oluyorsun :)

Geç başlama veya sınıfta kalma mı var? :)

selen-90

Üye
yok aslında 90lıyım ama nüfus cüzdanım geç kayıt ettildiğim için 91li olrk kytılıyım;)össde kç puan çıkrttın:)okul punı gedimi

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
310 aldım. Son 6 aydaki en kötü puanımdı. Sınavdan 3 gün önce 360 almıştım. Sınav stresi farklı oluyor. Bugün dahi denemeye girsem 330'dan aşağı almam ama o sıraya oturunca iş değişiyor maalesef. :oke:

selen-90

Üye
ewt sınvda heyecan fln okdr çlışma 2 saatte sonlanıo:(:(

selen-90

Üye
:s:S ilk yılındamı kazandın tebrik ederim inşşlh allah bizede gösterir o günleri:):kop:

selen-90

Üye
hayırlı olsun sölemieyi unutmuşum:)

selen-90

Üye
:kop::kop::kop:

selen-90

Üye
bide bn bişi sormak istiyorum ben bişi yazmdn sizin yazdıkarınızı okuyamıyorum:s

Üst Alt