En popüler Vista teması-Vista Anthracite v.1.31

Sponsorlu Bağlantılar

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Paylaşımın için teşekkür ederim... Fakar bu tür programlar bazen sistemlere hasar verebiliyor... Çok kez yaşadım ve gördüm... :(

detete

Üye
setup un ortasında bıraz bekletıyor ama sonra devam edıyor. program sorunsuz calısıyor..

mami24

mami24

Üye
dosya virüslü arkadaşlar yarısında donup kalanların virüs programı yüklemeyi durduruyor endişe etmeye gerek yok

djserkan37

djserkan37

Üye
Teşekkürler Kardeş.

ttgg

ttgg

Üye
güzelmiş saolasın

--------------- Ekleme ---------------

saolasın

yildirim_38

Üye
Tesekkürler

enes81bjk

Üye
başka siteye yönlendiriyo bu ya

bluee.funq

Üye
kardes linq ölü :S

Odysseus

Odysseus

Üye
Link sağlam arkadaşlar. Kontrol edilmiştir

ThaSkc

ThaSkc

Üye
saol krdes

izotlar

Üye
abiler ablalar teyzeler nineler yengeler ablalar çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel bir tema üye olup indirin görülmeye deger sanki tema değil orjınal vista

--------------- Ekleme ---------------

yaw bende görev çubugu tok

czxserser1xcz

czxserser1xcz

Üye
saol kardeş

barandan

Üye
elinize sağlık

kayazaki2

Üye
kurdum herşey değişti ama ekranın alt kısmı yani başlattan saate kadar olan yer klasik görünümde :( başka temalarda sorun yok ama özelliklerden anthraciteyi seçtiğimde klasik görünüm geliyor o kısma tekrar kurdum yine aynı sorun nedir biri yardımcı olabilirmi?

nostoni

Üye
Vista İnspirant'tan Dha İyi Gibi Gözüküyor

izotlar

Üye
cok güzel paylaşim için tşk+ rep

farketmezabi

Üye
kurdum herşey değişti ama ekranın alt kısmı yani başlattan saate kadar olan yer klasik görünümde :( başka temalarda sorun yok ama özelliklerden anthraciteyi seçtiğimde klasik görünüm geliyor o kısma tekrar kurdum yine aynı sorun nedir biri yardımcı olabilirmi?

arkadaşım xp service pack 3 kullayorsan başlat çubugu değişmez bu tema service pack 2 için
tema ile ilgili sorunlarınız için : [email protected] ;)

erdem1365

erdem1365

Üye
sagol emegine saglık muthis oldu laptop :)

chakır66

chakır66

Üye
açılöyor bu nasıl olcak

1212ozge1212

Üye
deneyeek bakalımmmmmmm:D:)=)

Üst Alt